אינסטלטור בשכונת גבעת מרדכי

כישלון המלחמה בלבנון הניב נשמה – חלק מחפש של ישראלים רבים, ואני שמח להיות השבוע בארץ ישראל כדי להשתתף בצעדת הגיי המתוכננת. הסימן של יהודי המעוצב על ידי התורה אינו רק אישיותו, אלא גם רגשותיו ורצונותיו. לא פחות מטרגדיה עבור הקהילה התורנית שלנו שמושגים כמו קידוש השם וכלל י מעולם לא נכנסו לתודעתם של הפורעים בשבוע שעבר.

לקבלת שירות מאינסטלטור בירושלים, מודיעין, והסביבה, נא ליצור קשר:

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  055-9397787

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  יאיר שלג כותב במקומות ארץ כי החברה הדקדנטית שלנו חולה – מצוידת להתמודד עם האיומים המתמשכים על קיומה. תפיסת שביט נהרסת על ידי האליטות החברתיות שלנו, לא רק בצורה של אלימות, אלא גם מחוסר הבנה של התורה.

  ארי שביט התמודד נגד האליטות של ארצנו על שהפך כסף למדד הדברים, ודמיין שתל אביב זקוקה ליותר מאזרחיה כדי לשרוד מאשר ממנהטן. זה יבהיר כי הקדושה של ארץ ישראל ובין י 'אינה שאלה של אדישות לתורה ולקהילה. זה דורש הבנה מעמיקה יותר מדוע חשוב שהעם היהודי שלנו ימשיך להתקיים, ואיך ומדוע המשימה הלאומית שלנו קשורה לחלקת האדמה הקטנה שאנו מאכלסים.

  שימוש בסכל מחייב יישור אמצעים למטרות, ואנו מכירים בכך שלעיתים אמצעים בלתי הולמים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך למטרה טובה. גם אם מושגת מטרה, הנזק שנגרם באמצעים שנבחרו בצורה גרועה יכול להכריע בכל רווח.

  במקרים מסוימים, תגובות קיצוניות מובילות כמעט בהכרח לאיבוד המסר. כמו כן, כמעט תמיד יש תשובה קיצונית לשאלה פשוטה, כמו "מה אתה חושב?"

  במקרה של המצעד, למשל, היה צריך לשקול את הצורך למחות נגד המצעדים נגד האמצעים שנבחרו להפגנה. סוכנויות ממשלתיות רלוונטיות רבות סירבו לעשות זאת מסיבותיהן עצמן ולא יכול היה להיראות מאוימות מאיומי אלימות.

  ביום שישי שעבר ציטט יאיר ארלנגר מעיתון "ארץ" צעיר שהיה שמח מאוד שירושלים הייתה תקופה מרגשת, אך ככל הנראה לא חשב להכפיש את תמיכתו. אולם אירועי השבוע האחרון העלו את הסיכוי שהיהודים החילוניים יבקשו לרפא את עצמתם הרוחנית. לא ניתן להציע תרופה; צוואה לאומית אינה מצרך שיש להזמין מהמדף. אבל הצעירים נהנים קצת והצעירים האלה מאושרים בבירור מעצמם.

  קהילת צ'ריידי נמצאת במשפט ציבורי, אך הפעם השאלה הנפוצה ביותר היא איזה סוג של אנשים שורפים את השכונה שלהם. הדיון הציבורי העביר את התגובה מתאימות המצעד לפח אשפה העולה בלהבות.

  לקבלת פרטים נוספים על אינסטלטור בשכונת גבעת מרדכי, נא ליצור קשר:
  נא למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  דילוג לתוכן