פרויקטים של בניית מטבח והסבה לא צריכים להיות מפחידים, קדחתניים או מתישים. מדריך זה צעד אחר צעד מבית Havens מראה לכם כיצד להכין, להסיר ולהתקין כיור מטבח חדש. מדריך ההתקנה לכיור בחווה עוזר לך להבין את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתקין את הכיור שלך בחווה. לאחר שבחרת את הכיור החדש שלך ותוכל להתחיל להתקין אותו, השלבים שלהלן יספקו לך סקירה מהירה כיצד להתקין אותו. זה גם עוזר לך למצוא את הברז המתאים והתאמה להשלמת ההתקנה והתיקון.

במידת האפשר, הנח את הברז על דלפק רופף ואז התקן את הדלפק בארון. אם הכיור שלך אינו כולל דלפק, אתה יכול להתקין את כל שאר הכיורים הקשורים – באותו מקום.

התקנת כיור מלמטה למעלה

היא בדרך כלל מהירה וקלה, אך הקביעה האם הכיור מרוכז בצורה מושלמת בפתח כדי ליצור את הטיפול בחשיפה הרצויה היא מעט מסורבלת יותר. מצד שני, אתה יכול להחליק את הכיור שלך לאחת מדלתות הארון ואז להפיל אותו כדי להניח אותו על השיש. עליכם להיזהר מעט יותר בכדי לקבוע אם הכיורים בפתח זה מרוכזים בצורה מושלמת, וכך מייצרים את ה"טיפול החשיפתי "הרצוי.

אם תבחרו כיור שהוא עמוק יותר מהכיור הקיים שלכם

אל תשכחו למדוד את החלק האחורי של הכיור. אם אינך מצליח למדוד היטב את עומק הכיור שלך ואת היחס שלו בין הכיור למשטח, יתכן שתצטרך לשנות את המתקנים הסניטריים של פתח המונה. ייתכן שתזדקק לעזרה מקצועית מכיוון ששינית את גודל השיש ואתה צריך להתאים את המשטחים החדשים לכיור החדש שלך.

כאשר הגיע הזמן להתקין כיור חדש או להחליף אחד קיים

עליכם לסמוך על מומחה שיבטיח כי ההתקנה והתיקון של הכיור יצליחו. אם אתה זקוק לאינסטלטור כדי להתקין כיורים חדשים בביתך, הוא יבוא לבדוק את החלל שלך ויעזור לך לבחור את הכיור הטוב ביותר לצרכים ולתקציב שלך. כל שעליך לעשות הוא לנסות להתקין מחדש את הכיור הקומה הרצפתי שלך שעבר שינוי או נפל מעל השיש. כיורים תת רצפתיים יכולים להיות קשים להסרה, ואילו ניקוז – בכיורי מטבח – יהיה קל להסרה.

המתקן שלך חותך חור בברז הכיור או במתקן הסבון ומתקין את הכיורים. אם אתה צריך להתקין ידית כיור דרך החורים בכיור שלך, תוכל לדלג על השלב הבא ולעשות זאת בעצמך.

וודא שהכיור נכנס דרך החור: לפני שמניחים קומקום או משהו אחר על משטח העבודה, וודא שהכיור נכנס לחור כמו שצריך לפני שמפיל אותו למקומו. לאחר שמיקמתם את הכיור בצורה נכונה, יש למרוח כמה אטמים סביב השפה.

כדי להיות בטוחים לחלוטין שהכיור שלך מושלם, התקן את הגופים ונקה כל קומקום נוסף שעומד על השיש לפני התקנת הכיור עם כל הגופים. לאחר שהותקנו את כל הברזים והסרת קומקומי אידוי עודפים, הגיע הזמן ליהנות מהטיפה החדשה שלכם – בכיור. תיהנו מזה: ניתן ליהנות מכיורים חדשים במגוון דרכים, כמו במטבח, בחדר האמבטיה או אפילו בסלון.

אם אתה רוצה ללמוד כיצד להתקין טיפה

בכיור – זה המקום ללכת אליו. התקנת כיור עשויה להיראות כמשימה מרתיעה בעיני בעלי בתים רבים, אך העובדה היא שאם תוכלו להתחקות אחר שבלונה ולחתוך חור, ניתן להתקין את הכיור תוך זמן קצר. כיורי השבלונה מיוצרים על ידי הידוק דיקט עם פתח כיור חתוך גס בחלק העליון של הכיור דרך מערכת ביוב – הם מודבקים למשטח מוגן ואז טוחנים את החור. ברגע שהלוחות מונחים, זה הזמן להתקין בזהירות את הקליפסים המסייעים להחזיק את הכיור. לאחר התקנת הכיור על כיור, פתחו את הקליפ המחזיק את הכיור בתחתית השיש בעזרת מקדחה / נהג. אם אתה משתמש במשטח חדש, יצרן השיש מגרניט יחתוך חור בחלק העליון של הכיור החדש שלך כדי להתאים אותו בצורה מושלמת. יש להסיר את הכיור מהחלק התחתון ולהשתלב בצורה מושלמת לתוך החור כמו בכיור הישן שלך. השלב הבא תלוי אם ברצונך להתקין את הכיור עם השיש הקיים או אם ברצונך להרכיב אותו על השיש ואז להתקין הכל בבת אחת. בין אם אתה עושה זאת לפני או לאחר התקנת השיש באמת תלוי בגודל הכיור והארון שלך. כיורים המותקנים מראש הם האפשרות הקלה ביותר מכיוון שאתה מסתמך על כוח המשיכה ולא על מהדקים בעת חיבור הכיורים.