אם יש לך ברז ישן במטבח שלך, הגיע הזמן להחליף אותו, והנה כמה טיפים שיעזרו לך לעשות זאת. לפני שתוכל להתקין אחד חדש או אפילו חדש יותר עם עיצוב מודרני יותר, עליך להסיר את הישן.

לאחר שהנחתם את האטם לברז החדש בבולען, מותקנים כיור ה- f, צינור הזנב וצינור האספקה.

אם יש שסתום כיבוי שמנתק את אספקת הברז ואתה מנסה להחליף אותו

חפש אותו וסגור אותו וכבה אותו. כאשר שסתום המים מכובה, תוכלו לכבות את המזרקות על ידי השארת רשת קווי המים שנותרה מחוץ לצינור. עם זאת, אם אין שסתום מתחת לכיור, תצטרך לעקוב אחר קו האספקה שלך מהמכרזים כדי למצוא את השסתום. אם אתה שובר כיור F או מרסס מים מכיור F, כבה את המים באמצעות שסתום כיבוי מים ואז הפעל את כיור ה- F שוב.

אם אתה מחבר ברז ישן ישירות לשסתום

כבה את שסתום אספקת המים הראשי. אם יש לך שסתום מתחת לכיור, אתה יכול לכבות ולכבות את המים באמצעות שסתום מים. לפני שאתם קונים באר חדשה, וודאו שיש שסתום כיבוי המוזן לתוך כיור ה- F ולא קו האספקה הראשי שלכם. בסוף ראו "בחירת ברז" ו"איך מחליפים את פריטי פינק המטבח ", הסתכלו עליהם.

הסר את המאוורר מקצה הברז ותן למים לזרום כדקה

ואז החלף אותו. פתח את מזרקות המטבח ואת כיור ה- F התחתון לפתיחתן, כדי לשחרר את הלחץ ולנקז את כל המים. השאירו את המים זורמים מספיק בכדי לכבות את הצינור, אז כבו כל ברז והחליפו את המאוורר, ואם לא, תנו לו לרוץ כמה דקות.

כבה את אספקת המים

ואז הפריד את הברז הישן מאחור, הפעל שוב את המאוורר והסר את האגוז התומך. לאחר הסרת האגוז שנשאר, אתה אמור להיות מסוגל להסיר אותו מהכיור. הסר את ידית הברז בצד האמבטיה ואז הדק את האום של הפינקט החדש בעזרת מפתח ברגים. כבה את כל הברזים לשטיפת המערכת, הסר את כולם והחזיר אותם לכיור ונתק את המכשירים.

החלפת ברז בחדר האמבטיה יכולה להיעשות באותה הליך כמו בסעיף הקודם

אך החלפת אמבטיה, כיור או כיור דורשת צעדים נוספים מאשר הסרת הבארות הקיימות. החלפת פינק המטבח זהה להתקנת אחד, אלא שהוא כולל גם הסרת כל הברזים הקיימים (קרא את כל השלבים כאן). הסרת כיור ה- F הישן נעשית על ידי היפוך מה שמותקן במערכת אספקת המים החדשה f. לכלי מטבח המחליפים אמבטיות, כיורים וכיורי כיור, יש צורך להסיר ברז קיים. ברגע שהמים נגמרו, קל להסיר את הברז הישן כמו לשחרר את האגוזים שמחזיקים אותו לכיור ולהרים את הברז מהחור. הניחו את אטם הגומי בתחתית הבאר והניחו אותו מעל חור התיקון בכיור. לחץ את האטמים לתחתית כל אחד מרכיביהם והכנס אותם לשסתומים שלהם, שחייבים להתנהג כמו אטם גומי, ואז הדק את האום כדי לאבטח אותם. החלק את החלק האחורי לחור המותקן והנח את לוח המחוונים במצב ומתחת לתושבת.

כשתסיים

שלף את הברז ונקה את אזור הכיור בו הוא ממוקם. לאחר מכן הסר את הזרבובית והצינור, נקה את הכיור ואת האזור סביב האוגן ונפרד מהצינור. בתוך הכיורים אתה אמור להיות מסוגל לראות את כל החומרה המחזיקה אותם, כמו גם את כל הרכיבים שלהם.

בדרך כלל שני אגוזים עשויים פליז או פלסטיק, ואם אתה דופק את הברז, זה אמור להיות אפשרי להסיר אותו מהכיור. צרף את ההחלפה עם האגוזים והברגים מהכיורים F המזרקה החדשה והתקלח לכיורים במקלחת.

אם לברז הקיים יש צינור ריסוס

כדאי לנתק את הצינור המחבר את הצינור למזרקות. אם קיימת נזילה בה הצינור מתנגש בברזים, השתמש בכבל הלחמה או דחיסה בכדי להכניס קצה חדש. הדרך הקלה ביותר לתקן זאת היא להסיר את השיחים ואת הידית, לצפות את החוטים, לשפוך את הידית ואת הידית בשומן אינסטלטור ואז להרכיב מחדש. יהיה עליכם לחתוך את הקצה המוחדר לכיור המזרקה ולמקלחת, אך לא את ידית הברגה או הידית אם לא.