ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

אינסטלטור בירושלים

בתגובה, יצרנית כלים מאוהיו שלחה לי חבילה של כלי אינסטלציה שיעזרו לי להתחיל את שינוי הקריירה שלי. בחרתי לגור בחיפה והצלחתי. להציע שירות ייחודי לקהילה האנגלו-אמריקאית המקומית. כפי שהיה מזל, לא היו שם אינסטלטורים דוברי אנגלית אחרים, אז גרתי באחת השכונות המפורסמות ביותר בעיר. לאחר כמה חודשים שהתמחתה בכלי עבודה וייבוא. משלוחי עלייה נרשמתי כעצמאי ופתחתי את העסק שלי.

לא הייתה לי שום תוכנית עסקית ומחקר השוק היחיד שעשיתי היה לספור את מספר האינסטלטורים באזור ואת הכנסותיהם

הגעתי למסקנה שאינסטלציה. היה משתלם ובוודאי יפנה לי מקום. אבל כל הזמן אמרתי לעצמי ש זה לא היה אזור טוב בישראל ושאנחנו נהיה כנים, הלקוחות שלנו פשוט ישפכו פנימה.

במהלך השנים לקחתי מהבנק כמה הלוואות קטנות לרכישת כלים חדשים וטובים יותר, ובראשית שנות התשעים לקחתי הלוואה בסך 2000 שקל. קניתי עגלה יד חמישית ובמהלך השנה לקחתי הלוואות קטנות יותר לבנקים כדי לקנות כלים חדשים ובכן.

חזרה לדרום אפריקה הייתי אינסטלטור במתחם עסקים שכלל בית מלון

חנות מכולת ומספר מבני מסחר אחרים. לאחר סיום לימודי האולפן עבדתי בחברת בנייה גדולה כדי שאוכל ללמוד חומרים מקומיים, צנרת ובסטנדרטים לבנייה. היו שלוש שנים של קורסים שעשיתי בחו"ל, אחד באוניברסיטת קייפטאון, שניים אחרים ביוהנסבורג ואחד בלונדון.

אינסטלטור

הוא מי שמתקן או מתקין מערכות סניטריות, אינסטלציה וציוד כגון מחממי מים, צינורות, שסתומים וציוד סניטרי אחר. אינסטלטורים הם אנשים שמתקנים או מתקינים מערכות אינסטלציה וציוד סניטרי, כגון דוד מים, צינור, שסתום או ציוד סניטרי אחר. אינסטלטור הוא מי שמתקן / מתקין מערכות צנרת, צנרת או מתקנים כגון מחממי מים או אינסטלציה כגון דוד מים.

צינורות עשויים עופרת

כלומר הצינור היה עשוי עופרת, אחראים לעבודה על מערכת מי השתייה באמצעות צינורות, צינורות ומתקנים סניטריים וכן לסילוק פסולת. זה בזבוז שאנחנו שוכחים להיפטר מעצמנו, אבל הוא עדיין קיים במי השתייה שלנו – מערכות מים, כי זה עובד דרך כל הצינורות והצינורות שלנו וכל מערכות התברואה שלנו. הצינורות שהגיעו מעופרת, כלומר פעם הם היו עשויים עופרת, אחראים על העבודה על מערכת מי השתייה שלנו דרך צינורות, צינורות, מתקנים סניטריים ואביזרים, ושוכחים להיפטר ממנה. אנו ממליצים לכל האינסטלטורים בירושלים לכסות את מרבית העלויות – אינסטלציה יעילה בכדי להבטיח שתיקונם והתקנתם יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שהם משתלמים. התקנת תברואה ותיקונים חייבת להיעשות כדי להגן על האנשים שגרים ועובדים בבניין, וכן לעשות זאת בזהירות ובכבוד רב ביותר לבריאותם ובטיחותם של האנשים המתגוררים ועובדים במבנים אלה. התקינו כמה אינסטלטורים, תיקנו כמה אינסטלטורים, עשו הכל בצורה בטוחה, תוך הגנה על האנשים שגרים ועובדים במבנים אלו, כמו גם על בריאות הציבור.

אנו מציעים מחירים תחרותיים מאוד, אם כי אנו עורכים סקרים בכדי להבטיח כי המחירים שלנו מבוססים על השוק, ואנו מציעים אותם במחיר סביר מאוד.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן