החלפת אסלות

כעת, לאחר שבחרתם והתקנתם את שירותי הקמפר שלכם, הבה נסתכל במהירות על שירותי הקומפוסט. כאן תמצא מדריך קצר כיצד להסיר את השירותים הישנים שלך ולהתקין אחד חדש, וכן מדריך שלב אחר שלב לתהליך.

אם מושב האסלה הקיים שלך ישן

מקולקל או זקוק להחלפה, או שהתקנת זה עתה אסלה חדשה, ייקח רק כמה דקות לדעת מה אתה עושה. אם אתה לא מסיר את האסלה לפני הנחת הרצפה החדשה ומחליף אותה או מסיר אותה ברחוב, אתה מסודר. יש משימה פשוטה להחליף את מושב האסלה הישנה בחדש, ואינך צריך להתקין אותו. גם אם יש צורך בתיקון, השירותים החדשים שלך צריכים להיות באותו מקום כמו הישנים שלך, כל עוד אתה ממלא מחדש את צינור הפסולת.

בשלב זה החלפתם את האסלה, אך תלוי בנזקים ייתכן שתצטרך להחליף את הרצפה או התקרה.

אל תבזבז את כספך על תיקון או החלפה של ברזים ישנים, כמו אינסטלציה, חשמל וצנרת, בחדר האמבטיה שלך, במקום לנסות לבנות אותם מחדש.

אם אתה לא רוצה לאבד מים

ובכך לחסוך כסף – החלף את האסלה הנוכחית שלך בשידה יעילה ואפקטיבית יותר. אם אתה מתמודד עם שירותים ישנים, זה זול יותר – להחליף אותו במקום למצוא ולתקן נזילה. אם השירותים שלך דורשים מספר רב של תיקונים בבת אחת, ייתכן שיהיה זול יותר להחליף אותו. עם זאת, אם לוקחים בחשבון את החיסכון הנוסף לעומת אסלה ישנה שמשתמשת בהרבה יותר מים, תיקון אסלה יכול למעשה להיות פחות חסכוני מאשר להחליף אותה.

אם האסלה שלך זקוקה לחומרה פנימית חדשה

קח איתך ערכת תיקון שירותים שימושית המכילה את כל מה שאתה צריך בכדי להפוך שירותים חדשים לתפקוד. אם אתה רוצה לדעת כיצד להחליף אוגן לשירותים, אתה זקוק לכלי לשחרור הבריח הנוכחי ומברג לאוגנים. אבל אם לא, או אם זה יקר מדי, אינך זקוק לכלי עד ששחררת את כל הברגים הנוכחיים והחלפתם בחדשים. ואם השירותים שלך זקוקים למתקנים חדשים או חומרה, קח איתך את ערכת תיקון השירותים השימושית הזו, הכוללת זוג מברגים, מקדחה וכל מה שאתה צריך כדי להפעיל שירותים חדשים יותר.

האסלה החדשה שלך תהיה הרבה יותר נקייה והיגיינית ותעזור להביא חיים חדשים לחדר האמבטיה שלך

אתה רוצה לוודא שאתה מתקן שירותים נדנדה כשהם מתפשרים על החותם על טבעת השעווה, ואתה צריך לעבור מספר שלבים בזמן שאתה מתקן שירותים שנזלים מהבסיס. רוב הסיכויים שהגיע הזמן לאסלה הרעועה שלך, אך אנשי המקצוע יוכלו לתקן אותה לפני שתחליף אותה.

כאשר שירותים בבסיס דולפים מהאוגנים שלהם, זה זמן טוב ללמוד כיצד לתקן אותם. אם שירותים דולפים, אתה יכול לגרום להם להחליף אותם, אבל איך מחליפים שירותים לא יעילים, ישנים או סדוקים?

אם אתה צריך להחליף אוגן אסלה, בחר ערכת חלקי חילוף מתאימה והתקן אותו על פי הוראות היצרן. אם יש לך בעיה בבית, עליך ללמוד כיצד להחליף את אוגני האסלה בכמה מהטיפים הבאים.

בחר שירותים רזרביים עם מרווח מחוספס, כך שיתאים לחדר האמבטיה שלך כמו שצריך. שירותים בגודל מחוספס גדול דורשים מכם לשנות את התצורה הסניטרית ולהזיז את הקירות כך שיתאימו לאסלה.

אל תרים את הקערה על הרצפה במהלך ההתאמה, אחרת תצטרך להחליף את טבעת השעווה מכיוון שהאסלה תדלוף בסוף תקופת השימוש. החלפת אסלה בטבעות שעווה יכולה להיות קלה, אך חשוב לוודא שאתה עושה את זה כמו שצריך כדי למנוע את חזרת הבעיה.

אם יש לך שירותים ישנים שאתה צריך להסיר

כדי לפנות מקום לשירותים חדשים, עדיף להתקשר למומחה. אם ברצונך לתקן או להחליף שירותים, התקשר לבונני סניטריים לקבלת מידע נוסף. בכל פעם שאתה מבחין בהבדל בתפעול האסלה, מפלס המים או יכולת ההדחה מחייבים תיקון של האסלה.

עלויות העבודה משתנות בהתאם למתקין שעובד בשירותים ובאיזו הבוגרות האסלה החדשה

עלויות העבודה של האינסטלטור משתנות בהתאם לתכונות המתקדמות של האסלה החדשה יותר, גודל משטח ההתקנה וסוג האסלה. עלויות העבודה יכולות גם להשתנות, לא רק תלוי אם המתקין עבד על מתקני שירותים או לא, אלא גם על מידת העבודה "התובענית". "וכמה זמן ההתקנה תימשך.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן