ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

בניה פרטית

ההבדל העיקרי בין פרויקט בנייה פרטי לציבורי הוא שבעוד שהראשון מוזמן ומשולם על ידי סוכנויות פרטיות, חברות או בעלי בניינים, עבודות בנייה ציבוריות קשורות קשר הדוק לתקנות שנקבעו על ידי הממשלה הפדרלית או המדינתית. בעבר, הוא היה סגן נשיא של קבלן כללי גדול של בתי מלון וקמעונאות שבסיסו בצפון קליפורניה ומנהל פרויקטים של קבלן כללי לאומי גדול לפרויקטים של עיצוב ובנייה של בניינים ציבוריים ופרטיים. MERX Private Construction מספקת שירותי ערך מוסף מותאמים אישית לקבלנים הזקוקים למידע הפרויקט הנחוץ להם כדי להציע הצעות על חוזים בענף הבנייה בקנדה.

מאגר הספקים הפרטיים שהועלה למשרד הבנייה הפרטית עדיין בלעדי לקבלן הכללי

והוא יכול לגשת למאגר הספקים הציבוריים שלנו כך שניתן יהיה למצוא מספר מציעים ולהזמין להשתתף בפרויקטים שלהם. אך ללא קשר לסוג הבניין שאתם בונים, חשוב להבין את סוג בעל הפרויקט, בין אם מדובר בפרויקט פרטי, פרויקט ממלכתי או פרויקט פדרלי.

הוא חל בדרך כלל על חוזי בנייה מסחריים פרטיים, הפוטרים בעלים וקבלנים פרטיים מחוזים לבניית בתים חד-משפחתיים ורב-משפחתיים עם לא יותר מארבע יחידות. ברוב המקרים, פרויקטי בנייה פרטיים משתמשים גם במה שנקרא חוזים או התחייבויות בנייה כדי לספק ערבויות כספיות. לדוגמה, אם קבלן מבצע את עבודתו על פי חוק הבנייה בעיר ניו יורק אך אינו מקבל תשלום, בסביבה פרטית מסורתית, עשויה לקבלן הזדמנות להגיש תביעה המבוססת על מגוון תיאוריות, כגון הפרת חוזה. , או ציות וביטול הרשאות המכניות שלו.

רשות הבנייה הפרטית מעניקה לקבלנים את היכולת למזער את חוסר היעילות הקיים בשלב ההערכה וההצעה לאורך מחזור חיי הפרויקט ולהשיג חיסכון אמיתי ומשמעותי בעלויות

לקבלני משנה וספקים מופנים יש את היכולת לצפות או להוריד מידע ישירות ממשרד בנייה פרטי, מה שמבטל את הצורך לשכפל ולהגיש מסמכי עיצוב למספר רב של מציעים פוטנציאליים עבור פרויקט נתון. בפרויקטים פרטיים, הזכות לבניה מכנית מקנה לבונים זכות עיכבון על הנכס עצמו.
בכדי לקרוא מידע אודות בניה פרטית באפשרותך לגלוש לאתר rhsprojects.co.il

לכן

קביעה אם פרויקט הוא פרויקט ממשלתי פדרלי, פרויקט ממשלתי או פרויקט בנייה פרטית הפכה לדילמה משפטית מורכבת. החברה שלו ממשיכה לעבוד בפרויקטים של בנייה מסחרית, משמשת כקבלן כללי, ניהול ופיקוח פרויקטים, ומשתמשת בקבלני משנה לצורך השלמת העבודה. עורכי דין SK ילוו אותך להשלמת פרויקטי הבנייה האישיים שלך ויבטיחו באופן רציף את הבטיחות המשפטית, ויאפשרו לך, כקבלן או כלקוח, להתמקד במשימות הליבה שלך.

בפרויקטים פרטיים (מגורים או מסחריים)

חברות בנייה ללא תשלום עשויות להגיש ניכויים מכניים. באופן מסורתי, חוק הבנייה של העיר ניו יורק קובע כללים נפרדים להשתתפות בפרויקטים ממשלתיים (כאשר הבעלים הוא ישות ממשלתית) וכאלה שהם פרויקטי בנייה פרטיים (כאשר הבעלים הוא אדם או חברה). הוא גם שינה את תמהיל הפרויקטים הקמעונאיים והמסחריים שלו לפרויקטי בנייה של עבודות ציבוריות וחוזי תחזוקה. פרויקטים של בנייה פרטית מגיעים במגוון רחב של צורות וגדלים, וכאן כדאי לבחון את אופי העבודה המתבצעת על מנת לחלק את הבנייה הפרטית לתתי קטגוריות שונות.

בפרויקטי בנייה

ניתן למצוא בדרך כלל את דרישות העמידות בפני אש של חומרים במפרט הבנייה במסמכי החוזה. מבנים מסחריים מכסים מגוון רחב של פרויקטים, כולל מסעדות, חנויות מכולת, גורדי שחקים, מרכזי קניות, מתקני ספורט, בתי חולים, בתי ספר פרטיים ואוניברסיטאות. אם אתה קבלן, קבלן משנה או ספק חומר לפרויקט בנייה, לפעמים זה יכול להיות מתסכל לקבל את התשלום בזמן.

אלה יכולים להיות פרויקטים מסורתיים למדי

כגון בניית בית ספר ציבורי או בניין ממשלתי (לדוגמה, אולם בית משפט). הערבות מספקת גם לנפגעים אפשרות לנקוט בצעדים משפטיים נגד הקבלן אם זכויותיהם יופרו. סוג זה של בנייה נפוץ בבניינים רבי קומות, פרויקטים מסחריים ובתי חולים. ערבות היא דרך יעילה מאוד להסיט את סיכוני הבנייה מבעלי הפרויקט.

ואז הדיירים של לקוחות המפתחים של Calibres התייבשו, מלווי בנייה הפסיקו להלוות לפרויקטים חדשים, פרויקטים החלו להיכשל, עיקולים היו בכל מקום, ולקוחות הוקי הפסיקו לבנות.

מגזר הבנייה

הוא עצום, החל מבתים משפחתיים (קטנים או גדולים) לבניית בתים משותפים או בתים משותפים ועד לפרויקטי בנייה ותשתיות מורכבים. בששת החודשים הראשונים של אסטרטגיית הפיתוח העסקית הבנייה החדשה שלה, קליבר הציעה יותר מ-50 פרויקטים וזכתה רק בשלושה באמצעות ניסוי וטעייה.

איגרות חוב אלו מתבקשות בדרך כלל חוזית על ידי בעלי הפרויקט כדרך להעביר סיכון מעצמם. כך גם אם הקבלן הראשי הודיע על כוונתו להפסיק את העבודה, יכול הבעלים להודיע לקבלן הראשי בכתב 15 יום מראש על כוונת הבעלים להפסיק את ההתקשרות.

כמה חודשים לאחר מכן

קליבר נכלל בכמה הצעות עבודה ציבוריות והחל להציע הצעות עבור מבנים קטנים ופרויקטי תחזוקה שנתיים שנעו בין 50,000 ל-300,000 דולר כדי לצבור ניסיון. במידה והבעלים משלם לקבלן הראשי לפני מועד סיום החוזה, על הקבלן הראשי לחדש את העבודה. הקבלן הראשי רשאי גם לעכב את הסכום שהבעלים או הקבלן הכללי שילם או חייב לשלם לסוכנות הממשלתית או לנאמנות להטבות עובדים בשם העובדים או הספקים של קבלני המשנה. כמו כן, קבלן המשנה רשאי להפסיק את העבודה אם הקבלן הראשי לא ישלם לקבלן המשנה בתוך הזמן שנקבע לאחר שקבלן המשנה הגיש מחלוקת בתום לב על כל ניכוי מס מהקבלן הראשי.

רבים מהפרויקטים הללו דרשו מאיתנו לבצע לפחות 15% מהעבודה בעצמנו

במילים פשוטות, על קבלן המשנה לבצע את העבודה או לספק את החומרים והציוד עבורם הוא מבקש תשלום. עבורנו, מתן ייעוץ משפטי בענף הבנייה אינו רק הבנת המסגרת המשפטית. החוזה עשוי לדרוש ויתור על הרשאות לפני ביצוע התשלום.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן