אינסטלטור בשכונת זיכרון משה

אחת הסיבות הרבות לכך שאנשי מרכז מינסוטה סומכים על מערכת האינסטלציה שלנו במשך יותר מ -70 שנה היא היכולת שלנו לספק מגוון רחב של שירותי תברואה. אנו משרתים את אזור המטרו סנט קלוד מאז 1947 וממשיכים לעשות זאת, ומקבלים לא פחות את העבודות האיכותיות ביותר מהקבלנים שלנו.

לקבלת שירות מאינסטלטור בירושלים, מודיעין, והסביבה, נא ליצור קשר:

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  055-9397787

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  אנו מכבדים את לוח הזמנים והתקציב שלך ומכבדים את רכושך, ואנו מציעים 100% שביעות רצון מגובה בעבודת אחריות. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה משירותי האינסטלציה שלנו, הצוות שלנו יחזור ויפתור את הבעיה תוך שעות ויציע לך החזר מלא של עלות שירות האינסטלציה שלך, המגובה בערבות עבודה! אנא התקשר אלינו מראש כדי להתכונן לבעיה שעזבה אותך בעבר.

  המשמעות היא שכשתגיעו לקהילה הסובבת, תקבלו הערכה מראש, העבודה הושלמה ביעילות והשארתם את הנכס שלכם נקי יותר ממה שמצאתם אותו. אנו יכולים להבטיח לך החזר מלא של עלות עבודתך התברואתית, המובטחת בערבות העבודה.

  היום, החייל שנכנס בשבילך כשאתה בבית ללכת, או כשהרופא שלך זקוק לך, הוא מהיר יותר. אם אתם חווים סיוט תברואתי, התקשרו אלינו מיד ואנחנו השרברב בשכונה ממש מעבר לפינה. אתה לא רוצה לשלם יותר מדי, אבל אתה צריך אינסטלטור ואתה לא רוצה לחכות כי אנחנו צריכים אינסטלטורים.

  זכרון משה נוסד בשנת 1906, רק כמה רחובות מהעיר העתיקה בתל אביב. התושבים הראשונים הגיעו מקהילה ענייה מוכת עוני והיו כמעט 40 נערים במה שנודע כבית היתומים הסורי. בשנת 1892 נוסד בישראל בית היתומים הראשון לילדים במזרח התיכון ובצפון אפריקה (MENA).

  אמנם בית היתומים היה מנוהל על ידי בית דפוס, אך כל מיני פעילויות ושירותים חיוניים התקיימו בתוך הבניין, ומונטנד ושחקנים מפורסמים אחרים הופיעו על הבמה כמותם, אך כל זה נעשה באולם משוכלל מחוץ . ככל שהשכונה התחלפה, פרצו הפגנות אלימות כשקבוצות חרדיות ניסו לחסום את מכירת הכרטיסים בשבת. אף על פי שנאסר על הבריטים לשאת נשק מכל סוג שהוא, יהודים הכינו להם מסתורי סתר לשימוש בכלי נשק להגנה עצמית.

  הבריטים השתלטו על האזור, המכונה הצריף המהיר, ובנו כמה מגדלי שמירה וצריפים. קמיניץ הכין שבילי שביל ומכוניות מיוחדות לדרך יפו, הוסיף מבנים ושתל גנים שופעים.

  הבניין ההיסטורי, שרק עמד לבנות, נקרע ונבנה מחדש. מהר יותר החל לבנות למשפחתו בית יפה בזמן שהמגרש פוצץ, והחל לבנות אותו לעצמו.

  לישראל קמיונקה לא היה בניין בזמן בו הייתה צפויה עבודה, והוא לא היה הבעלים של הקרקע בזמן שהעבודה שצוינה בבקשה להיתר הייתה צפויה או שבוצעה על ידו.

  הוא קנה את היום רחוב מלכי ישראל, שנוסד על ידי סר משה מונטיפיורי כאשר לא היה אלא שממה. בימים בהם נערכו נסיעות בינלאומיות באוניות ובכרכרות, ביקר מונטה פיור בארץ ישראל. הוא נסע עם היהודים הנרדפים לרוסיה, רומא ומקומות אחרים, ולאחר פרישתו נסע שוב לארצות ישראל.

  הוא גם מימן פרויקט לשיקום הכותל, ששימש כמזבלה על ידי הערבים במקום. הוא לקח על עצמו את עבודתם של הרב שלמה חיים יצחק יוסף, מייסד רחוב מלכי ישראל, וחתנו הרב יוסי.

  דייויד גרוס הוא הבעלים של הנכס בזמן שהעבודות שצוינו בבקשה להיתר צפויות להסתיים. בילי אנטרפרייזס בע"מ מחזיקה בבעלותם ובמידה והיא מבוצעת בכל הנכסים בהם מתוכננות או מבוצעות הזמנות, בהתאם לבקשת ההיתר. דייויד גרוס הוא הבעלים של נכס זה גם בתקופה שבה מתוכננת המשימה שצוינה בבקשת הרישיון והמועד בו היא צפויה או מתבצעת על ידו. כגבר צעיר הוא עסק בעסקים ורכש מוניטין של היותו הוגן וישר מאוד. הוא הצליח כל כך שהוא הצליח לפרוש בגיל ארבעים והקדיש את שארית חייו לפילנתרופיה ושירות ציבורי. ברגהיים, שהקים את הבנק הראשון בירושלים והניח את היסודות למסחר המודרני, פשט את הרגל.

  Faster לא היה מעורער באמונתו שהילדים שהוא טיפל בהם הפכו לחברים יצרניים בחברה. אחד המורים המפורסמים ביותר בבית הספר היה אליעזר בן יהודה, שנכנס לתפקיד רק לאחר שהוסכם שיוכל ללמד עברית. כשנשלח לעולם בגיל 18 הוא למד מקצוע שימושי. זה היה חשוב במיוחד מכיוון שלימד מקצועות שימושיים כאשר כל כך הרבה אנשים אחרים מירושלים חיו עדיין בעולם – בחו"ל.

  לקבלת פרטים נוספים על אינסטלטור בשכונת זיכרון משה, נא ליצור קשר:
  נא למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  דילוג לתוכן