להלן כמה מכלי התברואה והמכשירים הדרושים לניהול עסק אינסטלציה מצליח בשנת 2020. טכנולוגיית הברגים הידנית עשתה דרך ארוכה לאורך השנים ויש בשוק האינסטלציה מודלים ומיומנויות שונים שהם יכולים לקחת. חשבון בעת תכנון לעתיד העסק שלהם.

דרך נוספת למצוא אינסטלטור טוב

היא להסתכל באופן מקוון במדריך האינסטלטורים המקומי שלך ואז לבדוק ביקורות ודירוגי לקוחות. אינסטלטורים רבים ממליצים על מצלמת בדיקת הצינורות ROCAM מכיוון שהיא אחת מצלמות בדיקת הצינורות המדויקות והאמינות ביותר הקיימות כיום.

כשאתה מחפש אינסטלטורים איכותיים

בדוק שהמועמד שאתה שוקל ברצינות מוכר עם דירוג "A" לפחות. שאלה נוספת היא כיצד תוכלו להיות בטוחים שהשרברב אותו אתם שוכרים הוא אחד מהם. אם תעשיית האינסטלציה שלך מדברת על שימוש בעוזרים או קבלני משנה, שאל אם יש להם תעודות או ניסיון.

אינסטלטור מקצועי יכול לבדוק בעיות בחוץ ולזהות בעיות בניקוי פנימי שפקח לא יכול לזהות

אם מדינה דורשת רישיון תברואה, היא יכולה להדפיס את השרברב ולבדוק אותו בכישוריו הכלליים בתברואה, לבדוק את הרקע שלו ואפילו להדפיס ולהדפיס את טביעות האצבעות שלו.

בעלי בתים רבים למדו לקח על אינסטלציה: אם אתה יכול למצוא אינסטלטור אמין, השאר אותו בסביבה. זה גם ימנע מכם להעסיק אינסטלטורים לא נכונים או תקלה שעלולה להוביל לבעיה גדולה באינסטלטורים, שעלולה לעלות לכם אלפים.

כשאתה מזמין אינסטלטור, התפקיד שלך הוא למצוא את הנכון ולפקח על איכות הביצוע. אם אין לך מספיק ניסיון לבצע את העבודה כמו שצריך, אל תזמין אינסטלטור אחר.

אם אתה מכיר מישהו שביצע לאחרונה אינסטלציה ושמח מהשרברב שביצע את העבודה

בקש את פרטי הקשר שלו. אם אתה שואל, אמור להם שאתה לא רוצה שהם יהיו אחראים מבחינה משפטית לפגיעות במקום העבודה שלהם או לתיקון בעיות בתברואה. לאחר שמצאתם אינסטלטור תוכלו להתייעץ עם ספריות מקוונות לחברות אינסטלציה, אינסטלטורים ושירותי אינסטלציה אחרים.

אם נתקלת במצב חירום עם התקנות אינסטלציה, אתה יכול לדפדף ברשימה זו כדי למצוא אינסטלטורים מאושרים באזורך כמו גם באזורים אחרים של הארץ.

אם אתה רוצה לבצע עבודות סניטריות באזור שלך או לקנות דוד חדש

אנחנו יכולים לעזור לך. האינסטלטורים והקבלנים המקצועיים המקומיים שלנו מבוטחים במלואם וורסטר בוש – מוכר. אנו שירות אינסטלציה מקצועי, מוסמך בווסטר – בוש, מוסמך בשירות מלא.

אינסטלטור טוב יודע אילו כלים

הוא זקוק בכדי להפעיל עבודות אינסטלציה של בעלים בצורה חלקה וללא הפרעה. כלי לחיצה הם חיוניים עבור מערכות אינסטלציה הקשורות ל- PEX – אך אינסטלטורים משתמשים בהם גם עבור סוגים אחרים של צינורות. הכלי הטוב ביותר להסרת סתימות מהכיור אינו הבקבוק או הנחש האופייניים שרבים מכם משתמשים בביתכם. אם אתה יכול להבטיח לנו שהסרת כמעט את כל החסימות שהיית צריך להסיר, נסיר אותן עבורך והצנרת שלנו תביא אותך להסיר אותן.

אם האינסטלטור שלך אומר לך את מחיר השעה

שאל כמה זמן ייקח להשלמת התיקון. לפני שתקבלו הצעת מחיר מקבלן, שאלו חבר או שכן אם יש להם אינסטלטור מועדף. ככל שיש לטכנאי אינסטלציה מוסמך ניסיון רב יותר, כך הוא יכול לתת לך מושג כמה זמן לוקח בדרך כלל לבצע תיקון, בתנאי שהצינור יהיה נגיש. זה חוסך לו זמן וכסף, מכיוון שהוא יכול ליצור את החיבורים בפחות זמן ממה שנדרש לריתוך או הלחמת הצינורות.

בקשת הפניה היא אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא אינסטלטור, אך על פי ענף האינסטלציה, זו לא הדרך היחידה.

אינסטלטורים יכולים לעשות כל מיני עבודות אינסטלציה וגם לנהל עסק משלהם

כאשר אתם מחפשים אינסטלטור תמצאו אינסטלטורים המתמחים בהתקנת אינסטלציה לפרויקטים של בניית בתים ושיפוצים וכן אינסטלטורים המתמחים בתיקון מערכות אינסטלציה קיימות.

לאינסטלטורים רבים יש רקע טכני

אך פתרונות אלה פועלים רק עם צינורות עופרת, נחושת או פליז, הנפוצים באזורים מסוימים. העובדה שלשרברב יש רקורד מוכח בעסק זה פירושה שהוא ושזיפים בודדים מאחוריהם שנים של תעשייה. לרוב ניתן לחלק אינסטלטורים עשירים באופן מדויק יותר לשתי קבוצות: אלו שעבדו כשרברבים מספר שנים ובעלי עסקים שהקימו עסקים משלהם ומעסיקים מספר אינסטלטורים אחרים.

אם בעיה מצריכה פיתרון מיידי

התקשרו לאינסטלטור החירום ואינסטלטור מאובזר יגיע לביתכם מיד. אם אתה צריך להימנע מבעיית אינסטלציה ללא מאמץ משמעותי, אינסטלטור מוסמך הוא כל מה שאתה צריך. כל שעליך לעשות הוא להחליף ברז או צינור לפני שהגיע הזמן למכור, או כל סוג של עבודה יכול להיות מזן DIY, למקרה שצריך לתקן צנרת. אינסטלטורים עברו מבחני רקע ופסיכולוגיה קפדניים ויכולים לבצע מגוון רחב של עבודות, החל בצנרת וכלה בעבודות חשמל ותיקוני אינסטלציה.