אינסטלטור בשכונת קריית מוריה

ריי האינסטלטור היה חבר פעיל בקהילות לונג איילנד שהוא משרת כבר למעלה מארבעים שנה. כיום הוא עובד מהבית, אך מחויב ליוזמות התומכות בבריאות ובבטיחות של כל מה שהוא משרת.

לקבלת שירות מאינסטלטור בירושלים, מודיעין, והסביבה, נא ליצור קשר:

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  055-9397787

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  אני מבטיח לעשות כמיטב יכולתי לתת לך את כל מה שאוכל כדי להבטיח את בריאותך ומשפחתך במהלך ביקורי הכנסייה שלנו. אני עובד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות והספקים שלנו על מנת להבטיח את שלומם ורווחתם של העובדים, הלקוחות והמשפחות שלנו. שים לב שאנו עוקבים אחר המצב באופן פעיל ומבקשים ייעוץ ממחלקת הבריאות המקומית, משרד הבריאות והמרכזים האמריקניים לבקרת מחלות ומניעתן. פניתי לשכנים, ללקוחות, לחברים ולמשפחה שלי ומבטיח להם שכל חברי הצוות שמבקרים בבית שלך יבנו על שיטות העבודה המומלצות שלנו לגבי ניקיון, כולל לבישת כפפות ומגפיים, לבישת מכשירי N95 ושימוש במצנחים. משפחת ריי מתקין כאן כדי לעזור לך עכשיו ובימים ובחודשים הבאים.

  דניס רוס, ששימש כמנהל המשא ומתן של הנשיא קלינטון במזרח התיכון, טוען שגדר הקו הירוק תגמול לפלסטינים על התנערות מאחריותם לסיום הטרור. רוס אולי צודק, אך הוא אבד לישראלים רבים, מכיוון שהגדר שאמורה להחזיק את הפצצות – אשר הרוצחים נושאים מערי ישראל – במקום זאת הפכה לכלי תפיסה על ידי מתנחלים. הישראלים טוענים נגד הצורך בגדר שתלווה את "הקו הירוק", מכיוון שישראל מציבה דרישות גבוהות בצד המזרחי של הקו. אני יודע שאתה לא אוהב היכן הגדרות, וזה המסר שלך אלינו; זה בגלל שלא מילאנו את האחריות הביטחונית שלנו.

  פעולותיו של שרון נגד הפלסטינים לא יפסיקו את הטרור, ומעשיו במאחזים לא יעצרו את התרחבות ההתנחלויות. הוא מאמין שעל הגדה המערבית להפוך לפלסטינה, אך אין בכוונתו לעזוב אותה אם כן. אני אשאר בתקוע ", הוא אומר," ואוכל להיות אזרח פלסטיני בהנהגתו של יאסר ערפאת. אבל אין לי שום כוונה לעזוב את הגדה כי אני מפחד מהעתיד.

  נכון שהציונים הדתיים-לאומיים מעבירים את ישראל לעבר הפאשיזם התיאוקרטי, ואני רוצה לברר מדוע. המתנחלים מנסים להפוך את הציונות לתיאולוגיה פונדמנטליסטית, אך בבסיסה היא נותרה רעיון ליברלי. זה לא נראה כמו העיסוק בציונות עצמה, זה נראה כמו ממשלה שמקדמת את מפעל ההתנחלויות. כיום הם מספרים רבים יותר, ויש הרבה מתנחלים שמעריכים חיים יותר מהאדמה.

  הערבים בישראל אינם חייבים להיות אזרחים סוג ב 'בהשוואה ליהודים, וישראל עומדת בפני בחירה בין שמירת ההתנחלויות או התנתקות מהפלסטינים על ידי נסיגה מהם ובניית חומה בין שני הצדדים. . היו ישראלים, כמו שרון, שהאמינו כי פרישה מעזה ומרבית הגדה יכולה לדלל את הדחפים הפלסטיניים למלחמה. ישראלים רבים חששו כי נסיגה מעזה, שהפלסטינים רואים בה סימן לחולשה, תיראה בעיני ישראלים רבים כמעשה תוקפנות. ראש ממשלת ישראל אהוד אולמרט, יועצו של הנשיא ג'ורג 'וו.

  הוא אמר שהוא מכר זוג נעליים לצדיקים ועניים בכסף, אבל הוא אמר שהוא מכר אותם בזהב. הוא הוסיף: "אם ילד אומר שהוא אביו של ילד אחר, זה לא אומר שיש לך רק ילד אחד. אלוהים התנהג עם יותר מילד אחד, כמו הארץ, הנהר או הים", אמר.

  כאשר עמוס הגיע, הוא גינה את חטאי הזרים והסביר לבני ישראל כי חמתו הגדולה של אלוהים שמורה לעמו. בדרך חזרה לביתו של סת שוחחתי עם האיש שהגה את פרויקט ההתנחלות, שנראה כאילו הוא מגלם את כל מה שמגלם את ההיבטים הגרועים ביותר בעבר ובהווה של ישראל: חוסר הכבוד לחוק, היהירות והיהירות של הגברים. מי הגה את זה. הוא לא האמין שבחירתו של אלוהים מביאה עמה את נטל הנטל והקפדנות המוסרית, וכי היהודים התנהגו בצורה גרועה יותר משכניהם.

  המבצע סימל את חוסר היכולת של ממשלת שרון להתמודד עם הבעיות הגדולות יותר סביבו. נסיגתו המוצעת של אריאל שרון מעזה נראית כעת תקועה ולכודה בין פלסטינים למתנחלים, והרעיונות המהפכניים שהוטמעו בו קרסו כשהקשיב לו במהלך האינתיפאדה.

  אינסטלציה רשומה כאחד מהשירותים החיוניים שיפעלו במהלך הכיבוי. צי המשאיות מעביר יותר מ -100,000 ליטרים מים ביום, המאושר על ידי ה- EPA.

  לקבלת פרטים נוספים על אינסטלטור בשכונת קריית מוריה, נא ליצור קשר:
  נא למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  דילוג לתוכן