אחת הסיבות הרבות לכך שאנשי מרכז מינסוטה סומכים על מערכת האינסטלציה שלנו במשך יותר מ -70 שנה היא היכולת שלנו לספק מגוון רחב של שירותי תברואה. אנו משרתים את אזור המטרו סנט קלאוד מאז 1947 וממשיכים להיות שותפים מהימנים בבניית ותחזוקת מערכות התברואה המקומיות שלנו, תוך קבלת עבודות איכותיות ביותר מקבלנינו.

אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה משירותי האינסטלציה שלנו

הצוות שלנו יבוא אליך ויפתור את הבעיה ויציע אחריות שביעות רצון של 100%, המגובה בעבודת אחריות. אנו מכבדים את לוח הזמנים והתקציב שלך ככל שאתה מכבד את הנכס שלנו, אז אנא התקשר אלינו לפני שאתה מתכנן ונערך לעזוב את הבעיות התברואתיות שלך בעבר.

המשמעות

היא שסיפקנו לכם הערכה מראש כאשר אתם מגיעים לעירייה הסובבת, העבודה הסתיימה ביעילות ונכסכם יישאר נקי יותר ממה שמצאתם. בין אם אתם בחופשה ובין אם אתם יוצאים לחופשה בשעות הבוקר המוקדמות, הנוחות שלנו היא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו יכולים להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר האפשרי ואיכות השירות הגבוהה ביותר במחיר שפוי.

קבלן אינסטלציה בשכונה ממש מעבר לפינה, אז אם אתם חווים סיוט, התקשרו אלינו מיד.

כיורים סתומים ושירותים צפופים הם תמיד אי נוחות

אבל דמיין שיש לך קרע בצינור מים במהלך ארוחת ערב או חגיגה משפחתית. דמיין לעצמך עוזרי הבית שלך עוברים דרך המטבח באמצע הלילה כדי להשתמש בשירותים. אם אתה זקוק לאינסטלטור, אתה לא רוצה לחכות ולא לשלם יותר מדי.

הוא גובל בהר הזיתים של ירושלים, בגבעות ירושלים ובמזרח ברמת הגולן, במערב בהר עין כרם ובדרום בנחל שורק והרי חברון. במערב הוא גובל בגבעה תלולה היורדת לנחל הזורם לנחלים מסורסק E בכרם.

אוכלוסיית השכונה די הטרוגנית, ובשכונה ישנם כמה סוגי דיור התואמים את תמהיל הרמות החברתיות-כלכליות של האוכלוסייה.

בשנות החמישים הוקם דיור זמני לעולים, שחלקם מושפלים כעת באופן חמור. הגידול כולל הקמת מספר בניינים רבי קומות בשכונה, כמו גם הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים.

בשנות התשעים בוצע פרויקט התחדשות עירונית בשכונה, מבנים שופצו והורחבו ונבנו מספר יחידות דיור חדשות.

המועצה המקומית הוקמה בשנות השמונים כחלק מהארגון עצמו ומהעיר. הוא מנוהל על ידי מנהיג שנבחר בציבור הפועל כמתווך וסמכות קהילתית.