ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

אינסטלטור בשכונת הר ציון

אני ממליץ לך לבקר ולהציג את עצמך במקדש הר ציון בקרוב כדי שנוכל להיפגש ולדבר יותר על משפחת THZ. אני לא בטוח מה לעשות. M גם מעודד אותך לבקר בה, מכיוון שאני מאוד גאה במה שיצרנו כאן, אז עודד אותי לעשות זאת.

את המיצב יחגוג הרב ישראל ה 'ויספלד

שהפך למנהיג הרוחני של הקהילה וארגן בית ספר דתי בן ארבעה ימים – שבוע. הוא נשא דברים בטקס ונותר בדירקטוריון הארגון. אחת ממשימות ההתנדבות המועדפות עליו היא הוראה בתיכון העברי העברי, שם הוא מכין את התלמידים לתפקידי מנהיגות לתמיכה בישראל לפני שהם הולכים לקמפוסים השונים שלהם. הוא גם מלמד בבית ספר תיכון מקומי ועוזר במציאת מלגות לסטודנטים של האקדמיה העברית בארה"ב ואוניברסיטת קליפורניה בברקלי.

התשוקה שלו לישראל הובילה אותו גם לקונגי הזמנים

שם ארגן והשתתף בלשכת הדובר למעורבות כנסיות וארגונים אזרחיים בטוסון. בעוד הוא התבונן בזרם היציב של משאיות החצץ, הצביע דברו לעצים שבהם ניצבה הכנסייה הבפטיסטית הר ציון. לוסברג נדהם מגודל הכנסייה ונוכחותה במדרון, רק כמה מאות מטרים מביתו.

ממערב לבית אליס דייוויס נמצאים הכנסייה הבפטיסטית הידידותית שנפלה

שם פגש כריסטוס את הזר, וביתו של אלן יאנג, שכונה "Cockleburr" בגלל שערו הסבוך במיוחד, ששוחזר מאז. חלפנו על פני בית נטוש, הניצב על חלקת אדמה מעוטרת עשבים שוטים ועצרנו מול ביתו של אלן, רק כמה מאות מטרים משם.

מקדש הר ציון הלך וגדל והרחיב את מחנה היום בקמפוס רדנור בראשית שנות השישים. בשנת 1976 אוחד הקמפוס לעמק פן, פנסילבניה, שם הוא נמצא כיום.

זו זרוע החול השלישית, "אמרה ארמסטרונג-דברו כשקלף את אפונה מהגן כדי לבנות בית בצד השני של הגבעה, רק כמה רחובות ממקדש הר ציון. החופים החוליים הם גובל בעמק קנקר, רצועת אדמה צרה בין בית המקדש לקמפוס עמק פן.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן