במאמר זה ניסיתי לאסוף את מה שאתה צריך לדעת אם אתה רוצה להתקין שירותים בבית שלך. היום אנו דנים כיצד מותקן אוגן האסלה על רצפת בטון וכיצד הוא פועל. בין אם אתה מתקין שירותים טובים יותר – שוטף או מאפס ישן לאחר שיפוץ – טיפים אלה יעזרו לך לעשות זאת מהר יותר ועם פחות בעיות. יש להבין היטב כיצד להתקין פרויקט שירותים ואת כל הכלים הדרושים בשורה לפני שתתחיל. זה חוסך לך זמן ותסכול ועוזר לך להחליף את אוגן האסלה. כיצד להחליף שירותים לא יעילים, ישנים או סדוקים: כיצד להחליף שירותים סדוקים לא יעילים או ישנים?

כאמור קודם

ניסיון להתקין אסלה באופן מיושן יכול להוביל לצרות רבות. שימוש בשירותים מקרטעים עם מערכת פליטת ביוב יחסוך לכם בעיות. אם לשירותים החדשים שלך יש בעיות או שאתה מתקשה להחליט כיצד לתקן אותה, פנייה למומחה תעזור לך להקל על התסכול שלך ולקבוע מהו הפיתרון הטוב ביותר לשירותים שלך.

אם אתה רוצה לחסוך כסף בשירותי מומחים או פשוט לשלוט בכישוריך החדשים בבנייה, מדריך זה להתקנת שירותים חדשים ומבנים חדשים הקשורים לצנרת שימושי עבורך.

אם אתה זקוק לעזרה בהתקנת אסלה חדשה

עליך לפנות לאינסטלטור המקומי שלך ולמצוא הצעת מחיר תחרותית. עלות התקנת השירותים יכולה לעלות אם תבוצע עבודה נוספת לפני תחילת העבודה. עלויות העבודה משתנות בהתאם לאינסטלטור שעובד על האסלה וכמה מתקדמים התפקידים שלהם. עלויות העבודה של השרברבים עשויות להשתנות בהתאם לבניית השירותים החדשים, אורך ההתקנה והיקף הפרויקט.

זה יכול גם לעזור להימנע מעלויות נוספות על ידי התקנת אוגני האסלה בגובה בטוח

אם לא תסיר שירותים ותצטרך להחליף אותו או להסיר אותו מהכביש, אתה תהיה מוכן לעלויות גבוהות יותר. ישנם אינסטלטורים לשעת חירום שיכולים לבוא ולתקן לך את המצב, אבל זה יכול לגרום לצרות רבות.

אינך מעוניין להתקין אסלה חדשה כאשר הטנק והקערה כבר מותקנים

לכן עליך להסיר את כל האסלה חלק אחר חלק, להפריד את הקערה והמיכל ולהעביר אותה. אם היא כבדה מדי או שביר, אינך יכול להתקין את קערת השירותים, אך הישאר רגוע וזו לא אמורה להיות בעיה. נסביר כיצד להתקין קערות שירותים אם אתה מעוניין בפרטים הטכניים של אוגני השירותים וכיצד להתקין אותם.

ברצינות

בהחלט ניתן להתקין שירותים בכל מקום בבית, אפילו חדר אמבטיה, אך עלויות ההתקנה יגדלו בחדות. אם לא, מדוע לטרוח לבצע שיפוץ בשירותים ולהמתין להצבת התורים, כאשר תוכלו לחסוך זמן וכסף על ידי התקנת אסלה מקרטה בבית? עדיין ניתן לשדרג את האסלה שלך מבלי לשדרג את מתקני התברואה, ואם כן, התקנת שירותים היא פרויקט DIY מעולה, דמיין את תחושת ההגשמה וההקלה בסיום!

מי שמתכנן להתקין שירותים במקום חדש חייב להאריך את צינורות האספקה והביוב לנקודה הרצויה

שירותים צמודי קיר קשים במיוחד להתקנה מכיוון שנדרש אינסטלטור לפתוח את הקיר כדי להגיע לצינורות. אולי תרצה להשאיר את העבודה לאינסטלטור מקצועי, אך אם לא, כדאי.

הגישה הטובה ביותר להתקנת אסלה

היא לקנות סט שני של אגוזים ומכונות כביסה, כך שתוכל לנעול את הברגים לפני שתקים אותם. התקנת האסלה עם הברגים החדשים יכולה להיות קלה כמו התקנת השירותים עצמם. אם במקרה תסמן את 8: 07 הדקות שהתקנת את האסלה ושומע רעש בסרטון לאחר שהתקנת אותו, אתה עשוי לחשוב שהצינור יתפוצץ.

עכשיו אולי אתה שואל את עצמך

"אני צריך אינסטלטור מקצועי, כמה זמן לוקח להתקין אסלה? רוב האינסטלטורים גובים 65 דולר לשעה להתקנת האסלה, אבל בממוצע לוקח 2-4 שעות עד להתקין ולהחליף אסלה חדשה, שעולה 35 $ לשעה. להגיד שאתה יכול להוציא את האסלה שלך, להתקין ולהסיר שירותים חדשים זו גאווה שגורמת לך להרגיש כמו Ra.

עולה יותר העסקת מקומי אינסטלטור להתקנת אסלה

אבל זה לוקח פחות זמן וזה נותן לך אחריות שהעבודה בוצעה היטב. זכור שחלק מהשרברבים גובים תשלום נוסף עבור השימוש בשירותים הישנים (במיוחד אם זה נמצא בקומה השנייה של הבית שלך), לרשותו, לחיבור המתקנים הסניטריים הנוכחיים לשירותים החדשים ולתיקון קווי החשמל במידת הצורך.