ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי: 055-9397787  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

24/7

מהירות

5/5

איכות

ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

סתימה בביוב? נזילה בצנרת? המים לא יורדים באסלה? הביוב עלה?

הגעת למקום הנכון!

כאן ניתן להזמין מיידית אינסטלטור 24/7 לטיפול מיידי בבעיה.

משרתים את כל השכונות בירושלים: שכונת הבוכרים – בית ישראל, בית הכרם, בית וגן, מקור חיים, גבעת מרדכי, גבעת משואה, גבעת שאול, קטמון, גילה, הגבעה הצרפתית,
הר נוף, טלביה, ימין משה, מלחה, נווה יעקב, סנהדריה, מאה שערים, עין כרם, קרית מנחם, פסגת זאב, פת, קריית יובל, קריית משה, רחביה, רמות, ותלפיות.

כמו כן, נותנים שירותי אינסטלציה לאיזור ירושלים, מבשרת ציון, מוצא, מודיעין, והסביבה.

להזמנת אינסטלטור 24/7, נא ליצור קשר: 055-9397787

איתרתם סתימה בשירותים? שומעים רעש מוזר מכיור המטבח? המקלחת שלכם מתקשה לנקז את המים לאחר שכבר סיימתם להתקלח? אין ספק שדרוש כאן איש מקצוע לעזרה – אינסטלטורים בירושלים, מי הם, מתי צריכים אותם ואיך הופכים להיות אחד מהם?

 

אתם מתעוררים לעוד בוקר בדירה הירושלמית שלכם וניגשים לשירותים על מנת לצחצח שיניים, עת אתם פותחים את הברז אתם כבר שמים לב שמשהו מוזר, מים לא יוצאים מהברז, או דווקא לא מתנקזים בחור הניקוז של הכיור. בכל מקרה, אתם נזכרים באיזו סדרה שראיתם או מתוך ידע כללי שלכם ומתלבטים באם להזמין אינסטלטור או שמא לנסות לתקן את המפגע לבד. על מנת להקל עליכם נתחיל מהסוף, הפתרון הכי טוב הוא להזמין איש מקצוע, אך בואו נכיר יותר לעומק מי הוא ומה הוא יודע לעשות שאתם לא.

מי הם אינסטלטורים בירושלים?

אינסטלטורים, או בשם העברי שרברבים, הם אנשי מקצוע אשר מתמחים ומתעסקים בכל נושא הצנרת הביתית והציבורית. כאשר מדובר בצנרת הכוונה לשני סוגי צנרות עיקריים אשר מובילים דברים שונים וחוץ מכך שהם מורכבים מצנרות הם מאוד שונים בהרכב ובחלקים שלהם.

מתעסקים בצנרת המים

מומחיות בצנרת מים כוללת התעסקות עם כל הצינורות והמחברים אשר מוליכים מים נקיים וראויים לשימוש אל הבית שלכם החל ממקורות המים של המדינה. לדוגמא – כל המערכת אשר מובילה את המים מאחורי הקירות או מתחת לרצפה שלכם ישירות אל הברז, כך שכאשר אתם פותחים אותו באמת יצאו משם. 

מתעסקים בצנרת הביוב

צנרת הביוב היא בדיוק הכיוון ההפוך של המים בבית, מערכת אשר מובילה את מי השופכין מכל המכשירים והמקומות שהשתמשו בהם אל מערכות הביוב הציבוריות ולבסוף אל בורות ביוב או מערכות טיהור. לרוב אנשים נוטים להיגעל מצנרת הביוב ולהזמין מיד איש מקצוע בגלל שבשונה מצנרת המים, צנרת הביוב כוללת גם שופכין, אשפה ופסולת שגורמות לריח מסריח ותחושת דחייה. מזל שעבור אינסטלטורים בירושלים המצב לא כך והם כבר "מחוסנים" לריח.

אינסטלטורים פרטיים אל מול חברות אינסטלציה

באם החלטתם והבנתם שאתם אכן צריכים להזמין איש מקצוע אשר מתמחה באינסטלציה לבית שלכם, או למוסד אותו אתם מנהלים ואחראים על ההיגיינה והתקינות שלו, ההחלטה הראשונה שעליכם לקחת היא באם אתם רוצים להזמין אינסטלטור מחברה או דווקא לבחור מתוך מגוון של אינסטלטורים בירושלים אשר עובדים באופן עצמאי. יכול מאוד להיות כי לבסוף תקבלו שירות מאוד, אך השוני ביניהם יכול להתאפיין בכמה תחומים.

מחיר

אין ספק שבחירת איש מקצוע חייבת לקחת בחשבון גם את המחיר שהוא גובה עבור השירות שלו ובעצם להבין האם זה כדאי להזמין אותו או שאפשר לעשות זאת לבד. כאשר מדובר בחברת אינסטלציה המחיר סך הכל אמור להיות די קבוע בגלל שהוא נקבע על ידי החבר באופן גורף ולא על ידי איש המקצוע הספציפי שהגיע אליכם. תוכלו לראות בכך יתרון וחסרון שכן ידוע כי בדרך כלל ניתן להגמיש מחיר של שירות (במיוחד בארץ וכחנית כמו שלנו) כאשר הוא מגיע מאדם פרטי שאינו תלוי בחברה, אך ידוע גם כי אנשי מקצוע מסוימים נוטים להגביה מחירים תוך ניצול היעדר הידע והניסיון של הלקוח.

אמינות

חשבו עם עצמכם באם אתם מעדיפים להזמין אינסטלטור מחברה או באופן פרטי וכנראה שאחד הדברים שהכי מאפיינים חברה הוא האמינות שלה, שכן באם איש המקצוע לא סיפק לכם שירות מספק או איכותי יש לכם למי להתלונן עליו שגם יעשה עם זה משהו. כמו כן, אתם יכולים לסמוך על החברה שקיבלה אליה רק אנשים מקצועיים שהיא סומכת עליהם. מצד שני, באם קיבלתם המלצה על איש מקצוע מסוים, אתם מעין מקבלים את אותה תעודת הביטחון שחברה של כמה אינסטלטורים מעניקה לכם.

שירות רחב

עוד מאפיין שמעלה את הרצון לבחור בחברה הוא עצם העובדה שחברה מעסיקה כמה אינסטלטורים כך שסביר להניח כי תוכלו לקבל ממנה שירות יותר רחב עם מענה טוב יותר לכל הדברים שתצטרכו. לדוגמא, באם הזמנתם מראש אינסטלטור עבור איתור נזילה ונמצא כי המקור של הנזילה דורש תיקון שאין איש המקצוע שכבר אצלכם יודע לטפל בו, תוכלו לקבל מהחברה מענה עבור המקור הזה מעובד אחר שלה.

מתי כדאי להזמין אינסטלטורים בירושלים?

חוץ מהתשובה הברורה כי כדאי להזמין אינסטלטורים בירושלים כשאתם גרים או כשהנכס שלכם בירושלים, חשוב להבין על מה אינסטלטור נותן מענה כי סביר להניח שרובנו פשוט תופסים אינסטלטור כפותח סתימות בשירותים או מתחת לכיור, וזה ממש לא כל מה שהוא יודע לעשות, או לפחות אמור לדעת…

נזילות – מציאת הנזילה ותיקון המקור שלה

נזילה בבית, לא משנה מאיפה מגיעה, היא אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים להיות, הן בגלל שהיא מותירה אותנו חסרי אונים אל מול ההבנה מהיכן מגיעה ולמה, אך גם כי היא פשוט מרטיבה אזורים שלא אמורים להירטב בבית, ועוד לא התחלנו לדבר אפילו על נזילה של ביוב ולא של מים, תוכלו רק לדמיין כמה זה מפריע. אינסטלטורים מתמחים גם בתחום הנזילות בכל מיני שלבים ותחומים אשר אמורים לסייע לכם לפתור את בעיית הנזילה.

איתור נזילות

מהרגע שהבנתם שיש לכם נזילה בבית שלכם בגלל שזיהיתם רטיבות או פשוט כי ראיתם מים זורמים, הגיע הזמן לקרוא לעזרת אינסטלטורים בירושלים ישירות לדירה שלכם. המשימה שלהם תהיה לאתר את הנזילה ולהבין היכן בדיוק מתחילה, לצורך העניין יכול להיות כי יש נזילה מהתקרה אך היא בעצם מתחילה ממקום אחר לגמרי שלא הייתם עולים עליו לבד. איתור הנזילות יכול להתבצע בעזרת מכשירים מיוחדים וללא ספק, מתבסס על ניסיון ארוך שנים של אנשי מקצוע אשר מאתרים נזילות ויודעים מה והיכן הכי כדאי לחפש.

תיקון מקור הנזילה

לאחר שאותרה הנזילה וברור מה המקור שלה, על מנת לוודא שהיא תפסיק וגם לא תחזור שנית נדרש תיקון של המקור שלה. לדוגמא, באם היא נוצרה בעקבות פיצוץ בצינור שמוביל מים למקלחת, יש להחליף או לאטום את הצינור. נזילות אשר קורות בבתים ישנים, אשר ללא ספק קיימים בירושלים, יכולות לגרור צורך בהחלפה כוללת של הצנרת בגלל שהיא כבר ישנה ובלויה. מזל שיש אנשי מקצוע שיעשו זאת.

ייבוש הנזילה או הרטיבות

נזילה יכולה מאוד בקלות לגרום לרטיבות על גבי הקיר או התקרה ולאחר מכן גם לעובש. לאחר שנמצא מקור הנזילה והיא תוקנה, נדרש מעבר לווידוא כי מעכשיו המצב תקין, גם לייבש את המים או את הרטיבות שנוצרו ברחבי הבית, בדרך כלל בסמוך למקור הנזילה. הייבוש נעשה גם כן, על ידי מכשירים מיוחדים מתוך הבנה כי היא לא יכולה להישאר שם לאורך זמן וכי ייקח זמן רב למסה גדולה של מים להתייבש לבדה.

פתיחת סתימות לא כמו בסרטים

כאשר מדברים על שירות אינסטלציה ועל אינסטלטורים בפרט, אי אפשר להתכחש לדמות הציורית שיצרה עבורנו הטלוויזיה של אינסטלטורים מתכופפים מתחת לכיור וחושפים חלק מהישבן שלהם בגלל ירידת המכנסיים. מתוך הדמות הציורית הזאת כן ניתן ללמוד על משימה שהוא עושה והיא פתיחת סתימות. כמו שציינו קודם, העיסוק הוא בשני סוגים של צנרות וגם כאן העיסוק מתפצל לסתימות ביוב וסתימות בצנרת המים הנקיים כך שלכל אחד מהם הוא אמור לדעת לתת מענה. 

לפעמים אין זה מספיק באיש מקצוע מנוסה על מנת לפתוח סתימה, אלא יש צורך גם בשימוש במכשיר מיוחד שמותאם לאזור בו הסתימה נמצאת וגם לרמת המורכבות שלה. פומפה היא אכן דוגמא למכשיר שכזה אך היא מאוד פשוטה וקטנה, מכשירים שפותחים סתימות יכולים להיות מאוד גדולים ומסיביים כך שיוכלו לטפל בכל סתימה שהיא, גם אם היא נראית בלתי אפשרית לפתיחה לעין לא מקצועית.

התקנה של צנרת ותחזוקתה 

עד כה דיברנו על טיפול שוטף במקרים קיצוניים שעושה האינסטלטור בצנרת, אך לא בכך מסתכמת העבודה שלו וגם לא היכולת שלו. איש מקצוע זה הוא גם האדם אשר נותן את המענה הראשוני עבור ההתקנה של הצנרת והתחזוקה שלה. בדומה לכך שתזמינו חשמלאי עבור התקנת קו חשמל או שקע חדש בבית ותזמינו אותו גם אם נפל החשמל באחד החדרים, אינסטלטור נותן מענה גם עבור התקנה וגם עבור פתרון בעיות.

החלפת שוחות ביוב והרכבת הצנרת

כחלק מהתחזוקה שעתיד הוא לבצע עבורכם, סביר להניח כי אפילו יתעסק בדברים שאתם כלל לא מכירים או ידעתם שקיימים בבית שלכם כדוגמת שוחות ביוב או צינורות מוחבאים שעוברים לכם מאחורי הקירות או אפילו מעל הראש ומתחת לרגליים. לרוב מתבצעת התחזוקה הזאת במקרה שקודם לכן נמצא סימן זיהוי שאותת על התיישנות או בלייה של הרכיבים כדוגמת נזילה, רטיבות וסתימה. 

התקנת מערכות קצה

בנוסף לכל המערכות הפנימיות שמוסתרות מכם, אינסטלטורים בירושלים אחראיים גם על התקנת כל מוצרי הקצה אשר אתם כן רואים בעיניים שלכם ומאפשרים לכם בעצם להשתמש במים בפועל. הטיפול או ההחלפה של מערכות כאלה פשוט יותר כי הוא חיצוני ולא מצריך הרבה חקר מעמיק, אך בגלל שהם מחוברים למערכות שכן מצריכות זאת, כדאי להשאיר את המשימות האלה לאינסטלטור ולא לנסות בעצמכם. הנה כמה דוגמאות למערכות כאלה.

  1. ברזי כיור

  2. ברזי מקלחת

  3. ניאגרה ואסלה

  4. חיבור מכשירים למים כדוגמת מקרר ומכונת כביסה

איך בוחרים אינסטלטור?

הזכרנו קודם כי כדאי קודם כל להחליט באם אתם רוצים להזמין איש מקצוע פרטי או להזמין מתוך חברה המאגדת כמה אנשים. חוץ מהבחירה הזאת, כדאי להתייחס למאפיינים נוספים אשר עושים את ההבדל בין אינסטלטור חובבן לבין כזה אשר תוכלו לסמוך עליו שייתן את השירות שאתם באמת זקוקים ורוצים בו.

תעודת מקצוע?

בשונה מאנשי מקצוע כמו עורך דין ובדומה לאיש מקצוע אשר מספק שירותי צבע לקיר, אין לאינסטלטור תעודה אשר מצביעה ומוכיחה את העובדה שהוא מורשה מכיוון שהמקצוע הזה עוד לא מוסדר במדינה ולא מחייב לימודים ספציפיים. העובדות האלה הופכות את המצב למעט מורכב מבחינת בחירת איש המקצוע הנכון שכן לא תהיה תעודה שתדע להגדיר ולהבדיל בין חובבן לבין אדם מקצועי באמת. 

רישיון עסק

למרות שאין תעודה המסמיכה אינסטלטורים, כן תוכלו לבקש רישיון עסק אשר מראה כי האדם לא עוסק "בשחור". אין זה אומר כי הוא בהכרח אמין או בעל ניסיון רב בתחום, אך לפחות העסק שלו כן מוסדר ותוכלו גם לקבל אישור ששילמתם או שקיבלתם את השירות.

תעודות סיום קורסים

מידע נוסף אשר יכול לחזק את האמון שלכם באיש המקצוע הוא תעודות של סיום קורסים מסוימים אשר מוכיחים כי יש לו ידע כל שהוא שקיבל מגורם מוסמך ומקצועי אחר. לדו

בחרו לפי המלצות מחברים

כדי להתגבר על היעדר המידע הזה כדאי להתחיל מלקבל ולשמוע המלצות מחברים או מכרים אשר כבר עבדו עם אינסטלטורים וחוו אותם בצורה חיובית או שמא בצורה שלילית אשר תגרום לכם לא להזמין אתה אדם הזה. בגלל שאתם ממש מכניסים אשר זר לבית שלכם, כדאי מאוד שתעשו עליו חקר מקדים גם כדי לוודא את האמינות שלו אך גם כדי לוודא את המקצועיות והשירות שהוא נותן.

היעזרו באתרים מוכרים

טיפ נוסף אשר יכול לסייע לכם הוא להיעזר באתרים אשר מאגדים מידע על מקצוענים מתוך חכמת ההמונים ואפילו טוב יותר, מתוך בדיקה שהם ביצעו בעצמם. באופן הזה תוכלו לקבל תמונת מצב ראשונית אודות איש המקצוע, הן מבחינת איכות השירות אך גם מבחינת המחיר אשר יכול לשקף הרבה על האדם. 

השוו מחירים

בעוד כולנו רוצים שירות כמה שיותר איכותי, בסוף יש לנו איזה שהיא מגבלה מבחינה כלכלית שאנחנו רוצים, או יותר נכון משתדלים לא לעבור אותה. כחלק מבחירת איש מקצוע חשוב להבין האם השירות שהוא עתיד לתת איכותי, אך לא פחות חשוב – כמה כסף הוא מתכוון לקחת בעבור השירות הזה. בקשו לקבל הצעת מחיר ולאחר מכן השוו אותה לאנשי מקצוע אחרים שיתנו לכם גם כן הצעת מחיר. לבסוף, הבחירה שלכם תהיה שקלול של המחיר ואיכות השירות על פי המלצות או אתרים העוסקים בתחום. 

כיצד נקבע המחיר של אינסטלטור?

מאוד קשה לקבוע מראש כמה יעלה השירות שייתן לכם אינסטלטור, בדומה לכל איש מקצוע אחר, אך חשוב שתבינו כיצד בכלל נקבע, או אמור להיקבע המחיר של השירות שהם לוקחים. לרוב, המחיר מתחיל מפגישת ייעוץ או בדיקה ראשונית של המקום ומשם אמור לעלות עבור כל שירות שיהיה צורך לבצע. לדוגמא – הגעה ראשונית לחיפוש נזילה, שימוש במצלמה טרמית למציאתה, תיקון מקור הנזילה וייבוש הרטיבות. כל שלב לרוב דורש מיומנות או אפילו מכשיר שונה ועל כן לבסוף המחיר יהיה שכלול של כל השלבים שהיה צריך לבצע איש המקצוע.

כמה אמורים לעלות שירותים של אינסטלטורים בירושלים?

על מנת רק לסבר לכם את האוזן או לתת לכם אומדן, הנה טווח מחירים של כמה עבודות שמבצע אינסטלטור כך שתדעו בערך באם איש המקצוע שבחרתם נותן לכם משהו הגיוני או עושה עליכם קופה.

  1. פגישה ראשונה, ביקור – לרוב יעלה כ-200 שקלים, כולל בדיקה ראשונית והבנה של מה צריך לעשות ומה חומרת המצב

  2. איתור נזילה – המחיר עבור שירות זה מאוד משתנה ותלוי במה עשה איש המקצוע כדי לאתר את הנזילה, כלומר באיזה מכשיר השתמש לצורך העניין. איתור נזילה לרוב מתחיל בכ-700 שקלים ויכול להגיע גם למעל אלף שקלים

  3. פתיחת סתימה – כאשר הסתימה די פשוטה, כדוגמת סתימה באסלה או במרזב, המחיר צפוי להיות כ-300 שקלים, אך כאשר מדובר בסתימות רציניות וגדולות כמו סתימות במערכת הביוב המחיר יכול להיות גבוה הרבה יותר

  4. התקנת מערכות קצה – כפי שצוין, אינסטלטורים בירושלים נותנים מענה גם עבור התקנה של מערכות קצה כדוגמת ברז ושירות זה לרוב יעלה כמה מאות שקלים, החל מ-200 ועד לכ-500 שקלים. תלוי במורכבות ההרכבה

  5. עבודות ביוב – מדובר במגוון מאוד רחב אך חשוב כי תבינו כי זאת יכול להגיע גם למעל 1,000 שקלים, כמו במקרה של צילום קווי הביוב כדאי להבין היכן עוברים

בצעו חקר באינטרנט

בהמשך לשימוש בחוכמת ההמונים שביצעתם עוד קודם, זה ממש הזמן לבצע חקר באינטרנט אודות בעל המקצוע שבו אתם צפויים לבחור. חפשו מאמרי דעה, תגובות והערות שכתבו כבר אחרים אודותיו והיכולים לשפוך אור נוסף על השירות שעתיד לתת לכם ועל סוג האדם שהוא.

 
דילוג לתוכן