אינסטלטור בשכונת קריית מנחם בגין

העיר חיפה חופרת את רחוב הרצל כדי להתקין נתיב אוטובוס משלה בשם מטרונית. דניס רוס, ששימש כמשא ומתן של הנשיא קלינטון במזרח התיכון, טוען שגדר קו ירוק תגמול לפלסטינים על התנערות מאחריותם לסיום הטרור. ישראל החלה בבניית גדר לאורך גבול הגדה המערבית המשתרעת לאזור סביב היישוב היהודי אפרת, תוך ציון האיום של פיגועי טרור על ישראלים ופלסטינים מרצועת עזה. מכיוון שישראל טוענת תביעות גבוהות בצד המזרחי של הקו, הישראלים טוענים שהגדר חייבת לעבור לאורך הקו הזה, גם אם עלותו היא לבנות מיליארדי דולרים וחודשים.

לקבלת שירות מאינסטלטור בירושלים, מודיעין, והסביבה, נא ליצור קשר:

  ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
  055-9397787

  או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

  אולי רוס צודק, אך הוא אבד על ישראלים רבים שחוששים שגדר קו ירוק תיראה על ידי הפלסטינים כאות לחולשה. היה זה אריאל שרון שהציע רעיון מהפכני עם נסיגתו מעזה, וכעת נראה שהוא תקוע ולכוד בין פלסטינים למתנחלים. ישנם ישראלים, כמו שרון, הסבורים כי פרישה מעזה ומרבית הגדה המערבית עלולה לדלל את הדחפים הפלסטיניים למלחמה. אך העניין הוא שאיש לא איבד מעיניו כיצד גדר שתוכננה להחזיק פצצות – להוציא את הרוצחים מערי ישראל – במקום זאת הפכה לכלי לתפיסת אדמות על ידי מתנחלים.

  כשהוא יושב כאן בהריסות ביתו, הוא לא מראה סימני כעס או נקמה נגד ישראל, וגם לא מדבר על זה.

  230,000 היהודים הישראלים המהווים את מרבית אוכלוסיית הגדה המערבית גרים באזורים בהם מתגוררים מעט פלסטינים. המתנחלים נמצאים כעת במספר הפלסטינים, שרבים מהם מעוניינים יותר בחיים הכפריים הנערצים שלהם מאשר יותר אדמות.

  בקריית מנחם יש מוסדות חינוך רבים, כולל קיבוץ אפרת, שנבנה על קיבוץ עירוני בשכונה. אוכלוסיית השכונה הטרוגנית למדי, עם שילוב של יהודים ולא יהודים, רובם מישראל ומהגדה המערבית. גבעות, יש 10,000 תושבים, שהם בעיקר יהודים אורתודוכסים מודרניים מאפרת. האחת היא בוגרת תנועת הנוער "צופים", אכראי, שהצטרפה השנה, ואחת היא חברה פעילה בקיבת ישראל, ארגון הנוער הגדול בישראל.

  אנדי, בוגר MIT, נוסע לאותה שכונה בה פותח שבב Pentium 4 של אינטל. רייצ'ל עובדת בחנות ספרים יהודית מקומית כשהיא לא עסוקה בגידול ילדיה, ואנדי, הצתני תנועת בגין, נזכר בנאומים בחוץ ברחוב שוקרי, מול קולנוע מאי. מעבר לרחוב מהרצל 48 נכנסתי לחנות אלקטרוניקה בבעלותו של סמי ה ', שהוא מכנה "סמי", והתלוננתי על הקניון ההרוס. הוא תומך בחרות מאז ילדותו וחבר פעיל בקיבת ישראל ובארגון קרית מנחם בגין.

  הוא נושא נשק מאז הסכמי אוסלו משנת 1993, שהועברו לרשות הפלסטינית הצעירה של יאסר ערפאת.

  במלחמת העצמאות הישראלית בשנת 1948, ירדן כבשה את השטחים המיועדים ל"מדינה פלסטינית "ונלכדה על ידי ישראל במלחמת ששת הימים ב -1967. המנהיג הפלסטיני, יאסר ערפאת, הוצע למדינה המכסה 97 אחוזים מהגדה המערבית ורצועת עזה במהלך המשא ומתן בטאבה בשנת 2001. בחודש יוני פיטר הנשיא עבאס את ראש ממשלת חמאס איסמעיל האניה והכריז על מצב חירום, החלטה שהחמאס ממשיך לשקול לא חוקתי, מכיוון שהוא עדיין רואה בהאדיה את ראש הממשלה החוקי.

  סעיף 137 מחייב את ראש הממשלה להקים ולדבר למען הממשלה הפלסטינית, לעמוד בראש מועצת הנבחרים ולמנות שרים. סעיף 126 קובע כי הנשיא יהיה אחראי על כוחות הביטחון הלאומי הפלסטיני, שבראשם יעמדו שרים בתפקידים בכירים שמונו על ידי ראש הממשלה.

  בשנת 1994 רצח ברוך גולדשטיין מקריית ארבע 29 מתפללים מוסלמים במערת המכפלה של חברון. בשנת 1994, אחד מבניו, אנדי, לבש אפוד חסין כדורים בעת שנסע לעבודה מכיוון שנבנתה מנהרה שתעבור בכביש בין אפרת לירושלים, שם ירו צלפים פלסטינים על מכוניות חולפות. פריצות לסיגריה אלקטרונית אכן התרחשו, אך בדרך כלל הן לא הסתיימו במוות. בתי כנסת הושחתו פה ושם, עצי זית של חקלאים פלסטינים הושמדו, וסופרמרקט ב- E-Frat נפגע פעם מפיגוע שפגע רק בככרות לחם בודדות.

  הגשר הישראלי עצר את זוהיר אלמנאסארה כשהוא הורשה להיכנס לאזור בשנת 1985 באומרו, "אני איתך, אני נגדך. היוצא מן הכלל היה אדם חרדי בחנות של סימה שאמר שבנו של הרצל הוא לא נימול ואפילו לא "יהודי" או לא בסדר. שאלתי את אנדי אם העניין נפתר בעיד אל-פיטר, בית הדין הדתי במנוסה, בראשות הרב ריסקין.

  לקבלת פרטים נוספים על אינסטלטור בשכונת קריית מנחם בגין, נא ליצור קשר:
  נא למלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
  דילוג לתוכן