ראה כיצד מערכת גילוי הנזילות בביתך יכולה לעזור לך להימנע מנזקים, לחסוך כסף ולעשות את שלך למען הסביבה. כאן אנו מפרטים מה הן הדליפות בבתים שלנו, מדוע אנו ממליצים להזמין איש מקצוע שימצא אותם וכמה עולה השירות. אחד ההיבטים החשובים ביותר שמשחקים תפקיד בזיהוי נזילות מים הוא שאתה יכול להתקשר לשירות התראה על נזילות.
בכדי לקרוא עוד מידע על איתור נזילה ואיתור נזילה מקצועי בבתים נא לגלוש לאתר mghs.co.il

תוכלו לדבר עם אחד האינסטלטורים המיומנים והמוכשרים של החברה או להתקשר אליהם לקביעת תור לגלאי נזילות מקצועי בביתכם

אתה יכול גם להתקשר לחברת אינסטלציה כדי להראות לביתך שאתה זקוק לשירות התרעה מפני נזילות, או שאתה יכול אפילו להתקשר מראש כדי לתאם ביקור בבית חברת האינסטלציה האהוב עליך לבדיקה מעמיקה.

אם אתה חושד בדליפה בביתך

התקשר למדעי הדליפה כדי לערוך חקירה אצל אחד המומחים שלנו לגלאי נזילות מים. שירות איתור הנזילות שלנו ידייק את הנזילה בצורה מדויקת והשרברבים שהוכשרו במקצועי שלנו יתקנו במהירות את הבעיה. אנו נמצא ונתקן את מקור הנזילות כדי למנוע בעיות עתידיות בצנרת, כגון נזילות במערכת התברואה, צנרת ואביזרים. העסקת אינסטלטור מקצועי לזיהוי נזילות: האינסטלטורים המנוסים שלנו הם בעלי ניסיון של שנים ומשתמשים רק בחומרי הצנרת האיכותיים ביותר לאיתור נזילות מים בלאס וגאס.

בפוקוס סניטריים טכנולוגיה

צוות מומחי הדליפות שלנו מגלה ובודק נזילות מים ואז יכול לתקן או להחליף את החלקים הדרושים בכל עת. אם אתה מבחין בדליפה בביתך, Roto – Rooter יעזור לך על ידי מתן ציוד גילוי נזילות מקצועי. צוות ה- Inspect הראשון שלנו בקיא במניעה, כמו גם בתיקון והחלפת נזילות במערכות התברואה, הצינורות והשסתומים בלאס וגאס.

אם אתה לא רוצה להשיג גלאי נזילות מים עם כמה חיישנים

אתה צריך לשכוח מכל מערכת הבית שלך. אם לא רציתם לקנות מערכת לגילוי נזילות מים מתקדמות כמו מערכת רוטו-רוטר, כדאי לכם להכין בעצמכם אם לא תרצו בעלות של קניית מערכת מלאה עם כל החלקים והציוד הדרושים. .

מרבית מערכות גילוי הנזילות הפעילות יהיו מצוידות בחיישן לחות המגלה נזילות, מערכת המשתמשת בחיישני לחות כדי להבדיל בין נזילות לבין הצורך לכבות את אספקת המים.

באופן דומה, גלאי נזילות קונבנציונליים מוגבלים לאיתור נזילות רק בבית בו מותקן החיישן. בעיה נוספת היא היכולת של גלאי הדליפות, המכיל חיישן טמפרטורה, למדוד את הטמפרטורה של חדר בו הוא נמצא, כמו למשל חדר אמבטיה.

בכל הנוגע לאינסטלציה וגילוי נזילות

מערכת איתור נזילות מים אינסטאון וגלאי דליפת מים אינפיאון הם הפתרונות המובילים. אינתיאון היא כיום שירות האזעקה הפופולרי ביותר באינטרנט – המחובר למים – נזילות – איתור נזילות בשוק. אם אתם מחפשים פיתרון מתקדם יותר, אמין וחסכוני יותר, כדאי לכם לרכוש אחת מאותן אזעקות דליפה המונעות על סוללות שתוכלו למצוא בחנות חומרה מקומית או באינטרנט תמורת פחות מ -5 דולר לחודש.

כשבוחרים גלאי נזילות מים טוב

עליכם להחליט אם אתם רוצים מכשיר שמתריע רק כאשר מתרחשת נזילה, או כזה שמרגיש את הנזילה ואז מכבה אוטומטית את המים בביתכם. גלאי נזילות המים החכמים הטובים ביותר הם אלה המבוססים על אותם עקרונות כמו מערכת איתור נזילות מים אינסטאון ומערכת גילוי דליפות מים אינפיאון. אם אתה פשוט מחפש משהו שיידע אותך אם יש נזילות, זה עשוי להיות גלאי נזילות המים הטוב ביותר עבורך. זה לא רק מגלה נזילת מים, אלא גם כולל פונקציות למדידת טמפרטורה ולחות.

מערכות לגילוי נזילות פסיביות הן בדרך כלל מכשירים עצמאיים המופעלים באמצעות סוללה המפיקים צליל אזעקה כאשר חיישן הלחות רטוב

לסוג זה של מערכת לגילוי נזילות יש גם טכניקות אחרות לזיהוי בכל פעם שמתרחשת נזילה. מערכות גילוי נזילות אקטיביות, זרימת מים נעצרת באופן אוטומטי והאזעקה מאפשרת לבעל הבית לאתר בדיוק היכן נזילת מים ולבצע את התיקונים הנדרשים. מערכות לגילוי נזילות אקטיביות משמיעות אזעקה גם אם אתה מזהה נזילות מים, אך אינן גורמות נזק לבית.

אם אתה מבחין בדליפה בקו

אנו ממליצים בחום לפנות לחברת גלאי דליפות מקצועית כדי לבדוק את המצב. אם אתה חושד שיש לך דליפה בבית, בעסק, במשרד או שאתה זקוק לשירותי איתור דליפות, פנה לצוות שלנו ברחבי ארצות הברית. אתה יכול לשכור שירות גילוי נזילות מים אם אתה חושד שיש לך נזילות או שלא מצאת אותן ויש לך נזילות.