כשחושבים על המילה "אינסטלטור", אתה יכול לדמיין צינור פרוץ דולף מברז, או שירותים שלא עובדים כמו שצריך. צנרת לא נכונה עלולה להמיט הרס באספקת המים של ביתכם ולהטיל קנסות ועונשים כבדים של העיר. קיימת גם אפשרות לדליפה במערכת הסניטרית במהלך שחזור מתוכנן או אפילו דליפה במערכת הסניטרית עצמה.

כשאתם מדברים עם אינסטלטור פוטנציאלי על עבודה

זכרו לקבל הצעת מחיר וודאו שהיא בחינם. אם התשובה היא מחיר לפי שעה, עליכם להיות בטוחים שתתבקשו לאמוד את הזמן המשוער לסיום העבודה. הם יחויבו בהדרגה וצפויים לשלם את מלוא הסכום עם סיום העבודה. חוזה העבודה נחתם בגין פגיעות בעבודה וסיכונים בריאותיים המתרחשים, ואתה חייב בתשלום.

גלה לגבי שעות הפעילות הרגילות והגבל את שיחתך לשעות אלה במידת האפשר. ודא שאתה מבין בדיוק מה האחריות מכסה וכמה זמן היא תקפה.

במקרה חירום

אתה עשוי לחשוב שאינסטלטור שמוכן לעשות ביקור בית מהיר יעשה את העבודה. למרות שמצבים מסוימים מצריכים איש מקצוע כאשר אתה מתכנן עבודה, אתה רוצה מישהו שיוכל לעבוד מהבית כדי שלא תצטרך לקחת חופש ולארגן מחדש את ענייניך. אם אתה בונה מחדש את המטבח או האמבטיה שלך, מתקין מערכת לפינוי פסולת או דוד מים, או מעביר אמבטיה, תזדקק לאינסטלטור. מכיוון שהגישה למים נקיים בביתך תלויה במידה רבה בצנרת תקינה, חשוב שהאדם שאתה שוכר יהיה מוסמך ומוסמך לכל עבודות הצנרת הנדרשות. אם לחץ המים משתנה פתאום, אתה זקוק לאינסטלטור כדי למנוע נזק מבני לבית. ללא קשר למה אתה צריך אינסטלטור, זה חכם לדעת כשאתה מחפש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בתהליך הגיוס, תוכלו למצוא אינסטלטורים שעושים עבודה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. כדי להבטיח שאתה שומר על איכות הביצוע, בחר את המתקנים התברואתיים שלך בקפידה, במיוחד אם זה שאיתו אתה מדבר אינו מורשה או מודבק באזורך.

התחל חיפוש באינטרנט והזן את שם האינסטלטור המקומי שלך ואת מצב מדינתו

האישור ניתן בדרך כלל על ידי משרד הבריאות האמריקני ושירותי אנוש (HHS). הסוכנות הממלכתית אליה אתה צריך ליצור קשר כדי לאשר את מצב הרישוי של האינסטלטורים שלך משתנה ממדינה למדינה, אך בדרך כלל מדובר בסוכנות ממלכתית כמו משרד הבריאות.

בנוסף לסוג הרישיון האופייני, יש מדינות שדורשות אישורים נוספים לאינסטלטורים העובדים על צינורות גז טבעי. בדרך כלל מצופה ממך להיות בעל ניסיון מעשי רב ולעבור מבחן שאושר על ידי המדינה לקבלת הסמכה ורישיון.

כדי להגן על האינטרסים שלך, עדיף תמיד לעבוד עם מישהו מורשה, מחויב ומבוטח. הלך רוח זה יכול להיות יקר אם האדם שתבחר אינו איש מקצוע מוסמך. הפניות עכשוויות חשובות גם הן, שכן סביר להניח שהעובד שיעשה את העבודה הוא אותו אחד שעשה פעילויות אחרונות אחרות עם החברה שלך.

הפרס הוענק לאדם המחזיק ברישיון חניך והתאמן כמתקין למספר שעות מסוים

אדם המחזיק ב"רישיון נהיגה "השלים גם מספר מסוים של שעות עבודה בענף האינסטלציה, כמו 10,000 שעות ומעלה. זה מוענק לאנשים שיש להם כרטיס אך גם סיימו שעות עבודה מסוימות במסגרת הכשרתם.

תלוי אם מישהו משתמש בפרופן או בגז טבעי, מדינות רבות דורשות רישיון נפרד, על פי משרד האנרגיה האמריקני.

אתה יכול לשאול את המשפחה שלך או את החברים כמה הם משלמים עבור אינסטלציה אם הם נתקלים בבעיה זו

מכשול בצינור של מתקן פינוי פסולת עלול להאט או לבלום את ניקוז המים לטפטוף. בעוד שניתוק הפסולת הוא בדרך כלל פרויקט DIY, הבעיה עלולה להסלים ולהוביל להצפות שעלולות להוביל לפגיעה מבנית בבית.

לחסימת שירותים יש פוטנציאל לסתום כיורים וניקוז, ולהחמיר את בעיית הצפת הביוב הגולמית. לחץ מים נמוך יכול להוות בעיה גם באספקת המים העירונית, מכיוון שלעתים הוא יכול להיות בעיה באספקת המים העירונית.