סכין ציד שוויצרית (30 דולר), שהועברה לאחיין הביולוגי שלי רוסקו בצרפת לחג המולד השנה. הוא בן שמונה והוא ג'נטלמן שעשה את חלקו בכיף והתנהג. אבל יש אדם אחד שתמיד יתגנב לאחייניותיו ואחייניו, והוא הצבא השוויצרי.

כמובן

הדבר הטוב ביותר שאני יכול להציע הוא לקחת את האחייניות והאחיינים שלי לטיול בקמפינג ולפנות אליו. הוא בחור ייחודי, אבל זה לא אומר שאין לו עוד כמה אנשים. הוא לא חלק חשוב מחיי וכמו שהוא ייחודי, הוא עדיין ממלא תפקיד חשוב בחיים האלה. למרות שהוא לא גר בקרבת מקום, אנחנו לא יכולים לבלות זמן רב יחד, אז אנחנו חוגגים את יום הולדתו מדי שנה, ולכן המתנה הזו היא מתנה כל כך נהדרת לנשף המשפחתי, שהוא תמיד חיי המסיבה.

דודות ודודים יקבעו תנאים מתאימים ל- WCCF וימליצו להעניק הלוואות לאחד או יותר מהמנחים. אנא שלחו אליהם את כל החומרים כדי שניתן יהיה לנסח שאלות מראש, כולל חומרים לאיסוף מידע על הלווה הפוטנציאלי.

חברים יפנו למועמדים ויחליטו אם היזם כשיר להשתתף בפגישת CoAU

אשר מתקיימת בדרך כלל פעמיים בשנה. המועמדים שנבחרו יתחברו לרשת עם דודתם ודודם ויעמדו בבקשתם ובאינטרס שלהם בהלוואה. יזם אחד או שניים פוטנציאליים ולווים יתייחסו כאורחים מוזמנים ויוזמנו לעזור במילוי הבקשות ובהכנת שאלות סטנדרטיות.

בנוסף למפגשים עם יזמים

מתוכננים שלושה עד ארבעה אירועים שכותרתם "קוקטיילים ושיחות", שיאפשרו דיונים מעמיקים ובניית קהילה לחיזוק העבודה. דודות ומעגלי מעגל מספקים ליזמים מקומיים מוסמכים הזקוקים לגישה למלווים מקומיים הלוואות בריבית נמוכה, כפי שמעידים צרכיהם המוכחים. בכך שהוא מאפשר למשקיעים להבין את צרכיה האמיתיים של החברה ולספק ייעוץ ואנשי קשר, Circle יוצר יחסי אמון בין המלווים והלווים. כדודות ודודים בחיים האמיתיים, בני הדודות והדודים מספקים גם הון חברתי.

הנסון נולד בפורט טבק

מרילנד, בשנת 1789 וזוכר את מלקות אביו, בו נחתכה אוזנו ונמכרה לסוחר עבדים לאחר שנפגע בראשו על ידי אדם לבן שניסה לאנוס אשתו. לאחר מותו של ה 'בנסון הצעיר, הוצע לילד עבודת פרסה על ידי סוחרי עבדים למהמר אלכוהולי בשם אייזיק ריילי, אם הוא ניצל.

דודה או דוד מעניקים הלוואה בסך 2,000 דולר, והתנאים ספציפיים ללווה ועשויים לכלול שיעורי ריבית, עמלות, העלאות ריבית או החזר הון מאוחר. הצ'ק ייכתב לכתובת TEC Circle שם יופקד בחשבון Circle.

המילה באה מלטינית ופירושה avunculus

הקטנטן של avus, סבא, והמילה bapuji, לאח. לדוגמא, יש מונח מסוים המתאר את היחסים בין אח לאביו, גיסו, דודו או דודתו. אביו של האח נקרא טאוג'י או bAPUji מכיוון שהוא האב הבכור; ה- Unculus הוא משפחה או מערכת יחסים מחוץ למשפחה הקרובה המורחבת.

דוד הוא קרוב משפחה שהוא אח של הורה אחד או נשוי לאח של אותו הורה. המקבילה הנשית לדוד היא דודה, והקשר ההדדי הוא אחיין או אחיינית. דוד עשוי להתייחס לבעלה של הדודה או הדוד או בן הזוג.

בתרבויות מסוימות, כמו אלבנית, סלאבית ופרסית, יש מונח יחיד, כולל הכל, לתיאור כולן, אך מחוץ להודו לא נעשה שימוש בשם ייחודי. בהודו, ילדים יכולים לקרוא להוריהם "בני דודים דודים או דודים מכיוון שאין שם מיוחד עבורם.

למרות שזכויות ההורים מבחינות בין קרובי משפחה לדם

למונחים המשמשים לתיאורם יש תיאור ברור וחד משמעי של הקשר. בהודו, קרבה בין בן זוג לאחיו הגבריים של אביו של אדם אינה דומה לקרבה, ויש גם מונח מיוחד לדודות, דודים, אחיינים, אחיינים, בני דודים. כך, דוד (אח יליד להורה) ) יכול להיות עד 25% קשור לאחייניתו, אך לא לדודתו או לדודו.