לפני שתפתח את ברז המטבח החדש שלך, עדיין יש לך הרבה מה לעשות: הכנת אתר ההתקנה, הוראות ההתקנה ועוד כמה דברים אחרים.

וודא שהברז מאובטח כך שהצינור לא יישלף בשלב הבא

בדוק אם קיימת נזילות ומשוך את החיבור אם יש נזילה וודא שהוא מאובטח כך שמי הסיליקון ייכנסו למכירות הפומביות ויתקנו אותם. זה יכול לאכול את הצינורות, לפגוע במשטחים ובארונות (או גרוע מכך) ולפגוע במשטח שלך או בארונות. לאחר שסיימתם להתקין את כיור ה- f, בדקו את כל הנזילות, נקו ונקו את תחתית הכיור, הכיור ושאר חלקי המטבח שלכם. ניתן גם לכבות את אספקת המים לכיור או מכשירי מטבח אחרים, כגון הכיריים.

אם הצנרת שלך אינה עומדת בתקנות הבנייה או שיש בה דליפות או בעיות אחרות, עליך לתקן אותן לפני התקנת הברז החדש. הריסת בארות ישנות עשויה להיות יקרה, במיוחד אם הצינורות בהן חלודים ויש צורך לנסר אותם.

תהליך ההתקנה הספציפי שלך לברזים עשוי להיות שונה ותצטרך לקרוא ולקרוא את הוראות ההתקנה (בתקווה שנכללות בכיור ה- f) לפני שתתקין אותן על השיש או על הקיר

לדוגמא, לפני שאתה קונה סט מזרקות חדש, ודא שקדחת חור פינקט לסיפון הברז האחורי של האגן וכי אין בו חורים כלל. בכיורים מסוימים יש יותר חורים מאחרים, כך שאם בכיור שלך יש מקום לחור אחד, יתכן ויש לך יותר אפשרויות אביזרים.

ברזים מסוימים (לדוגמא המותג דלתא ארמטור) כבר מחוברים לברז קו PEX גמיש

מה שהופך את הצעד הזה להרבה יותר קל, מכיוון שצריך לחבר את הצינור רק לצינור המים. יתכן שתצטרך למקם את קווי האספקה רחוקים יותר מסינור ידית יחיד, או שתרצה להתקין כמה מלוחות f אחרים בהתקנה שלך, כגון צינור מים או צינור לצינור.

אם אתה יכול להוציא את הברז הישן שלך על ידי חיתוך האגוזים (ראה טיפ 1)

אז אתה לא צריך מפתח כיור (פשוט התעלם מהשלב שכולל התקנת הניקוז המוקפץ). אם צינור המים מחובר לכיור על הארון, כדאי להשתמש במפתח כיור, אך אם אין בכיור החדש שלכם ההתקנה תהיה קלה יותר. אם אתה חייב, וודא שלא פגעת בצנרת המים בברז שלך, מכיוון שחלק מהמזרקות מספקות מפתח ברגים והחלל מספיק חזק כדי לדרוש זאת. ניתן להתקין כמה ברזים חדשים עם מפתחות כיור, ואם אין להם, ההתקנה יכולה להיות מעט קלה יותר, אז עשו זאת בעצמכם.

אם הברז שלך מחובר למערכת פינוי פסולת, עליך לנתק אותו לפני שתסיר את הברז הישן. בעת התקנת צינור חדש, הפרד את צינור האספקה הישן שלך ממקור המים והצמד את האגוזים לאגוזי ההרכבה.

תלוי אם הברז שלך

הוא מטבח או חדר אמבטיה, ייתכן שיהיה עליך להציב אותו ישירות בחור ההרכבה או דרך חור הברז. לאחר שהנחתם את האטם עבור חור ה- F החדש שלך, הנח את צינור הזנב של פינקט וצינור האספקה במקום. אם הוא משתמש באטם, הכניסו את צינורות האספקה דרך חורי ההרכבה ותוך האטם והניחו את האטם בחור השטיפה והניחו אותו בכיור. הפעל את מכלול קו האספקה לברזים, ואחריו מוט הברגה לברזים, דרך החור שעל משטח הכיורים ורץ דרכו.

אם לברז שלך אין אטם, עליך ליצור אטם אטום למים בין הכיור לכיור.

אם ברז המטבח שלך מחובר לכיור, ודא שסתום אספקת המים מהודק לחלוטין. אם אין שסתום מתחת לכיורים, עליך לעקוב אחר קווי האספקה מכיור ה- f כדי למצוא את השסתום.

כאשר הגיע הזמן לחבר את צינורות המים לברז החדש

הגדר את המתקן וחבר אותו. אם אתה מתקין כיור חדש במקביל להתקנת הבארות, קל יותר להתקין את הברזים לפני שאתה מתקין את הכיור בפועל בעצמך. עם זאת, במצבים שבהם מתקינים בעלי חיים על כיור קיים, הגישה יכולה להיות קשה מכיוון שקשה לעבוד על ארון הכיור. לדוגמא, אם אין לך כיור חדש יותר מותקן, ייתכן שתמצא צורך להסיר את הכיור הישן כדי להכין אותו להסרה ולהתקין אותו, אך זה קשה במצב כזה.

הנה כמה טיפים טובים שיעזרו לך ברז הבא שלך

והנה הטיפים הטובים ביותר שיעזרו לך ליד הכיור שלך. מפתח כיור יכול להיות שימושי להשגת האגוזים שמחזיקים את הבארות מבלי לשחרר את החיבור על ידי הצבת המטבח הישן F בצד. אם חותכים את הגירוד בעזרת המפתחות, כמעט בלתי אפשרי לשבור את האגוזים המאכלים שמחזיקים את החי הבוגר יותר לכיור, וכמעט קל ללחוץ על הזנב כדי להתאים את החורים. אם במכירות הפומביות והשסתומים יש אטמי גומי, תוכלו גם לצרף אותם לכל אביזרי האביזרים.