חצי האי ניאגרה הוא אחד המקומות המפורסמים ביותר בקנדה, ביתם של מפלי הפרסה והנהר שלה ונהר הניאגרה. על פי אמנה עם קנדה, ארצות הברית רשאית להסיט חלק מנהר הניאגרה לייצור חשמל הידרואלקטרי, ואת 15 האחוזים הנותרים למטרות אחרות. ניאגרה מוהוק ו- PASNY חולקים על הזכות להעניק זכויות ניתנות לאכיפה לכל ענף שמקבל כוח חלופי.

המשימה שלנו

היא לשמור על המורשת של חברתנו ולספק ללקוחותינו את האיכות והשירות הטובים ביותר לביתם ולעסקם. ב- Clera Windows & Doors של חצי האי ניאגרה אנו יודעים מה הלקוחות רוצים ואנו שואפים להציע רהיטים טובים במחיר טוב למי שקונה דלתות וחלונות עבור חצי האי ניאגרה. בעלי בתים בניגרה או אנשי עסקים צריכים לקבל באותה מידה גישה לחלונות ולדלתות האיכותיים ביותר באזורם.

אתה יכול להיות בטוח שעל ידי הבטחת העבודה שאנו מבצעים, תקבל את החלונות והדלתות הטובים ביותר לביתך או לעסק באזור מפלי הניאגרה.

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית להחלפת חלונות ודלתות בחצי האי ניאגרה

ונותנים ללקוחותינו את החופש להתאים את הרהיטים שלהם לטעמם. חלונות ודלתות קלרה מציעים את הפיתרון להחלפת הדלת העליונה או העליונה לחלון. בנוסף, המתקינים המנוסים והמנוסים שלנו והטכנאים המוסמכים ביותר הם בין הבחירות הראשונות להחלפת דלתות וחלונות באזורנו. בנוסף לייצור החלפות חלונות ודלתות בהתאמה אישית לבית או לעסק שלך במפלי הניאגרה, אנו מספקים גם מגוון רחב של דלתות, חלונות ואביזרים אחרים בהתאמה אישית הזמינים ללקוחות ברחבי חצי האי אונטריו ומחוצה לה.

אם ברצונך ללמוד עוד על התקנת חלונות במפלי הניאגרה

אנא פנה למומחים ב- StockMohr. בתהליך של בנייה מחודשת של ביתך או שוקל להחליף את החלונות הקיימים שלך, ברצוננו לעזור לך להחליף את חלונותיך בצבעי ניאגרה. אנו מחליפים חלונות לתושבי מערב ניו יורק כבר למעלה מ- 30 שנה ומכסים את כל צרכי ההתקנה שלכם לחלונות חלופיים. אז אם אתם מחפשים פיתרון מהיר וקל להחלפת חלונות ודלתות, אינכם צריכים להסתכל רחוק יותר מאולם התצוגה המצויד שלנו.

אם ברכבך מופיעים סימנים לבעיות

אנא קח אותו אל רכב הרכב של סטיב במפלי הניאגרה, ניו יורק כדי למצוא פיתרון מהיר. לשאלות הקשורות לעגלות קניות, אנא צרו קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-888-743-5555 או צרו קשר עם סטיב ב- Steve's, Inc. בטלפון 718-684-3200 או במפלי הניאגרה @ stockMohr.com.

אם התנור הישן שלך מתקלקל לעיתים קרובות ועלות הון תיקון, ייתכן שתצטרך להחליף אותו. אם עלות התיקונים התכופים הופכת גבוהה מדי, ייתכן שהגיע הזמן לשקול החלפת תנור מלאה.

לא מצאתי באינטרנט

ובחיפוש בחנות החומרה המקומית שלי לא נמצא תחליף מתאים. היו איתי רק צינורות מים דקים ושכחתי ללכת להום דיפו או לואוס, אז קניתי את צינורות הנחושת הדרושים עם אביזרים חדשים במחיר נכון מקומי. דקסטר שלח לי צינורות סרן חשופים מסוחר שהעיף אותי גם כן, אבל לא מצאתי כאלה באינטרנט. השלב הבא היה לחתוך את הצינורות, לכופף אותם, להציג את האבזרים החדשים וליצור לפיד כפול בקצות הצינורות. בניתי סידורים בגשרים כדי לאפשר התרחבות והתכווצות, ולאפשר לשני הקצוות לנוע בחופשיות עם שינוי הטמפרטורה.

עבודה זו שימשה לבניית הגשר הראשון על ניאגרה

וטווח הפיצויים החשוב האחר היה אורך 1.50 מטר, רוחב 1.5 מטר וגובה 1.5 מטר שתוכנן על ידי צ'רלס קונרד שניידר אפולדה בשנת 1883. PASNY סיכמה חוזה במסגרת חוזה NS-1 להקמת פרויקט 16, ששימש בעבר לתעשייה, ולאחר מכן מפעל לייצור אנרגיה.

קיבלנו הצעה להחליף את הסרנים, כולל כוח אדם, ברגים ופגזים, ודקסטר נתן לנו מחיר מופחת של 3 דולר להחלפת בר עד שתוקף אחריות הציר. החדשים הותקנו ללא תשלום על ידי האיש שכופף את הישנים (הם לא תוקנו) ואנשי PASNY.

הם חזקים כמעט כמו שאנחנו יכולים לבנות אותם, אבל הזמן יגיד אם הם יצליחו לחדור לצינור בקוטר 3 ". מעניין אם דקסטר שולח לנו כמה צירים משופרים או לא? לאחר השדרוג הבחינו בבלאי מוזר בצמיגים, אז נסענו עם צינורות בקוטר 3 "".

עלות השדרוג נמוכה בהרבה מאשר בתרחיש ההחלפה ומציעה יותר חופש בהשוואה לנתיב השדרוג המומלץ על ידי היצרן

יש לנו 3500 צירים, כך שנוכל לצייד אותם בצינורות קיר כבדים ללא עלות נוספת. קיימת גם אפשרות להניע ציר בקוטר 3 "וקוטר 3", אך אם ברצונך להשיג חלקים חדשים לסרן, עליך שיהיה להם. יצרני הקרוואנים ישמחו, אם כי הם ככל הנראה היו מעלים את משקל הקרוואן שלהם בכדי להתאים לעומס גדול יותר.