כשאתה חושב על המילה "אינסטלטור", אתה יכול לדמיין צינור פרוץ דולף מהברז שלך, או שירותים שלא עובדים כמו שצריך. אם אתה בוהה בביוב חסום או בצינור דולף, ייתכן שתרצה שחבר אינסטלטור יתקשר ויבקש ייעוץ בחינם. ללא קשר למה אתה צריך אינסטלטור, זה חכם לדעת כמה דברים כשאתה מחפש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בתהליך הגיוס, תוכלו למצוא אינסטלטורים שעושים עבודה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. אבל איך מחליטים מתי ואם להתקשר לאינסטלטור? כשאתה משוחח עם איש מקצוע פוטנציאלי באינסטלציה על עבודה, זכור לקבל הצעת מחיר וודא שהיא בחינם.

לאחר סיום העבודה ואתה עדיין בבית, האינסטלטור יכול לשנות את המספר למספר כלשהו בכל עת במהלך העבודה.

במקרה חירום

אתה עשוי לחשוב שאינסטלטור שמוכן לבקר בבית לטווח קצר יעשה את העבודה, אך יתכן שהוא לא מתנהג כמו טלפון בחיוג מהיר. אם יש לכם אחריות לנדמרק לבית המספקת מאות אינסטלטורים, יש לכם גם את היתרון בתשלום עבור תיקוני אינסטלציה במחיר המקובל. יש גם אחריות לכל המרה שאתה מתכנן, כמו גם עלות תיקונים שבדרך כלל תשלם.

לאחר כמה דיונים עם אינסטלטורים

ניסיתי להשיג הכל סופי – מחירי העבודה מראש. אתר המעניק לצרכנים טיפים בנושא העסקת אינסטלטור מסביר כיצד עלות שכירת השרברב עשויה להשתנות לאחר הגעתם לביתכם. התקשרו לעמוד הפייסבוק של האינסטלטור לשאול "א. שרברב" או שאלו אותם שאלה בתקווה לקבל מחשבות מהשרברב כדי שתדעו מתי להעסיק אותו.

כאשר צרכנים מתקשרים לאינסטלטור, מקובל לדרוש אומדן מחיר. אתה יכול לשאול את המשפחה והחברים שלך כמה הם משלמים עבור אינסטלציה וכל בעיה שהם נתקלים בה. השאלה היא: איך אני יכול להיות בטוח שהשרברבים שאני מעסיק זהים?

כדי להבטיח שתקבל ביצוע איכותי ביותר, בחר את השרברב שלך בקפידה, במיוחד אם השרברב איתו אתה מדבר אינו מורשה או מחויב באזור שלך. הדרישות משתנות בין המדינות, וכמה תחומי שיפוט מחייבים גם רישיון אינסטלטורים. ספאולדינג גם מזהיר כי אם אתה מנסה לחסוך כסף על ידי שכירת אינסטלטור למשרה חלקית מחוץ למעסיקו, עליך להעניק לו רישיון. להיות אינסטלטור מיומן דורש שנים של הכשרה וניסיון; שזיפים עתידיים חייבים לבלות ארבע עד חמש שנים כחניכות בתשלום, תוך שהם לוקחים שיעורים ומיומנויות כמו קריאת עיצובים בכיתה.

במקרה של מר רוזנבלום, החברה ששכרה אותו מימנה את הכשרתו, אך הוא לא עשה זאת, לטענת עורך דינו.

אם יש לך סתימה

עדיף להוציא אותה מהביוב באמצעות קווי טבילה או נחש מאשר להסיר אותה בעצמך. תעלות שקופות מסירות מהצינור חומר אורגני ושקעים אחרים, בדרך כלל עם מכשיר ארוך שדוחף דרך הצינורות. אם אתה יכול להגיע אליו, השתמש בנחש וטובל או מתפתל לנקזים, אך אל תעבוד, או הסר את הסתימות. אתה יכול לעשות זאת לבד או עם חברה, על פי אתר הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית.

בעוד שרוב השרברבים אינם זקוקים לתואר אקדמי

הם עוברים הכשרה של שנים בכדי להשיג רישיון מלא. אם אף אחד מהטיפים האלה לא מצליח לסתום נקז, תצטרך להתקשר לאינסטלטור מקצועי. ישנם שזיפים רבים שהם אנשי מקצוע ומובטחים שיעבדו איתך. אז אם יש לך סתומים או סתומים, עיין במאמר שלנו "כיצד לפתוח את ניקוז המטבח" למידע נוסף.

כשאתה עובד בבניין חדש

עליך להיות בעל הבנה מתמטית טובה ועליך, למשל, לחשב את נפח הנוזל שצינור מסוים יכול לשאת או למדוד את אורך הצינור הנדרש לעבודה בצורה נכונה. אינסטלטור יעבוד בדרך כלל בפרויקטים גדולים של בנייה ויהיה עליו לקרוא תוכניות בנייה המפרטות את מיקומי הצינורות והאבזור לפני שנפגש איתך. אם אתה עובד על פרויקט קטן, כמו בנייה מחדש של המטבח או חדר האמבטיה, התקנת מערכת פינוי פסולת או קומקום, או העברת אמבטיה, תזדקק לאינסטלטור למצבים שעשויים לדרוש איש מקצוע, כגון תכנון ושיפוץ המטבח. וחדר אמבטיה. הערה: עליכם לבלות שעתיים לפחות ביום, שבעה ימים בשבוע, אך עליכם לעבוד גם מהבית או במשרד ביתי או במשרד עם עובד במשרה מלאה.

בסך הכל

אינסטלטורים אומרים שהדרך הטובה ביותר לנקות ניקוז סתום היא שילוב של שני דברים: הראשון, מים חמים ונוזל כלים; ושנית, לוודא שמים חמים עוברים בכל מה שמניחים לנקז כדי למנוע סתימה. שנית, תן אפשרות לאוכל, משחת שיניים או סבון לצאת מהצינור ולהשתמש בבקבוק מטבח אם הסתימה עדיין לא ירדה. אתה יכול גם לנסות להוסיף תערובת מקציפה של מים, סודה לשתיה, חומץ, מלח וסודה לשתיה, שזו דרך טבעית לא רק להסיר סתימות אלא גם לא לפגוע בהן. ואם עדיין לא, אתה יכול לנסות להחזיר מים חמים, כלים וסבון לצינורות שלך ואז להשתמש בבקבוק המטבח.