EESIFLO (r) פיתחה מנתח מים ושמן שיכול לתת אות אזהרה מוקדם כאשר מתגלה בעיה ולכן מיד מתחיל פעולה מתקנת. דגם 7701 צג הלחות משתמש בזיהוי התנגדות חשמלי כדי לספק מדידות לחות אמינות לתצוגה ובקרה. מנתחי מים, נפט וגז ללא מגע (NOS) המשלבים יישומים שונים – תצורות חיישנים ספציפיות לזיהוי לחות אמין ומדויק. הם משמשים במגוון רחב של יישומים, כולל יישומים תעשייתיים, מסחריים, צבאיים, תעשייתיים ורפואיים.

מנתח המים, הנפט והגז של EESIFLO דגם 7701 משתמש ברולר מבודד ומשטח מלא לגילוי לחות אמין ומדויק עם מגוון תצורות חיישנים שונות ליישומים שונים.

הציוד המשמש לבדיקה ראשונית עשוי לכלול

אך אינו מוגבל, ציוד מים, נפט, גז וחדירה וציוד מים, נפט וגז. קח את מנתח המים, הנפט והגז EESIFLO מדגם 7701 NOS עם הערך המוסף של מצלמת IR המחוברת לבודק ומד שמאפשר תמיכה ב- Bluetooth למדידת עומס ולחות חשמליים.

רוצה לדעת כיצד להקל על קבלת מדידות לחות מדויקות ממד הלחות שלך? אם ברצונך לשפר את יציבותו

עליך להעיף מבט בחיישן לחות האדמה rs485. זו הדרך הקלה ביותר להשיג אדמה – מדידות לחות ממכשיר פטל, אבל אני רוצה שתדע איך אפשרתי לעצמי לעשות את זה.

מד הלחות יכול לזהות באופן מהימן כל ערך

אך מדבר אחד שלא כדאי להתעלם ממנו: סולם הקריאה (ים) שהוא עובד. טווח מדידת הלחות (או טווח הלחות) הוא אחד הגורמים החשובים ביותר במדידת לחות הקרקע. אם תחליט לבסס את מדדי הלחות שלך על לחות וטווחי זיהוי, עליך לשקול את היישום שעבורו ברצונך להשתמש במונה. שימוש בטווח זה יכול להשפיע באופן משמעותי על מה שאתה רוצה ממנו, ועל היישום האידיאלי שלו.

כאשר משתמשים בקנה מידה מעץ כמד לחות מסוג עט, מדידת ה- MC יכולה להיות בין 5 ל -40% תכולת לחות, עם מדידה מרבית של 5.5%.

במהלך תהליך הבדיקה

יתכן שלא יהיה מקובל או אפשרי להיכנס לאזורים עם נזילות לחות ידועה או חשודה. זה עשוי להבהיר אזורים שבהם ה- MC מתפרש כיבש, בו אין סימני רטיבות גלויים, או כאשר נדרשת חקירה מעמיקה יותר כדי לקבוע אם קיימת בעיית לחות בחומר או לא. מדידת MC של 5.5% לחות ואחת בינונית, כמו 5% עד 10%.

אם זה המקרה

שימוש בעט – סוג מד לחות – יכול להיות שימושי, מכיוון שניתן לאחזר את הקריאות במקור ממנו בוצעה המדידה. אם החומר רטוב ניתן להשתמש במדי הלחות כרגיל, אך רק אם הם חודרים לעומק של 5 ס"מ לפחות. בהתאם ליצרן ולדגם, הם יכולים לקרוא בעומק של עד 2 אינץ 'כדי להבטיח שהלחות לא תחדור עמוק יותר ממה שמד יכול לזהות.

את התגלמות דיסק גלאי הלחות ניתן לחבר לפחות לחיישן לחות אחד או לשני חיישני לחות או יותר (למשל אחד על המשטח ואחד על הרצפה)

גיליון גילוי הלחות גלגול של התגלמויות גיליון לחות עשוי להיות מחובר לחיישן גלאי לחות או לחיישן לחות אחר.

אם אתה מוצא שהמייבש שלך או מייטג 'אוטומטי אינו פועל בגלל חיישן לחות

ניקוי נכון ישחזר את תפקודו. כאשר אתה מייבש את המייבשים שלך כדי לבדוק או לנקות את חיישני הלחות, המייבש עשוי להתייבש מהר מדי, וכאשר הוא יבש, ייתכן שיהיה עליהם להחליף אותו. הזמן הנכון לשימוש במכשיר גילוי הלחות הנכון הוא כאשר מחדש נזקי מים מקצועי אוסף נתונים מדויקים מאזורים מושפעים ולא מושפעים, עוקב אחר התקדמות הייבוש במהלך מאמצי הייבוש וקובע מתי החומר המושפע הגיע לסטנדרטים של ייבוש. טכנאי Dririte כדי להעריך ולתעד את גלאי הלחות והציוד המתאימים בהם הם משתמשים.

הסבר את תוצאות מצלמת ה- IR לבעלי נכסים, חברות ביטוח ואנשי צוות, בשילוב עם בדיקה המבוססת על הנתונים שתועדו על ידי המכשירים. מומחי IR ו- IT ממליצים לבעל הנכס והמבטח שלו להשתמש במצלמות IR ו / או IT לצורך גילוי לחות בנסיבות הבאות.

בבחירת מד לחות לערימת יריעות, מומלץ להשתמש במדי לחות המספקים ערכי אבנית לגבס. האינדיקטורים שמגדלים את מד הלחות עשויים להשתנות במראהם, אך הם מצביעים על תכולת לחות ואחוז (MC).

זהו יישום קירור אידוי שניתן לבצע באמצעות תרמוגרף ללא קשר לתנאי הסביבה החיצוניים

הטכנולוגיה יכולה גם לזהות תנודות טמפרטורה בהן תרמוגרף אינפרא אדום ישמש כדי לקבוע אם פנים המבנה, כמו הרצפה, הקירות, התקרה והקירות, יכול לספק סביבה המעודדת היווצרות עובש. זה מראה שכל האדמה קרה ולחה עקב לחות חודרת.