אינסטלטור בשכונת גילה

תל אביב, ישראל (AP) – ישראל מקדימה את התוכניות להקים יותר מ -2,000 בתים חדשים בשכונת גילה בתל אביב, אחד היקרים במדינה. למעלה מ -2,000 בתים חדשים שאושרו יום קודם הם סימן לתנופת בנייה שתפסה תאוצה בנשיאותו של דונלד טראמפ.

לקבלת שירות מאינסטלטור בירושלים, מודיעין, והסביבה, נא ליצור קשר:

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  055-9397787

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  תוכנית ממשל טראמפ המזרח תיכונית שנחשפה מוקדם יותר השנה קוראת להשאיר 30% מהגדה המערבית, כולל יותר מ -120 התנחלויות ישראליות, תחת שליטה ישראלית "קבועה". זה בא לאחר שישראל הבטיחה להעמיד תוכניות לסיפוח חלקים במדינה במסגרת עסקת נורמליזציה בתיווך ארה"ב.

  זה ישפיע באופן משמעותי על הדמוגרפיה של העיר וישנה משמעותית את אופייה, שכן קיים מיעוט לא-יהודי הולך וגדל. כלומר, איך יגיבו תושבי צור הדסה, שהם בעיקר תושבי ירושלים לשעבר ועברו לדיור בלתי משתלם.

  היה גל של פריצות – בשכונה, והיו דיווחים על ישראלים שיורים מקלעים לבתים. יש גם דיווחים על כך שפלסטינים מסכנים את כולם ביריות מגגות, אך אין ישראלים שיורים מקלעים לעבר בתים, ולכן אנו זקוקים בדחיפות לאינסטלטור. הצינורות פרצו לאחרונה כמה פעמים והביוב סתום וגולש. כי, לדבריו, גברת בקומה השלישית השליכה מגבונים לחים בשירותים. שכן בקומה השנייה אומר שאנחנו צריכים להתקין אינטרקום ושכן בקומה השלישית אומר לא.

  התמיכה הפוליטית של ארה"ב בנתניהו תתבטא כאשר הסנטורים מקיין, ליברמן וגרהאם יבקרו בישראל בשבוע השני של יולי. אמצעי נוסף יכול לכלול שליחת אדמירל מולן לתל אביב להנחיית הוראות צבאיות לישראל. במקרה שני, עיתונאי ציין שלשום כי גם מחוקקי חמאס שנפגשו בעיר עזה ישבו מול נר דולק. אפילו לא חשבתי על זה, אבל אני בטוח שהם לא היחידים שיש נרות בביתם.

  ירי השתולל כאלפי נערים חבטו והשליכו את עצמם דרך התנין – שהותקף על ידי נהר עזה. גברים שנגמרו להם התחמושת השתכשכו בנהר, טבעו ילדים וניתן היה לתפוס אותם על ידי כיתות יריות בידיים חשופות. הם השתכשכו לנהר, טבעו ילדים וירו לעברם ברובים ואקדחים.

  טרוריסטים פלסטינים ירו יותר מ -200 מרגמות מכסאם לעזה ב -16 בינואר 2008. בשבוע שעבר חמאס, שלדברי ישראל אחראי למותם של יותר מ -1,000 פלסטינים בעזה, פתח במתקפה על גבולו עם הגדה המערבית ומזרח ירושלים. בני משפחה אמרו כי חיילים ישראלים ששמרו על גילה הגיעו והורו לג'וארישים לפנות את בתיהם דו קומתיים. הישראלים הגיבו בארבעה טנקים וקליעים ואז פתחו במתקפת מסוק על מחנה הפליטים עאידה.

  השריפה פרצה בעמק, שנראה אפוף אפלה בגלל שהרשויות הישראליות ניתקו חשמל. אמצעי הביטחון הישראליים, שרוב כלי התקשורת ייחסו ל"טרור הפלסטיני "המתמשך שדרש" תגובה ישראלית ", וצופים רבים בתוכנית כנראה לא שקלו את האפשרות שחמאס עצמו כיבה את האורות בעיר מאוכלסת בצפיפות כדי לתת את הרושם של משבר הומניטרי דחוף. בתקשורת הוקיעו את העובדה כי החשמל עדיין זורם לעזה מישראל ומתחנת הכוח רוטנברג באשקלון, וכי אין שום עדות לכך שהצעדים הישראליים כיבו את אורות העיר.

  A אמר לי שלרוב האנשים שם אין כסף למים, שמחולקים במיכלים. הכפר בר מזל שמספקים לו מים מהר גילהואנד, אך בדומה לאנשי בית ג'אלה ובית לחם, הוא סובל ממחסור במים.

  בנו של חשמלאי מרוויח 100 שקל ליום עבור עבודתו, ורבי עקיבא הוא אחד מהם. הסיפור שלו שונה, אבל כמובן, כמו כל הסיפור שלו, הוא סיפורו של אדם ממוצא צנוע, וחייו הם דוגמה לאופן שבו אנשים ממוצא צנוע התגברו כדי להגיע לגדולה, דוגמה. ראוי שנזכור אותו מחר כשחוגגים את ל"ג בעומר, כי כמו אביו, סבו וסבו לפניו, חייו של רבי עקיבא התמלאו בחיים.

  הוא קנה את דירתו תמורת 160,000 $ ומאז הירי בבית ג'אלה הוא ראה את שוויו יורד בכמעט מחצית. הוא חשב שזה רק עניין של זמן עד שהפלסטינים יכסו שוב את קהילתו בכדורים כמו זה שניקב את המקרר שלו ביום שלישי, עד שישראל תגיב. כשעקיבא חזר הביתה כחוקר מוביל, מלווה בפמלייה של 24,000 סטודנטים, עלתה שמלתו לברך אותו בפתח ביתו באמצע הלילה.

  לקבלת פרטים נוספים על אינסטלטור בשכונת גילה, נא ליצור קשר:
  נא למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  דילוג לתוכן