ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

אינסטלטור מוסמך

אם אתה רוצה להיות אינסטלטור, עליך לעבור את תהליך הרישוי בקליפורניה. אחת התפיסות המוטעות הגדולות ביותר לגבי מקצוע האינסטלציה היא סוג האינסטלטור שיכול אינסטלטורים לעשות. אם אתה חושב להיות אינסטלטור מוסמך, יתכן ויש לך כמה שאלות לגבי המקצוע שלך. אם אתה פונה למדינה אחרת, ייתכן שתצטרך לעבוד כשרברב מורשה בפלורידה. מי שאין לו רישיון חוואי חייב להיות בפיקוח שרברבים מורשים לצורך ניסיון מקצועי. עליהם להיות בעלי ניסיון עבודה בפיקוח של שנה לפחות בענף האינסטלציה ובעלי רישיון לפקח על חניכי אינסטלציה מורשים. אינסטלטור מורשה חייב לא רק להיות בעל הניסיון הדרוש כדי לעבור את הבדיקות הדרושות, אלא גם להיות בעל ניסיון בעבודה עם פלורידה.

כל מי שיש לו תעודת מלווה חייב להוכיח שהוא שרברב מורשה לפחות שנה אחת

אתה חייב להחזיק ברישיון חניכות במשך ארבע שנים לפחות ובעל ניסיון של שנתיים לפחות בענף האינסטלציה כחניך. אם אינסטלטור השלים חניכה והשיג את רישיון הנהיגה שלו בהצלחה, הוא רשאי להיבחן בבחינת ההסמכה. בתור חניך אינסטלטור, עליו להיות בעל ניסיון של שלוש שנים לכל היותר עם תואר שני בצנרת בפלורידה ועליו להיות בעל ניסיון עבודה בפיקוח של יותר מחצי שנה.

תעודת אינסטלטור חשובה לא פחות מהביטוח שלו, אז וודאו שיש לכם את כל המידע הזה. בכל פעם שתגלה אם אינסטלטור מוסמך או מורשה, יהיה זמן טוב להעסיק אותו לעבודת אינסטלציה בביתך, בעסק שלך או במקום אחר.

כדי להגיש מועמדות לתואר שני כשרברב, עליך להיות בעל ניסיון מקצועי של חמש שנים ותעודת בן-זוג. כדי לקבל את תעודת החניכה כאינסטלטור עליך להיות בן 20 לפחות מעל 30 שנה והיית מסוגל לעבוד מאז 1 בינואר 1990. אם אתה אינסטלטור, עליך להיות בעל תעודת מאסטר תקפה ולפחות שנתיים. של ניסיון מקצועי.

לאחר שתסיים את ההכשרה בהצלחה

תוכל להתחיל כשרברב חניך בארה"ב, קנדה, אירופה או אוסטרליה עם חברת אינסטלציה. תוכלו לסיים את עבודות האינסטלציה בהנחייתו של הלווין או האינסטלטור, ואם תתקבלו לעבודה, למדו לפחות שלוש שנים בהנחייתם. בנוסף, חיפוש העבודה בחברת אינסטלציה מתחיל בדרך כלל בפנייה.

רוב המדינות דורשות ניסיון של 2.5 שנים באינסטלציה לפני שתוכלו לבחון את רישיון האינסטלציה

אם יש לך רישיון כמלווה או אינסטלטור שעבד לפחות שלוש שנים בפיקוח אינסטלטור בארה"ב, קנדה, אירופה או אוסטרליה, אתה יכול לעבור בדיקה ממלכתית ולהגיש בקשה לרישיון להיות אינסטלטור. אם אתה בעבודה, החיילים או האינסטלטורים יעבדו בהנחייתך.

עבור השרברב המסור יהיה עליכם להוכיח שעבדתם כשרברב או כמתאמן בפיקוח אינסטלטור מוסמך

בכדי להשיג רישיון אינסטלטור מאסטר אינסטלטור, תצטרכו לפחות 2.5 שנות ניסיון באינסטלציה בפיקוחכם. לרישיון אינסטלטור: כדי להגיש מועמדות לקטגוריה מיוחדת זו, עליכם להיות בעלי ניסיון של אינסטלציה לפחות שנתיים, אך גם ניסיון של אינסטלציה לכל היותר 3 שנים. עליך להיות בסך הכל 1,000 שעות ניסיון כחבר או יזם או 2,500 שעות משניהם.

עבור המתאמן לאינסטלטור

עליכם להוכיח כי פיקחתם על ידי אינסטלטור מורשה ויש לכם ניסיון של 2.5 שנים לפחות באינסטלציה כמלווה או יזם או 2,500 שעות הכשרה בפיקוחכם. לרישיון אינסטלטור: בקטגוריה מסוימת זו, עליך לעבוד כשוליה או אינסטלטור העובד ברישיון אינסטלטור. אינך רשאי לעבוד כשוליה מורשה בפיקוח של חניך מורשה אחר אלא אם כן אתה מועסק אצל השרברב עם רישיון אינסטלטור. כדי להגיש בקשה לרישיון אינסטלטור של טקסס מאסטר או רישיון שודד בטקסס בקטגוריות המיוחדות של רישיון טקסס למטיילים ושודדי חניכים, עליך להוכיח שהחזקת ברישיון שודד מלא או חניך לפחות ארבע שנים או שנתיים.

לאינסטלטור: עליך להיות בעל ניסיון של 2.5 שנים לפחות כשרברב או כיזם או 2,500 שעות הכשרה בפיקוחך. כדי להתקבל למקצוע אינסטלציה למגורים: בקטגוריה מסוימת זו עליך להוכיח שעבדת כשרברב מגורים בפיקוח מתקין מוסמך.

לאינסטלטור

עליך להוכיח שעבדת לפחות 2.5 שנים בפיקוח אינסטלטור מוסמך או 2500 שעות הכשרה בפיקוחך כנהג או אינסטלטור מורשה. אישור למקצוע המתקין הפרטי: עבור קטגוריה מסוימת זו, עליך להיות חבר פעיל בהתאחדות המקצועית של מתקינים, מתקינים וטכנאים. על ה"אינסטלטורים "חל להלן: בנוסף לניסיונכם בצנרת מסחרית או בבנייה למגורים או בענף הבנייה או בכל מקצוע אחר בו אתם מוסמכים, עליכם להוכיח גם את הידע שלכם בתחום הצנרת והנדסת חשמל.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן