שמי Rooter Hero Plumber ואני אדאג שצינורות הביוב והביוב שלך יישארו בבית שלך כפי שהם אמורים לנקז. כשתתקשר אלינו, תקבל פתרון תברואתי עם הניסיון והמומחיות הארוכים שלנו, שמתמקד בפתרון הבעיה.

על ידי החלפת צינורות סדוקים או שבורים במפרקי קיזוז וצינורות חדורים

אנו יכולים להאריך את חיי מערכת הביוב שלך על ידי החלפתם, תיקון צינורות ביוב סדוקים ומניעת העמסת שפכים חזרה בביתך. אחד הפתרונות שאנו מציעים לצינורות ביוב שחוקים או פגומים הוא השימוש בשילוב של תיקון צנרת ביוב סדוקה ושבורה, החלפת צנרת והחלפת צנרת ביוב.

מותקן צינור צינור לכל אורכו של צינור ביוב קיים

ויוצר למעשה צינור חדש מעל הישן. צינורות הביוב הישנים נשברים בגלל קרע, ואת צינורות הצינור החדשים מוכנסים מתחת לצינורות הישנים, המכונים צינורות. מכונה הידראולית משמשת להעברת צינורות חלופיים חדשים, ואילו שביל משמש לצינורות ביוב ישנים או פגומים. צינורות חדשים וצינורות ישנים מחליפים את צינורות הביוב הפגועים ומגנים עליהם מפני נזילות וקורוזיה בעתיד.

אם הנזק לצינור הביוב גדול מדי

יתכן שתצטרך לשלוף את צינורות הביוב החדשים מתחת לישנים הישנים, אך אם הם פגומים מדי, ייתכן שלא תזדקק להם. אם הצינור מתפוצץ, עלול להתרחש קרע וייתכן שיהיה מאוחר מדי לתקן אותו, ולכן אין צורך להעביר צינור ביוב חדש על גבי הישן יותר. עם זאת, אם צינורות הביוב מזיקים מדי, ייתכן שיהיה צורך לקרוע אותם מכיוון שהם מסוכנים מכדי לתקן.

קח החלפת צינור ביוב מסורתית

מה שאומר שתוכל להשתמש בניקוז מיד לאחר חיבור הצינור. בעיקרו של דבר נוצר חומר בטנה צינורי מודרני, המוטמע בצינורות תעלת החימר הקיימים. זה גורם הרבה פחות נזק בחצר מאשר צינורות שרף אפוקסי ותופס פחות מקום מאשר החלפת צנרת ביוב "מסורתית", כלומר סביר יותר שתשתמשו בביוב מיד לאחר חיבור הצינורות, וגם פחות זמן.

המתנה עד לתיקון צינור ביוב פגום או סדוק עולה לך יותר

גורמת נזק רב יותר לביוב שלך ודורשת תיקון נרחב. החלפת הצינור יקרה בהרבה מאשר אם הצינור כבר מחובר לצינור הראשי. תחזוקה שוטפת של הצינור היא הדרך הטובה ביותר להימנע מעלויות גבוהות של תיקון והחלפת הצינור. ניתן לבצע תיקונים פולשניים ללא תעלות על צינורות ביוב בשיטות רירית צינורות.

במהלך החלפת צינור ללא תעלה, הצינור המקורי נפרץ, צינור חדש מונח באותה מנהרה ומרופד בבטנה אפוקסי.

תברואה ללא תעלה עבור בטנות צנרת ביוב זולה יותר מהחלפת צינורות ביוב קונבנציונאלית מכיוון שהעבודה לא אורכת כל כך הרבה זמן

חפרו פחות מ -1,000 דולר עבור צנרת ובטנה ללא תעלה, זה גם זול יותר מהחלפה של מתקני טיפול בשפכים מסורתיים מכיוון שהוא יעיל יותר ואינו לוקח זמן כפול מהחלפת צנרת קונבנציונאלית.

אינסטלטורים מיומנים מבצעים הליכי רירית צנרת ביוב ללא תעלה בכדי להביא את הצינור למצב חדש – דומה. בתור אינסטלטור מנוסה תוכלו להשלים בניית תעלה וצנרת תוך פחות משבוע ולהשאיר את צינור הביוב כחדש.

התוצאה היא פחות נזק לחצר, והתהליך בדרך כלל מהיר יותר מההחלפה המסורתית של צינורות הביוב, מה שאומר שתוכלו לחסוך כסף.

אם אתה צריך להחליף צינור ביוב אך אינך מעוניין למלא את התעלה או לזרוע את השטח בדשא

החלפת צנרת ביוב ללא תעלה היא האפשרות הנכונה עבורך. כמות החלפת צנרת הביוב יכולה להשתנות בהתאם לסוג הצינור בו משתמשים, מרחק הנכס שלכם ממערכת הביוב הראשית והאם הוא משפיע על הנוף. אם צינורות הצינור שלך שטוחים מאוד ואינך צריך להחליף את כל הצינור, ייתכן שתוכל לפרוס אותם במקומות מסוימים. טכניקות חפירה והחלפה רגילות עשויות להיות הדרך הטובה ביותר לתקן צינורות ביוב רוחביים, מכיוון שהם לא רק זולים יותר, אלא גם יעילים יותר מבחינת זמן ועלות, במיוחד אם אין מכשולים בנוף הנכס שלך להתמודד עם, שכן לא נדרשים תיקונים ללא תעלות בהשוואה לעבודות החלפת צינורות מסורתיות.

תיקון צנרת ביוב דורש בדרך כלל התקנת חלקים חדשים, אך השרברב שלך יעץ לך אם יהיה יקר יותר להחליפם לחלוטין. קו דליפה מדויק, המציע החלפת צנרת ראשית מסורתית, מבטיח כי לצנרת הביוב אין נזק רב שיש להחליפו.

אם אתה גר באזור ווסט צ'סטר וזקוק להחלפת צנרת ביוב

עליך להתקשר לחברות אינסטלציה של פייפשארק. יש אינסטלטור שמגיע ובודק את תקינות הצינורות שלך, במיוחד את מערכת הביוב שלך. החלפה קלה משם יחסית ואחד האינסטלטורים האמינים שלנו ישלח אתכם לשירות החלפת צנרת ביוב בשירות מלא מקו הנזילה המדויק. המתקנים הסניטריים שלנו יסירו ידנית את הצינור השבור ויחליפו אותו בצינור חדש.