אם אתה מפעיל את המים הקרים במטבח או בחדר האמבטיה ומרגיש מיד שמים חמים מגיעים מהברז, טבעי להתבלבל. בדרך כלל מדובר ב"מים חמים "מברז קר, שם מים חמים מתרוצצים זמן רב לאחר הניתוח, אך לא מביטים בו מיד על ידי בעל הבית. אבל כאשר זה מגיע מהצד הקר יותר של הברז, זה יכול להיות בעיה אמיתית, על פי המכון הלאומי לבריאות.

כאשר פותרים בעיה זו עם מים חמים בבית, זה לתת למים או לדוד המים כמה שעות להתחמם. הפסדים חוזרים של מים חמים מברז קר או אפילו מהברז עצמו יכולים, עם זאת, להצביע על בעיה חמורה יותר במערכת המים והחימום.

עם משאבת זרימה המותקנת על הברז, המים החמים המקוררים נשלחים חזרה לדוד המים ומוחלפים באספקת מים חמים טריים. כאשר הברז נפתח מחדש, ניתן לנקז את מי הקירור לפני שהאספקה הטרייה של מים חמים מגיעה למשרדים או לבארות.

המים הקרירים שבדרך כלל זורמים במורד הניקוז מוזרמים והמים החמים מובלים לברז

השתמש במשאבה המחוברת לצינור מים חמים או קרים והביא את המים מחמם המים שלך לבאר שלך. אם אתה צריך להכניס מים חמים לברז, אתה יכול להחזיר את מי הקירור לרדיאטור. ברגע שיש לך זרימה רגילה של מים, כבה את המים החמים בברז וסגר את השסתום, אך לא את המים הקרירים.

אם אתה עדיין חושש להוציא מים חמים מהברז שלך, פנה לאינסטלטור במלבורן. בדוק את ברז המים החמים בביתך ואם הלחץ תקין, יש להחליף את מכונת הכביסה והמקלחת החמה.

אם יש לכם לחץ מים חמים נמוך בביתכם או באזור שלם

כמו למשל בחדר האמבטיה, וודאו כי ישנו שסתום סגור חלקית על קו המים החמים המשרת את כולכם. אם זה עתה עברתם לבית עם לחץ מים נמוך יותר, הביטו בצנרת שתחדור לתנור המים שלכם. אם אתה מגלה שאתה מקבל מים חמים מברז בלחץ או שאתה שוכח להשתמש כאשר התנור אינו פועל או כאשר הוא פועל אך אינו פועל, עליך לפנות למהנדס מוסמך בכדי לבחון מקרוב את שסתום ההסבה. . אינסטלטור יבדוק את שסתום בקרת הטמפרטורה, יבדוק את אספקת המים ויפנה אליך בהקדם עם ייעוץ להפחתת הלחץ על צינור המים החמים ובדיקת היחידות החמות ביותר.

כאשר ברז המים הקרים או הבור שלך פועלים, לחץ על שסתום הכדור על בורות המים כדי לראות אם מים זורמים לתוכם. אם לא, ייתכן שצינור האספקה הראשי יהיה קפוא ולא מספיק חם לאספקת המים שלך.

אם יש לך מים חמים, יתכן שלא יהיה צורך להתאים את הטמפרטורה של התרמוסטט של דוד המים שלך. אפשר להשאיר את המים הקרים לפעול עד שהם מתחממים, או לנקז אותם למים שכבר חוממו למים חמים.

אם לחץ המים החמים שלך נמוך בהרבה מלחץ המים הקרים ויש לך לחץ מים חמים נמוך בכל הבית

ייתכן שיש לך בעיה במערכת. אם צינורות המים החמים והקרים קרובים מדי זה לזה, אם יש לך לחץ מים חמים נמוך או ללא כל הבית (או אם הברז החם ביותר פועל בצורה גרועה), החום הקורן ייתן לך את ההזדמנות לחוות "מים חמים ללא ברז קר. " חיבור צולב מתרחש כאשר מקלחת פגומה או שסתום ערבוב מעבירים מים קרים דרך הצד החם יותר מבלי לאפשר למים הקרים יותר להיכנס לצינור המים החמים. צינורות המים החמים עלולים לגרום לנזילות גדולות ולבעיות בתרמוסטט בתנאים אלה.

אם המים החמים חמים מדי

ברור שזה הדבר הראשון לעשות כדי לכבות את בקרת הטמפרטורה של דוד המים. אם הנמכה נוספת לא תביא לכיבוי המים החמים ביותר ברדיאטור למשך דקה או למי הברז להתקרר לאחר מספר שעות, ייתכן כי תרמוסטט פגום אשם. בדוק בברזים האחרים כדי לראות אם הבעיה שלך מבודדת מברז יחיד או מכל המים החמים שלך באופן כללי.

אם היו לך מספיק מים חמים בעבר הקרוב

אך לא עכשיו, בדוק את החוגות שעל הקומקום ובדוק אם הוא באמת מקבל גז. בדוק את טמפרטורת המים שלך על ידי כיבוי כל הניקוז והפעלתו למשך כשעה, כמתואר לעיל. אם אין לך מים חמים בכלל, בדוק עם מד הגז שלך האם הגז באמת נמלט מדוד המים.