אחת הסיבות הרבות לכך שאנשי מרכז מינסוטה סומכים על מערכת האינסטלציה שלנו במשך יותר מ -70 שנה היא היכולת שלנו לספק מגוון רחב של שירותי תברואה. אנו משרתים את תחנת המטרו סנט קלוד מאז 1947 ונשארים חברת האינסטלציה היחידה בכל מדינת מינסוטה שהתחייבה להשתלט על העבודות האיכותיות ביותר מהקבלנים שלנו.

אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה משירות האינסטלציה שלנו, הצוות שלנו יפתור את הבעיה שלך ויחזור אליך בעוד מספר שבועות ויציע לך 100% שביעות רצון מגובה בעבודת אחריות. אנא התקשרו אלינו מראש כדי להתכונן לבעיות שהתעוררו בעבר.

אנו מכבדים את לוח הזמנים והתקציב שלך כל עוד אתה מכבד את הנכס שלנו ואת המחויבות שלנו לבטיחותך ולבריאותך ורווחתך – כנכס שלך.

זה אומר שתמיד תגיעו בזמן לקהילה הסובבת, תציעו מחיר מראש, תסיימו את העבודה ביעילות ותשאירו את הנכס נקי כמו שמצאתם אותו. אנו יכולים להבטיח לכם את השירות האיכותי ביותר ואת ההחזר הטוב ביותר האפשרי על השקעתכם בנכס שלכם.

רמות מציעה את כל השירותים והקניות שהייתם מצפים בעיירה קטנה

אך יש לה יתרון שהיא כל כך קרובה למרכז ירושלים. בסביבה המיידית ישנם מספר בתי ספר מסוגים שונים וברמות יש מגוון רחב של מסעדות, חנויות, ברים, מסעדות ובתי קפה וכן חנות מכולת גדולה. יש לנו גם מרכז הקניות הגדול שזה עתה פותח בשכונה, רמת אלון, עם מגוון רחב של שירותים, כמו חנויות מכולת ומסעדות. אם אתם חווים סיוט אינסטלציה, תוכלו להתקשר אלינו בכל עת באופן מיידי והשרברב השכונתי שלנו ממש מעבר לפינה.

אנו חלק ממרכז קהילתי פעיל מאוד עם מגוון רחב של שירותים כגון בתי ספר, חנויות, מסעדות ובתי קפה. אנו גם חברים במועצה הקהילתית רמת אלון, ארגון ללא כוונת רווח, ואנחנו עובדים בקהילה.

ברמות יש מספר בתי ספר, החל מהרובע הציבורי החילוני רמות אלף ועד ישראל, מועדון ספרים באנגלית עם אירועי חברה וחגים המוצעים באנגלית ובית ספר לילדים עם מוגבלות.

שני בתי ספר לבנים ולבנות ממוקמים בקרבת מקום ולומדים בכיתות ז 'עד 12

יש גם מרכז קהילתי לילדים עם צרכים מיוחדים ובית ספר יסודי. מצפה רמות הוא בית ספר חשוב לאנגלו ברמת בית ויש בו קהילה של דתי לאומי (דתיים לאומיים). ישנם מספר בתי ספר, המורכבים בעיקר מקהילה, אך ישנם גם קהילות אחרות, כמו קהילת חב"ד-ליובאוויטש, הקהילה האורתודוכסית וקבוצת ישראל-חסידית.

כל השכונה מאורגנת בצורה שדומה ליד שלוש אצבעות עם שלושה עלים מסועפים. הוא בנוי על רכסים ארוכים באזור הכפרי שמסביב ובקצה היער נמצא פארק הילדים גן כיפוד, בו יש מגלשת דורבנית.

פסל עמק ארזים הוא הראשון בניו יורק שכלל את שמותיהם של 2,974 ההרוגים בתקיפות. תושבי ניו יורק, שרבים מהם השתתפו במגדלי התאומים המקוריים, נתרמו על ידי מועצת העיר ניו יורק.

רמות נקראת על שם העיר המקראית רמה'ה

בה התגורר ונקבר שמואל הנביא. ישראל קינה עליו וקברה אותו ברמה; אבל עכשיו שמואל מת, ואף אחד לא מקונן עליו; אז הם קברו אותו. קבר סמואליין ממוקם בכפר הערבי נבי סמוויל, שהועבר מאז לגבעה והוא עדיין פעיל, עם מסגד כמבנה הקבר.

אזור מורגנטל קדימה נפוץ יותר מחלקים אחרים ברמות חלב ויש בו תושבים אורתודוקסים חילוניים ומודרניים כאחד

הוא כולל מתחם גדול הכולל מרכז קהילתי חרדי, בית כנסת, בית כנסת אורתודוכסי וספרייה ציבורית. האזור כולו מתגורר מתנ"ס צ'רינגי והוא 50% חרדי, אך ישנם מספר מצומצם של תושבים חילוניים באזור וכן כמה משפחות אורתודוכסיות וחילוניות, כמו אלה המתפללים בקיבוץ יצחק יוסף, בית הכנסת המקומי. .

אחת הסיבות לכך שרמות לא הפכה פופולרית כמו חלקים אחרים בחאלב כמו יעד לחרדים מודרניים

היא קרבתה לשכונות הסובבות ומחירי הנכסים הגבוהים יחסית שמשפחות הרינגיות מתמחרות בהן, אומרים התושבים. רבים רואים בכך סיבה אחת מדוע זה לא מושך לתושבים חרדים שעברו לשם כמו לתושבים מודרניים, חילונים וחילונים. התושב החרדי שעבר לרמות יודע שלחרדים המודרניים לא אכפת לחיות בשכונה מעורבת.