מחיר המ"ר הממוצע בשערי חסד הוא בין 25,000-45,000 שקלים, על פי מחקר שנערך לאחרונה, בהשוואה למחיר הממוצע של דירת חדר שינה אחד בשאר העיר ירושלים. אנו רואים שאתה יכול לקנות דירת שלושה או ארבעה חדרי שינה כל עוד היא ממוקמת היטב. בתי נופש ווילות גדולים, שמחירם נע בין 180 ל -300 דולר למ"ר, יכולים לעלות בין 1,500 ל -2,200 דולר למ"ר ויכולים לעלות עד 600 דולר ", נכתב במחקר.

יש הביקוש לבתים של מיליוני דולרים על פי המחקר, נפל בכ- 40 אחוזים מאז הרמות הגבוהות לפני שלוש שנים.

אחת השכונות הידועות יותר בירושלים

רחביה, ממוקמת בשכונת גבינות שערי, צפונית לעיר העתיקה בירושלים. המחוז נוסד בשנת 1909 ומשתרע על שטח של כ -1,500 מ"ר. 114 הבתים הראשונים נבנו בסגנון דומה לזה שבמזרח ומערב אירופה. סגנון ארכיטקטוני זה מזכיר את הבניינים שמחוץ לחומות ירושלים, המגולמים על ידי רחביה וידוע בעיקר בזכות בנייני הדירות הגבוהים שלהם.

אני חושד שאפילו המשמעות הדתית של הקריירה של עצמו הייתה נראית אחרת על ידי פרשנים שידעו את המשמעויות המשתנות של עבודתו של כל אדם. אני מאמין שנושא העבודה החל לקבל משמעות אחרת בהקשר למהפכה הטכנולוגית והתעשייתית של המאה ה -19.

אדוני החסידות היו מספרים את סיפורו של הסנדלר ששימש את אלוהים על ידי יצירת נעליים טובות יותר עבור לקוחותיו

אני אומר לתלמידים שלי שהם יכולים לשרת את אלוהים בקריירה שלהם ולעבוד את אלוהים כל עוד הם מצוינים במקצועם. אבל אני לא אומר להם מה לעשות לפרנסתם ומה לא לומר לעצמם, והם עושים זאת בעצמם.

אם אתה רוצה להכיר אדם חדש

אני חושב שאתה צריך בראש ובראשונה לקבוע כיצד הם מתפרנסים. אני מאמין שהקריירה של האדם יכולה להיות הדרך לשרת את האל, או שהיא יכולה להיות מצב של ניכור לאלוהים. אם הדרך בה אתה מתפרנס אומרת הרבה על מי שאתה, זה להרוויח את הלחם היומי שלך, וזה מה שאתה צריך לעשות כדי להתנהג.