דליפה בברז

לפניכם טכניקת DIY פשוטה שתעזור לכם לתקן ברז שיזליף מים למטבח, לחדר האמבטיה או לאזורים אחרים בביתכם, כמו הכיור או האמבטיה.

פירוק הברז והחלפת טבעת הכביסה אולי נראים קשים

אך די קל לתקן ברז מטפטף בעצמך, גם ללא כל ניסיון. אינך צריך להתקשר לאינסטלטור אם הברז שלך דולף, ואם תמצא אותו ותתקן אותו מיד, תחסוך לעצמך נזילה בצינור המים ותשפר את איכות החיים על ידי ביצוע דבר פשוט כמו תיקון נזילה. טפו בלי להתקשר לאינסטלטור. פעל לפי עצה זו ופעל לפי ההוראות במדריך לתיקון DIY זה של משרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב (HHS), ותדע כיצד לתקן ברזים נוטפים תוך זמן קצר.

אפילו ברזים קטנים מבזבזים מאות ליטר מים מדי חודש ויש לתקן אותם בהקדם האפשרי

ללמוד כיצד לתקן ברז דולף יכול לחסוך לך אלפי ליטרים של מים בכל שנה, ולחסוך כסף. תיקון כיור דולף או מציאת נזילה פוטנציאלית לפני ההתחלה הוא דרך נהדרת לחסוך גם כסף וגם מים.

אם אינך מצליח לחפש את מותג הברזים

לאסוף חלקים מחנות החומרה, לפרק, להחליף ולהרכיב אותם מחדש, כדאי להתקשר לאינסטלטור המקומי שלך. אם יש לך ברז דולף שזקוק לתיקון, בקש מיד מהשרברב שלך עזרה. גם אם אתה לא מאפין עם מכונת כביסה, אם יש בעיה ואתה צריך להתקשר לחברת אינסטלציה מורשית כדי לתקן אותה.

אם אתה מבחין בברז שלך דולף, עליך לבקש מאינסטלטור להסתכל עליו בהקדם האפשרי. יְוֹם.

כמה עולה ברז דולף או ראש מקלחת בחשבון המים שלך בכל חודש? למרות שזה לא נראה הרבה אם יש לך כמה כאלה ותתן להם ללכת לאורך זמן, הם יכולים לעלות הרבה יותר מאשר לתקן אותם.

זה בזבוז מוחלט של מים וכסף שיש ברז דולף, במיוחד כשהטיפה היא הרעש המעצבן ביותר בעולם. אם הברז שלך דולף כל הזמן, זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי להתעלם ממנו, והארנק שלך יעריך אותו כשיגיע חשבון המים הבא שלך.

אם תנסה את השלבים שלעיל ובכל זאת תגלה שהברז שלך דולף

זה סימן לבעיה גדולה יותר במתקנים הסניטריים. אם אף אחד מהשלבים הללו אינו מתקן את הברז הדולף שלך, ככל הנראה יהיה צורך להחליף את כיור ה- F או את הברז עצמו, ואם לא תתקן אותו כראוי, הברז הדולף ידלוף שוב.

כדי לבדוק נזילות בבית שלך, תחילה עליך לקבוע אם אתה מבזבז מים ואז לזהות את מקור הנזילה. אם צריכת המים של ביתך גבוהה מהרגיל, חפש ברזים פחות ברורים שעלולים לבזבז את המים שלך.

זיהוי המקום בו מתרחשת הדליפה, ואז הנחת האבזרים על מנת לעצור את הדליפה, הוא עניין של בדיקה מקרוב. בדיוק כפי שאתה רואה נזילה בברז שלך, הדבר נראה לעין כאשר אתה מבצע את עבודתך ויכול להראות שאין נזילה מהצינור.

אם דולפים מים כאשר אתה מחבר את הצינור לברז, עליך לראות אם המים התנפחו עקב אביזרי החיבור בפועל.

אם יש לך ברז דולף

זה בא מאגוז אריזה והוא ככל הנראה פיתרון קל, אך אם זה לא הגורם לדליפת כיור ה- f, החשוד העיקרי הוא לדליפת הדיסק – טבעת. אם נראה כי הדליפה הגיעה מהזרבובית, זה כנראה נובע ממושב שסתום המחובר אליו. עם זאת, אם המים נוטפים זמן מה או שהם קרים, נזילה זו יכולה להגיע משסתום מים קרים.

אם הברז דולף, הדק את האום, הנמצא ישירות מתחת לברז, בעזרת מפתח ברגים מתכוונן.

אם הברז דולף מכיוון שאיטום כניסת המים הקרים נשחק, תוכלו להשתמש בו ולעצור את הדליפה. אם אתה בודק אם המזרקות שלך עדיין דולפות, עדיף לפנות לעזרה מקצועית.

עכשיו זיהיתם את סוג הברז, אספתם את האספקה שלכם ותוכלו לעבור כיצד לעצור את הנזילה בברז.

מעניין לדעת באילו חלקים מצויד הברז שלך (לרוב ברזים יש בדרך כלל חלקי קרמיקה או גומי) וכיצד לעצור את זרימת המים כאשר הברז מכובה

באופן כללי, ישנם שני דברים שאתה צריך כדי להחליף ברז דולף: מכונת הכביסה המחוברת לשסתום המגשר וטבעת הגומי היושבת על הברז (אותה אתה רואה כשמנתקים את הברז). אם הברז עדיין דולף לאחר החלפת התנועה, תזדקק לטבעת ה- O כדי לבדוק את המצב. מים מגיעים מלוח הכיסוי ונכנסים לגוף הציר כאשר הברז מופעל ונכבה. הדליפה בברז שלך נגרמת על ידי טבעת ה- O ועלולה לגרום לדליפת מים מגופך ו / או הצירים.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן