אינסטציה

יש לנו את המומחיות ואת הציוד המודרני ביותר לאבחון ותיקון הבעיות התברואתיות שלך. להלן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר המטופלות אצל האינסטלטורים המנוסים שלנו, ומה שגורם להם בדרך כלל. אנו נבטיח שהם יתוקנו במהירות האפשרית, עם מעט מאמץ וכמה שיותר זמן.

בוני דודים ומתקני צנרת אינם אינסטלטורים

אם כי עבודתם עשויה לכלול אינסטלציה כחלק ממסחרם. לחילופין, מתאמנים יכולים גם לבחור במקצוע מתאים – דוד או צנרת – שישמחו להציע לכם את השירות הזה. כאשר הם מתקבלים לעבודה, ברוב השרברבים המורשים יהיו בצוות אחד או יותר בודקים מוסמכים.

צינורות מים רגילים עשויים בדרך כלל מברזל יצוק

אך פלדה מגולוונת, המכונה לעיתים קרובות כפיתות בצנרת, יקרה יחסית וקשה לעיבוד בשל דרישות המשקל של חוט הצינור. צינור פלדה מגולוון בעל זיהום מים עמיד בפני קורוזיה ועמידות בפני קורוזיה בהרבה, ולכן אין זה נדיר שבאזורים גיאוגרפיים מסוימים עקב זיהום מים מאכל הם נמוכים יותר מאשר באחרים. החומר הנפוץ ביותר עבור צינורות ביוב הוא ברזל מיטה – שילוב של פלדה ונחושת, אשר מיוצר בדרך כלל מאותו סוג של ברזל יצוק.

בעת תיקון כל סוג של ברזים, חשוב לדעת את שם המותג ולדגום את החלקים הנחוצים, מכיוון שיש כיום מאות "ברזים, מחסניות וסטים לחלקים".

אינסטלטור מורשה כמעט תמיד טוב יותר באבחון בעיות מסובכות

אך אם העבודה היא חסימת תעלת שורש פשוטה, יכול להיות שזה בסדר אם תשכחו להציע הצעה לבית הספציפי שלכם. מדריך זה לתיקון צינורות גז נכנס לעומק הסיבה שמחיר צינורות המים מעט גבוה יותר ומדוע תשתמשו באינסטלטור למשימה זו. השווה את העלות של צינורות אינסטלציה חדשים ואבחן בעיות אפשריות לפני שהן יקרות מדי. זה יעזור לך להבין מה לעשות עם המתקנים הסניטריים שלך, כמו גם את ההבדל בעלויות בין צינורות חדשים וישנים.

עליך להיות בעל הבנה מתמטית טובה, במיוחד כאשר אתה עובד על בניינים חדשים. לדוגמא, עליכם לחשב את נפח הנוזל שצינור מסוים יכול לשאת או למדוד נכון את אורך הצינור הנדרש למשימה.

אם אתה קונה רק חלקים סניטריים בסיסיים

יהיה עליך למדוד את גודל צינורות הברזל (IPS), למשל. אתה יכול גם להשתמש בהתקנות צנרת מחוספסות על בסיס סוג הצינור בו תשתמש, החל בצנרת המחוספסת ביותר. לדוגמא, מדדו את גודל צינורות ה- IPS ותכננו עבורכם אינסטלטור לצנרת.

אם אתה מוצא נזילה במערכת הצנרת שלך

כבה את אספקת המים והתקשר לאינסטלטור אחת ולתמיד. אם אתה יודע שיש לך ברזים דולפים בשירותים במשך שבועות והשירותים עובדים, שאל את האינסטלטור. אינסטלטורים יכולים לעזור לך אם תגיד להם כמיטב יכולתך מה משתבש כשאתה מדבר איתם בטלפון.

אם יש לך בעיה עם הביוב או מיכל הביוב, הרחק את המשפחה שלך מהנזילה והתקשר מיד לאינסטלטור. אם אתה מבחין במספר ניקוזים איטיים בביתך, בדוק אם קיימות בעיות המתחילות בניקוזים ובאזורים נמוכים יותר של הבית.

אינסטלטורים משתמשים במצלמות וידיאו לבדיקת נזילות נסתרות ובעיות אחרות

ומשתמשים במשאבות הידראוליות בלחץ גבוה המחוברות לכבלי פלדה לבדיקת התעלה – פחות קווי ביוב. אתה מתקין ומתקן גם צינורות המספקים מים וגז לביתך או לעסק, ומבצעים תברואה – כמו צינורות, צינורות ושסתומים. אינסטלטורים מתקינים גם מתקנים סניטריים למכשירי חשמל ביתיים, כולל מדיחי כלים ומכונות כביסה, מחממי מים, מזגנים ומזגנים.

ההחלפה כוללת כיבוי המים לבית

הוספת צינורות, הכנסת שסתומים חדשים וניקוז המערכת כולה. מדי פעם אתה צריך לנתק ולשחרר את הצינור, אך לחץ האוויר משחרר את המים הכלואים בצינור. אם מים עולים מעל החלק העליון של צינור הצפה, נדרשים התאמות לקבוצת שסתומי מילוי חדשה. יש לרוקן את הקו במהירות האפשרית, גם אם יש לנתקו.

כלים סניטריים מיוחדים כוללים צבת

מכונות כיפוף צינורות, כלי ניקוב, חיבור, הלחמה וכיווץ לחיצה. ניתן להתקין מכלולים עם כלים ידניים או חשמליים או לחתוך צינורות עם לפיד חיתוך. ניתן לחתוך את הצינור גם עם לפיד חיתוך או כלים מיוחדים אחרים כגון מקדחות, מקדחות או מקדחות.

בעת התקנת מתקנים סניטריים

קבלנים רבים מציעים עצירות נפרדות של שסתומי קפיץ למכשירים בודדים. שסתומי כיבוי אלה ממוקמים בדרך כלל מתחת לכיורים במטבח, בחדר האמבטיה ובשירותים ומסתיימים בפתחי ניקוז מכוסים מכסה או אגוז. הם יכולים להיות קרקעיים – שסתומי מפתח או שהם יכולים להיות חורים קטנים שנקדחו לדפנותיהם, כך שהצינור יתנקז לאחר כיבוי המים. זכרו לסגור את המכסה ברגע שהברז מתייבש או שאספקת המים של הבית שלכם עוברת דרך השסתום ומציפה את המרתף.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן