במשך שנים רבות, הנוחות המודרנית של החלפת צינורות ללא תעלה בסנט לואיס הביאה את המיטב משני העולמות: חלקי חילופי צנרת חסכוניים, איכותיים ובטוחים לתושביה.

שחזור צינורות ניו אינגלנד

היא ספקית תיקון ביוב בשירות מלא וישנן שתי שיטות להחלפת צינורות ללא תעלה, רירית צינורות ופריצת צינורות. תברואה ללא תעלה לחיפוי צנרת ביוב זולה יותר מצנרת ביוב קונבנציונאלית מכיוון שהיא לוקחת פחות זמן ופחות פולשנית. אין צורך בתיקון צינורות מסורתי, מכיוון שהתעלות הפחות מתוקנות יכולות להישבר בפחות מ- 1/3 שנייה עם מספר דקות של עבודה, כך שהסיכון לקרע נמוך לאפס. הסיבה לכך היא הרבה פחות "פולשנית" מהדרך הקונבנציונאלית להיות בצינור – בטנה או קרע. זה יכול להיות זול כמו צינור ביוב ובטנה, מכיוון שזה לא לוקח כל כך הרבה זמן.

עם צינור שבור באורך של פחות מ- 50 מטר

ניתן לבצע משיכה במקום הציפוי הפנימי בכ- 3,000-4,000 $. העלות הגסה של קרע בצינור נעה בין 60 ל -200 דולר לרגל, מה שגורם לעלות של 2500 עד 3,300 דולר להחלפת צינור ו -1,200 דולר ל -2,400 דולר עבור בטנת צינורות להחלפת צינור בקנה מידה קטן.

בשיטות אחרות להחלפת צינורות

העלות תלויה בגודל הצינור שיש להחליף או לתקן. העלות הממוצעת של החלפת צינור בארה"ב עבור צינור באורך של 1,000 מטר היא 50 עד 250 דולר לרגל. עבור תיקון צינורות בקנה מידה קטן, זה יכול להיות פחות מ -2,500 דולר עבור בטנה פנימית ו -3,300 דולר עבור כל הצינור.

החלפת צינור ביוב יכולה לנוע בין 1,000 ל -2,500 דולר לחיפוי פנים ו -3,300 דולר לכל הצינור

למרות שהעלות הממוצעת של החלפת צינור ללא תעלה עשויה להיות גבוהה יותר מאשר עם תיקון ביוב קונבנציונאלי, העלות הכוללת נמוכה יותר מכיוון שאינך צריך להחליף מדרכות, ערוגות פרחים או שבילים. עלות משרד האנרגיה האמריקני העלות הממוצעת של החלפת צינור ללא תעלה היא בין 6,000 $ ל -12,00 $ לרגל.

הסרת כמות קטנה של צינור

היא אותה עלות כמו הסרת צינורות פי ארבעה. החלפת צנרת נעשית בדרך כלל על ידי פיצוץ צינורות, שעלולים לעלות בין $ 1,000 ל -2,500 $ לרגל, תלוי ברוחב הצינור. זה עשוי לעלות קצת יותר אם אתה זקוק לצינור גדול יותר, כמו צינור בגודל 10 מטר בקוטר 10 מטר ומעלה, אך בדרך כלל הוא זול יותר.

צינורות פוליאתילן צולבים

המכונים גם PEX, הם צינורות פלסטיק גמישים, ומבחינת עלות צינורות מתפוצצים, זה הרבה יותר זול לביצוע מאשר שימוש בתעלות קונבנציונליות. אם יש לך צינור אספקת קיר שזקוק להחלפה, אינסטלטורים מוגבלים בכמות הרס הקירות שעליהם לבצע עם מוצרי צנרת חלופיים. עלות החלפת צינורות הנחושת על ידי פקס תורמת לעלות הן החלפת צינורות והן בשיטות תיקון. מלבד העלויות, הפיתרון הטוב ביותר לטווח הארוך הוא להחליף את הבית כולו בטקס פורץ דרך.

ראשי פרץ מיוחדים משמשים לפריצת הצינור

אשר מפוצצים את הצינור הקיים לפני שהוא נכנס לצינור החלופי. ראש הצינור מושך מתחת לאדמה, מפרק את הצינור הישן ומושך את הצינור החלק החדש למקומו. ניתן להניח צינורות צינורות לכל אורכו של צינור ביוב קיים, ובכך לבנות צינור חדש על הישן יותר. במערכות ביוב ללא תעלות, צינורות ישנים נשברים וצינורות חדשים מונחים ממש לידם.

הצינורות החדשים יכולים להחליף את הצינור או לשמש כתיקון נקודה מבלי שייווצר עלויות או נזק מתעלות. ניתן להחליף את הצינור החדש או להשתמש בו כאתר תיקונים ללא עלות ונזק שנגרם מהתעלה.

אם אתם חושבים להחליף צינורות לבית שלכם ותרצו לשאול את המומחים שלנו כמה שאלות בנוגע למערכת התברואה שלכם

תוכלו להתקשר אלינו עוד היום. נשמח לשלוח אליכם אינסטלטור מנוסה כדי לבדוק אם עליכם להחליף את הצינורות. אם אתה מרגיש שהבית יכול ליהנות מהחלפת צנרת, אנו יכולים לסמוך על מומחי האינסטלציה שלנו ועל ההערכה הכנה שהם נותנים לך. אינסטלטורים יחזרו הביתה עם כל הכלים הדרושים להסרת הצינורות הישנים.

בסופו של דבר

עליכם להסתמך על אינסטלטור מהימן שייעץ לכם מתי הגיע הזמן להחליף את הצינורות. אנו נקבע איתך באיזו צורה ההחלפה צריכה להתרחש והאם אנו ממליצים על החלפה מלאה או חלקית של הצינורות. בהתאם למצב הצינורות, מומלץ גם לתקן או להחליף אותם.

בואו ניפטר מכל הטרחה של החלפת צנרת הביוב בטלפון Nu Flow St

Louis ונמלא את הטופס המקוון שלנו אם אתם זקוקים לתיקונים. בקש תיקון או החלפת צנרת שלך עוד היום וקבל הצעת מחיר בחינם או התקשר לשירות תיקון צנרת ללא שקעים ושיקום צנרת המוצע בניו אינגלנד. גלה כיצד נוכל לעזור לך בפרויקט החלפת צינורות בנורקרוס על ידי התקשרות לברדי חימום וקירור Sanumbing עוד היום.