מאמר זה מספק סקירה של מערכות זיהוי נזילות שונות (LDS) המותקנות בצינורות LNG בקוטר גדול. מאמר זה נועד לטפל בכל מה שבעל בית או אינסטלטור רוצה לדעת כאשר הם חוקרים ברצינות מכשיר לזיהוי נזילות. בהתאם למשתנים כמו האמור לעיל, הזמן, המיקום והדיוק של החיישנים ומרחקיהם משפיעים על זמן ודיוק זיהוי הדליפה. אלה יכולים להיות מגוונים כמו הצינור עצמו ואף עשויים להשתנות בהתאם למשתנים לנוזלים שונים (נוזלים, גז וכו ').

אם מתרחשת נזילה בקצה הצינור הימי, עשויות לחלוף עד 14 דקות עד שנזילת גלי לחץ מגיעה לחיישן לחץ ביבשה. אם הדליפה מתגלה על ידי גלאי דליפה מבוסס זרימה, נזק ניכר יכול להיגרם תוך מספר דקות בלבד.

שירות איתור נזילות יאתר את הנזילה ואינסטלטור בעל הכשרה מקצועית יתקן במהירות את הבעיה. לאחר שנמצאת נקודת הנזילה, האינסטלטורים יכולים ללכת לעבודה ולתקן אותה. חברת נזילות וגילוי גדולה תוכל לתקן ולשקם את האזור הפגוע.

מדי זרימה מבוססי נזילה מגבילים את עצמם כאשר מנסים להבחין בין צריכת מים רגילה לנזילה

שיטות בדיקה אלה אינן חלות על מערכות לגילוי נזילות המפקחות על צינורות אספקת מים. באופן דומה, גלאי נזילות קונבנציונליים מוגבלים לאיתור נזילות רק במקום בו מותקן החיישן בבית. ברוב המקרים, גלאי הדליפה מותקן במרתף הבית או בחלל הזחילה של הבתים.

למרבה הצער

העובדה שזהו המיקום הסביר ביותר לדליפה אינה אומרת שהדליפה עומדת בכללים ומתרחשת במקום בו נמצא חיישן המים. שיטות גילוי נזילות ביולוגיות כוללות שימוש בכלבים שיכולים לזהות טוב יותר ולא לאתר שחרורים בשל גודלם הקטן יותר, ונופים שיכולים לשמור על הדרך הנכונה – או על הדרך הנכונה.

שיטות איתור כוללות שימוש בחיישני מים, מערכות ניטור מים ושיטות אחרות לניטור ולניטור אספקת מים.

בסוג זה של גילוי נזילות

בדיקת הלחץ ההידרוסטטי משולבת עם בדיקת צינור באמצעות מצלמות וידיאו ערוציות. זה מאפשר לגלאי Streamlabs לחפש נזילות קטנות המתרחשות בפרק זמן מסוים. ניתן להגביל את חוקי הפיזיקה המופעלים על צינורות, וזה גורם חשוב מאוד באיתור נזילות במערכות אספקת מים כמו צינורות. אלה נעים בין שימוש בחיישני מים, מערכות ניטור מים ושיטות ניטור ובקרה אחרות.

המבטחים מציעים כרגע הנחות במדיניות בעלי בתים לאנשים המתקינים מערכות לגילוי נזילות מים

ייתכן שחברות ביטוח מסוימות אף עשויות לסרב לחדש את הפוליסות של בעלי בתים לאחר התקנת מערכת לגילוי דליפות. דולף עד 30 מטר ממקור המים. ניתן להגדיר אותו ברגישות של 40 דליפות תוך 15 דקות עד 12 נזילות ב -180 דקות והוכיח שהוא אמין במיוחד מכיוון שהוא גורם למעט מאוד אזעקות שווא.

פלו ו- Moen משתמשים בחיישני לחץ בשילוב עם חיישני זרימה

כדי לאתר נזילות קטנות מאוד. מצד שני, גילוי גלי ואקום הוא שיטת זיהוי מאוד מגיבה, המבוססת על העובדה שהנזילה ומיקומה מואצים מבלי להשפיע על זרימת עם זאת, אנו מאמינים כי גישה זו לזיהוי היברידי, המשלבת איתור נזילות מבוסס זרימה עם חיישני טמפרטורת מים הממוקמים באופן אסטרטגי, מספקת את ההגנה הטובה ביותר האפשרית מפני נזילות בביתך. בדרך זו, ביצועי איתור הנזילות הם הרבה יותר אמינים משיטות גילוי גלי הלחץ המקובלות.

אם ההמלצות שלעיל לא עבדו עבורך, להלן המפרט והתכונות שיש לקחת בחשבון בעת רכישת גלאי נזילות לבית חכם.

Leak Science היא חברת גילוי נזילות ותיקה ומנוהלת המתמחה באיתור ושחזור נזילות מים בבתים, בבניינים ובבריכות שחייה. מחקר דליפות חורג מהמקובל בשיקום שלו, תוך שהוא רותם את הכוח של גילוי נזילות ומדע למצוא את מקור הנזילות.

מערכת SeekOps מספקת נתונים מקומיים מדויקים ביותר על דליפת גז המתאן

מה שמאפשר לקבוע את המיקום המדויק ואת חומרת נזילות הצנרת. שיטות מקומיות מראות היכן קיימת נזילה, אך זה קשה וחלק בלתי נפרד מהשיטה מראה כי ישנם מספר נזילות במערכת הצנרת, לא רק אחת או שתיים.

כדי להשיג מטרה זו, חשוב לחברה למצוא את המיקום המדויק ואת חומרת הדליפה, ולא רק את מספר הדליפות. אמנם אתה עשוי לשמוע את המים, אך לא כל כך קל לקבוע את מיקום הנזילה בפועל. הידיעה שאתה נמצא בבית נופש במרחק של יותר משעה נסיעה אינה טובה במיוחד אם גלאי הנזילות אינו יכול לכבות את המים יותר מכמה דקות, שלא לדבר על יום-יומיים.