יש לנו את המומחיות ואת הציוד המודרני ביותר לאבחון ותיקון הבעיות התברואתיות שלך. להלן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר בהן מטפלים אינסטלטורים מנוסים ומה גורם להם בדרך כלל, כמו גם כיצד לפתור אותם לאחר שראית אותם.

בונה דודים או צנרת

הוא אינסטלטור מכיוון שהוא עובד עם צינורות כחלק מהעסק שלו, ועבודתו עשויה לכלול גם צנרת. ברוב חברות האינסטלציה המורשות יהיה בודק מוסמך אחד או יותר בשורותיה וישמחו להציע לכם שירות זה. לחלופין, החניכים יכולים לחבור לטכנאי כושר מוסמך או אפילו לטכנאי תברואה מנוסים.

צינורות מים רגילים עשויים בדרך כלל מברזל יצוק

אך החומר הנפוץ ביותר לצינורות ביוב הוא ברזל למיטה. פלדה מגולוונת, הידועה לרוב בפשטות כמסעות אלקטרוליטים בתחום התברואתי, היא יקרה יחסית וקשה לעיבוד בשל דרישות המשקל של חוט הצינור. למרות שלא נדיר שצינורות פלדה מגולוונים פחות מאכלים באזורים גאוגרפיים מסוימים עקב זיהום מים, יש בהם גם סיכון גבוה יותר לקורוזיה מאשר צינורות ברזל יצוק, במיוחד באזורים עם זיהום מים גבוה.

מדריך זה לתיקון צינורות גז נכנס לעומק הסיבה שהמחיר מעט גבוה יותר מצנרת מים ומדוע תשתמשו באינסטלטור למשימה זו

צינורות מחוספסים מתחילים ופועלים על בסיס סוג הצינור בו משתמשים, גודל הצינור וכמות המים בו. לדוגמא, למדוד את גודל צינורות הברזל (IPS) ולגלות כמה מים הם מודדים באינץ '(אינץ' לאינץ 'מרובע).

אינסטלטורים יכולים לתכנן את הצנרת המתוכננת בתשלום של 1,000 דולר עבור צינורות גז ו -2,500 דולר עבור צינורות מים או 3,200 דולר עבור שניהם.

זיהום עופרת

הוא אחת הבעיות הגדולות ביותר העומדות בפני תשתית התברואה המזדקנת מכיוון שעופרת מעוגנת במובנים רבים בתקני התברואה הקיימים. עופרת היא חומר מועדף לצינורות מים מכיוון שניתן לעצב אותה לכל צורה שתרצו. אם אתה מבחין בכמה ניקוזים איטיים בביתך, אל תתעלם מהצינורות הדולפים והתחל את הבעיה בניקוזים ובאזורים התחתונים של בתיך.

צינורות נחושת וצינורות נחושת נמצאים בשימוש נרחב במערכות מים ביתיות מאז המחצית השנייה של המאה ה -20

אך צינורות פלסטיק הם הסוג הנפוץ ביותר של צינורות מים ללא עופרת הקיימים כיום. הם משמשים לאביזרים, אביזרים ושסתומים ולעתים קרובות הם מעורבבים עם קירות עבים כדי להתמודד עם לחץ המים של העיריות. בשנות השבעים הונהג השימוש בפלסטיק כתחליף לצינורות נחושת באספקת המים הביתית.

אינסטלטורים

למשל, משתמשים במצלמות וידיאו כדי לחקור נזילות נסתרות ובעיות אחרות. הם משתמשים גם במשאבות הידראוליות בלחץ גבוה, המחוברות בכבלי פלדה, כדי להניח את התעלה – פחות קווי ביוב. כלים סניטריים מתמחים כוללים צבת, מכונות כיפוף צינורות, חותכי חבטות, כלי חיבור, הלחמת לפידים, כלי לחיצה ועוד.

אם מים עולים לראש צינור הצפה

נדרש התאמה לקבוצת שסתומי מילוי חדשה. לחץ האוויר כבר לא ישחרר את המים הכלואים בצינור, ויש לנתק ולרוקן את הצינור. מדי פעם צריך לנקז את הצינורות, והחלפה כוללת כיבוי כל המים בבית, הוספת צינורות, הכנסת שסתומים חדשים וניקוז המערכת כולה.

אינסטלטורים חייבים להפגין את יכולתם להתנהל על ידי הדירקטוריון ולהוציא רישיון

אם תוכנית אינסטלטור כבר אינה מעסיקה חניך או מפקחת עליו, יש למלא הודעת סיום ולשלוח אותו למחלקה. על אדם לעבוד על פי הכללים, התקנות וקודי התברואה כל עוד עבודתו של האדם הוכחה ונשמרה בבטחה.

כדי להשיג רישיון אינסטלטור בדימוס, על האדם למסור מרצונו את רישיון האינסטלטור הנוכחי באילינוי, להיות בעל רישיון אינסטלטור פעיל באילינוי ולהיות מסוגל למלא את תפקידו של אינסטלטור מורשה. אדם שמתכנן, בודק, מרחיב ומתחזק מערכת תברואה במדינת אילינוי חייב להיות מורשה לתכנן, לבנות, לתקן, לחדש, לשפץ או לתקן בדרך אחרת מערכות תברואה במדינת שיקגו ומחוצה לה.

לדוגמה, עליך לחשב את נפח הנוזל שצינור מסוים יכול לשאת או למדוד נכון את אורך הצינור הנדרש למשימה. אתה צריך להיות בעל הבנה מתמטית טובה, במיוחד אם אתה עובד על מבנים חדשים כמו אינסטלציה או עבודות חשמל.

אם אתה מוצא דליפה במערכת התברואה שלך

כבה את אספקת המים והתקשר פעם אחת לקבלן הצנרת. אינסטלטור מורשה כמעט תמיד טוב יותר באבחון בעיות מסובכות, אך אם המשימה פשוטה כמו קני שורש, זה עשוי להיות בסדר. אם אתה יודע שיש לך ברזים דולפים בשירותים במשך שבועות והשירותים עובדים, שאל את האינסטלטור. אינסטלטורים יכולים לעזור לך אם תגיד להם כמיטב יכולתך מה משתבש כשאתה מדבר איתם בטלפון.