הנדימן

הקדמה: מדוע חשוב לדעת את היתרונות והחסרונות של פרויקטי עשה זאת בעצמך?

הנדימן הוא בלוג חדש על פרויקטים של עשה זאת בעצמך. זו דרך עבור אנשים ללמוד כיצד לעשות דברים בעצמם ולחסוך כסף.

הבלוג הזה ילמד אותך את היתרונות והחסרונות של פרויקטים של עשה זאת בעצמך. זה גם יספק טיפים איך לעשות אותם בהצלחה.

פרויקטי עשה זאת בעצמך הם נהדרים מסיבות רבות. הם חוסכים לך כסף, הם מאפשרים לך לעבוד על הפרויקט בקצב שלך, והם יכולים להיות דרך טובה ללמוד מיומנויות חדשות ולצבור ניסיון. עם זאת, ישנם גם כמה סיכונים הכרוכים בפרויקטים של עשה זאת בעצמך. למשל, אם אינכם יודעים מה אתם עושים או אם הפרויקט מסובך מדי עבורכם להתמודדות, זה עלול להוביל לטעויות יקרות ולבעיות אחרות שניתן היה להימנע מהעסקת איש מקצוע.

היתרונות של פרויקטי עשה זאת בעצמך בדרך כלל עולים על החסרונות אבל חשוב לדעת את שניהם כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי האופציה המתאימה ביותר לצרכים שלך.

עצות בטיחות לביצוע תיקון ביתי בעצמך עשה זאת בעצמך

בכל הנוגע לתיקוני עשה זאת בעצמך, אתה רוצה להיות זהיר ולוודא שאתה משתמש בכלים הנכונים לעבודה. אתה גם רוצה להיות בטוח ולוודא שאתה לא עושה שום נזק לבית שלך.

הנה כמה עצות בטיחות שיעזרו למנוע ממך להיפגע או להזיק לרכוש שלך:

1) השתמש תמיד בכלי חשמלי עם מגן

2) להרכיב משקפי בטיחות או משקפי מגן

3) ללבוש כפפות בעת טיפול בכימיקלים כמו מדלל צבע, טרפנטין, בנזין, אלכוהול וכו'.

4) השתמש במשטח עבודה מתאים כמו שולחן או שולחן עבודה

5) הרחק ילדים מהאזור שבו אתה עובד

9 פרויקטי עשה זאת בעצמך נהדרים שכל אחד יכול לעשות

The Handyman הוא ספר שנכתב על ידי בוב וילה ויצא לאור בשנת 1983. הספר הוא מדריך שלב אחר שלב כיצד להשלים פרויקטים לשיפור הבית. הפרויקטים כוללים התקנת כיסוי למטבח, חיווט כיריים חשמליות והתקנת טיפולי חלונות.

ספר זה אינו מיועד רק לחובבי עשה זאת בעצמך, אלא גם לכל מי שרוצה ללמוד כיצד לבצע פרויקטים לשיפור הבית שלו. ספר זה מספק הנחיות לכישורים בסיסיים הדרושים לשיפור הבית כגון מדידה וחיתוך חומרים, שימוש בכלים חשמליים ושימוש בכלים ידניים כגון פטישים ומסורים.

The Handyman הוא מגזין המתמקד ב-DIY המספק לקוראים מגוון פרויקטים שהם יכולים לעשות בעצמם. המגזין יוצא לאור מדי חודש ונמצא במחזור משנת 1994.

תיקוני רכב בעצמך שכל אחד יכול לעשות בלי לבזבז הון

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים מחליטים לבצע תיקוני רכב בעצמם. חלקם רוצים לחסוך כסף, חלקם רוצים ללמוד יותר על פעולתו הפנימית של הרכב שלהם, ואחרים פשוט לא סומכים על מכונאים. לא משנה מה הסיבה שלך לרצונך לבצע תיקוני רכב משלך, השיפוצניק נמצא כאן כדי לעזור לך.

אנו נסקור כמה תיקוני רכב עשה זאת בעצמך שניתן לבצע באמצעות חפצי בית או בנסיעה פשוטה לחנות לחומרי בניין.

ההנדימן הוא מדריך שיראה לכם כיצד לתקן בעיות נפוצות כמו פנצ'ר בצמיגים, פנסים שבורים ומסנני דלק סתומים מבלי לבזבז יותר מדי כסף או לבזבז שעות בחדר ההמתנה של המכונאי.

איך לקחת על עצמך את הפרויקט של צביעת הבית שלך בעצמך

הנדימן הוא פרויקט של צביעת הבית שלך בעצמך. הפרויקט דורש מכם את המיומנויות לציור ויש לכם זמן לפרויקט זה.

הפרויקט הזה לא כל כך קשה, אבל הוא ידרוש הרבה עבודה וסבלנות. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל החומרים הדרושים לעבודה. תצטרך סולם, מברשות צבע, צבע וכלים אחרים כמו נייר זכוכית או שפכטל.

כדאי גם להכין את סביבת העבודה ולוודא שאין מכשולים בדרך לאזור העבודה שלכם.

השלב הבא הוא להוציא כל רהיט מהחדר אותו אתם הולכים לצבוע ולכסות אותו בניילון או יריעת ברזנט כדי שלא יתלכלך או יינזק בתהליך זה.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן