אחת הסיבות הרבות לכך שתושבי מרכז מינסוטה סומכים על מערכת התברואה שלהם כבר יותר מ -70 שנה היא יכולתה לספק מגוון רחב של שירותי תברואה. אני צופה באזור המטרו סנט קלאוד מאז 1947 ונשאר תומך חזק באיכות ובמהימנות מערכות התברואה שלנו, ומקבל מקבלנים לא פחות מעבודות באיכות הגבוהה ביותר.

אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה משירותי האינסטלציה שלנו

הצוות שלנו יתקן את הבעיה ויחזור אליך בעוד מספר שבועות ויציע לך אחריות שביעות רצון של 100% המגובה בעבודת אחריות. אנא כבד את לוח הזמנים והתקציב שלנו ככל שאנחנו מכבדים את הנכס שלך, אנא התקשר אלינו מראש כדי להתכונן לעזוב את הבעיות התברואתיות שלך בעבר. בין אם בחופשה ובין אם בשעות הבוקר המוקדמות, הנוחות היא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו יכולים להבטיח לכם את שירות התברואה האיכותי ביותר באזורנו ואת השירות הטוב ביותר האפשרי. המשמעות היא שאנו נספק לכם הערכה מראש עם ההגעה לנכס שלכם ובאזור, העבודה הסתיימה ביעילות ואתם משאירים את הנכס נקי כמו שמצאתם אותו.

אם אתם חווים סיוט ואינכם רוצים לשלם יותר מדי, תוכלו להתקשר אלינו מיד. אם אתה זקוק לאינסטלטור, אנחנו לא רוצים שתמתין ואנחנו ממש מעבר לפינה. אינסטלטורים בשכונה תמיד מחפשים את הצרכים שלכם ומוכנים לקבל שירות.

אם אתה שוהה במלון יותר מלילה אחד, תצטרך לשטוף את הבגדים כמה פעמים בכיור והבגדים שלך לא יתייבשו לגמרי בן לילה. תוכלו להביא מספיק בגדים לכל הטיול ולתכנן לכבס עבורכם, או שתוכלו לעשות זאת בעצמכם.

כיורים סתומים ושירותים צפופים הם תמיד אי נוחות

אך תאר לעצמך אם אתה חווה קרע בצינור מים במהלך ארוחת ערב או חגיגה משפחתית. דמיין את אורחי הבית שלך מסתובבים בבית כשהם קמים באמצע הלילה כדי להשתמש בשירותים. אם הצינורות אינם מיועדים לנייר, יש לשטוף נייר טואלט לאסלה ולהשליכו לפח האשפה בגלל צינור קרוע.

כ 80 איש היו בסיור

כל אחד עם המדריך שלו, שהוביל את הטיול עם ד"ר ג'ון. לפעמים היינו כולם ביחד, לפעמים התחלקנו לקבוצות קטנות יותר על סמך נסיעה למעלה בחשמלית ולפעמים כולנו ביחד. האוטובוסים היו מצוידים ב- WiFi, אך נראה שזה תלוי בספק שלך אם יש לך גישה לאינטרנט או לא. הייתה נסיעה באוטובוס למעלה, נסיעה בחשמלית למטה, הליכה למעלה ולמטה והרשמה לדוקטור ג'ון ואז שוב למטה.

יש הרבה הזדמנויות קניות

אבל אתה יכול לצפות למצוא כ 14 $ עבור הקרוב ביותר. ניסיתי את זה כי רציתי להשוות את זה עם אוכל מקומי, שהוא הרבה יותר טוב וזול. ההמבורגר היה לעיס, עם תיבול מינימלי, והגיע עם קציצת בקר חתוכה. זה דומה לעיר ניו יורק, שם מגישים את ההמבורגר עם גבינה, חסה, עגבניות, בצל ורוטב עגבניות.