ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

החלפת כיורים

לאחרונה היה לי אחד האינסטלטורים המקצועיים של סינקולוגיה להחליף כיור נירוסטה ישן בטיפת נחושת – בכיור. ג'ון בילה את 17 השנים האחרונות בשיפוץ ומתקנים סניטריים והתקנתם צינורות נחושת חדשים דרך בארות. שכחתי לשאול אותו על כך אז, אבל עכשיו חזרתי ואומר שאינסטלטור יכול להתאים לך כיור. הסרת כיור קיים, חיתוך והכנת הפתיחה והתקנת כיור וברז חדשים יכולים להיעשות יום אחד.

אבל כל אחד יכול להוסיף טיפה חדשה – בכיור, כל עוד יש לך את הכלים וההוראות הנכונים והתנהגת.

אם אתם זקוקים לכיור חדש בביתכם

אינסטלטור יבוא ויבדוק את חדרכם ויעזור לכם לבחור את הכיור המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם. אם הכיור שאתה מחפש מתאים למידות הכיורים שאתה רוצה להחליף בחניך, זה יעבוד גם עם המערכת התברואתית שלך. הם גם עוזרים לך למצוא את האבזור והברזים המתאימים, כך שתוכל להשלים את התקנת הכיור והתיקון החדש שלך.

לפני שאתם אוספים חומרים וכלים

מומלץ לוודא שניתן להחליף את הכיור הקיים שלכם ומה לשקול. בעת תכנון כיור חדש, שקול להחליף את הברז או רכיבים אחרים, מכיוון שתצטרך להחליף את הכיור כולו. ניתן לעשות זאת על ידי החלפת כל הכיורים הקיימים או כיור אחד או שניים בכל פעם.

אם בכיור החדש שתבחרו יש כיור קיים, תצטרכו לבצע גם עבודה על השיש ובמתקנים הסניטריים של הכיור.

אם אתה מבחין בסדק

כנראה שכדאי לחשוב על החלפת הכיור לפני שהוא מחמיר וגורם נזק רב יותר. אם אתה מתכנן להחליף את כל הכיור שלך לחניך, תצטרך להסיר את פקק הניקוז שמחובר לברז כדי לעשות זאת. וודא כי גב הכיור שלך נגיש ולפני שתתחיל לתקן או לנקות את הניקוז, וודא שאתה מכניס את המים לכיורים ושם דלי לנקז.

אם יש לך את הכלים הנכונים וכמה שעות

החלפת עץ רקוב בכיור יכולה להיות פרויקט עשה זאת בעצמך. אם אתה עדיין לא מרגיש בנוח להסיר ולהחליף את הקומקום בכיור, אתה יכול להזמין איש מקצוע כמו קונטיקט סטון שיעשה את העבודה. התקנת כיור מטבח חדש הוא פרויקט שדורש זמן רב, כסף ואפילו מעט סבלנות מצדכם. אם אתה מוכן להתקין או להחליף את הכיור שלך, חשוב לקבוע תקציב ותכנון לפני שכירת אינסטלטור שיסיים עבורך.

אם כבר יש לך כיור ישן, עליך להיות מודע לכך שחלק מהעלות להחלפת הכיור קשורה להסרה. לא משנה כמה תחליף את הכיור במיקום החדש שלך או תתקין אחד על הרצפה, לא משנה מה אתה עושה, אתה יכול לצפות לשלם בין 2,280 $ ל -3,580 $.

מחיר כיור וברז חדש יכול להיות בין 1,500 ל -2,000 דולר לכיור פשוט בחדר האמבטיה

אם תחליט לעכב את שדרוג כיור המטבח שלך, תוכל להוסיף אלפים על ידי בחירה בשדרוג לכיור גדול ויקר יותר בעיצוב מודרני יותר, כמו כיור נירוסטה או כיור נירוסטה איכותי.

המרת כיור יחיד גדול לכיור כפול אינו כל כך קשה

כל עוד אתה מקפיד לקנות את המידות המתאימות לשקעי השיש הנוכחיים שלך ולהשתמש בסגנון ובשיטת הרכבה דומה עבור הכיור עצמו. אם לא תקבל כיור נירוסטה עם מערכת הרכבה איכותית, יתכן שתצטרך להחליף את פתחי המונה ואת המתקנים הסניטריים.

כמה אתה משלם להתקנת אמבטיה או כיור מטבח תלוי בסוג החומר והברז והאם זה תחליף או התקנה חדשה. אם תזמין מומחה שיסיר והחליף כיור אמבטיה קיים, ייתכן שתצטרך לשלם תשלומים נוספים.

אם אתה רק רוצה להחליף את הכיור הקיים שלך בכיור חדש

זה זול יותר מאשר להתקין כיור חדש, מכיוון שכל התשתיות והסניטציה כבר קיימות. אם ברצונך להחליף או לשדרג יהירות חניך קיימת, כיורים בהתאמה אישית הם הדרך הטובה ביותר. הכיור החדש או החלופי ממוקם בתבנית קיימת שנשארה מהכיור שהותקן כבר.

הסר את כל יחידת האיטום על ידי הרפיית האגוזים הגדולים המחזיקים אותה לקיר צינור הביוב. זה אולי לא נחוץ אם אתה מחליף כיור, אבל אם הברז הוגבה, ייתכן שאתה מחפש חור פעור במלכודת.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן