בסתיו הקרוב תהיה לפיקוד הניידות האווירית גישה מבצעית לראשונה למנשא המטוסים של חיל האוויר האמריקני נימיץ, USS George HW Bush (CV-22 Osprey), שבסיסה בתחנת האוויר הימי Patuxent River, מרילנד, שם הצי השביעי של חיל הים מבוסס.

המערכת כולה היא פשוטה וקלה לתחזוקה ותפעול, בין אם על הקרקע, על סיפון המטוס או באוויר כחלק ממרכז התפעול לפיקוד ניידות אווירית. בתחנה נמצא גם תחנת האוויר הימית Patuxent River (CV-22 Osprey) של הצי השביעי של חיל הים, ביתו של USS George HW Bush.

בדרך כלל אנו מתחילים בגימור ובגימור גרם המדרגות במרתף כך שהוא מוכן לקבל קירות מרתף כאשר אנו מתקינים אותם

לאחר ההנחה עם דיס ודבק, כיסויי הרצפה שלנו מוכנים לשימוש תוך מספר דקות. הם מותקנים תוך מספר דקות וזמן ההתקנה הנוסף מצטמצם ליצירת רווח של 1/4 אינץ 'הנדרש בין הרצפה לקיר המרתף לבסיס המדרגות.

עשה את המחקר שלך לפני שכירת אינסטלטור של ניאגרה וודא שאתה עובד עם חברה המציעה אחריות או אחריות להשלמת עבודתך

Niagara Inc. והעוסקים המורשים שלה אינם אחראים לכל נזק למשתמשי הקצה העלול להיגרם באופן ישיר או עקיף מכשל מבני של דוד המים. אנא התקשרו למומחים שלנו כדי לבצע בדיקה מקוונת במרתף ובריצוף באופן חד פעמי והיום.

NZS 3604 מציין את הדרישות להצבת מסגרות עץ

כולל (1) הקמה והתקנה של מתקן לטיפול בשפכים, (2) דוד מים ו- (3) מערכת חשמל. התוכנית חייבת להיות מתוכננת ויצרה על ידי מהנדס מורשה של NYS (עיין בדרישות ההגשה בהמשך). מהנדס פרטי שמסיים מערכת ביוב במקום לפני מכירת הנכס מאושר על ידי מנהל הבריאות הציבורי של מדינת ניו יורק ו / או מחלקת המדינה לשימור הסביבה, ראה להלן. אדם אינו רשאי לבנות, להתקין, להרחיב, לחבר, לשנות או לשנות את מערכת הביוב ללא אישור בכתב של מנהל בריאות הציבור או המשרד לבקרת הסביבה הממלכתית אלא אם כן הגיש וקיבל אישור בכתב ממנהל בריאות הציבור.

הרכבה של חלונות ודלתות עץ, כולל חלקי החיפוי והרוכסן בשימוש בשילוב עם Envira.

לפני ההתקנה

עליך לשאול חשמלאי מקצועי אם יש לך מספיק קיבולת בתאי החשמל שלך ולדעת כמה מקום אתה צריך לכל קיר. לפני ההתקנה אנו ממליצים להתקין פילה משקעים גם באזורים עם משקעים חזקים ולהשתמש בפילטר משקעים לבית. ברצוננו להתקין את הבאר הראשונה שלנו לפני שנכלול פרויקטי ייצור כלשהם, אך אנו ממליצים לך לבחור. אנא התייעץ עם מתקין מקצועי מורשה בכדי לברר כיצד למנוע נזקי מים נרחבים לביתך במקרה של נזילה.

במקרה של נזילה

כבה את אספקת המים, כבה את כל הרכיבים והפעל את כל אספקת המים. מומלץ מאוד להתקין את הקומקום באזור שמספק ניקוז מים מספיק כדי למנוע נזילות, כמו במרתף, בעליית הגג או באזורים אחרים בביתכם. במקרה הלא סביר שהקומקום שלכם דולף, מומלץ להתקין אותו באזורים שיש בהם מספיק מקום לצינורות מים ולצינורות, כמו גם מסנן מים ו / או מסנן משקעים כדי למנוע ניקוז מים מספיק.

עבור הקומקום שלך קיימים מספר סוגים שונים של מערכות ניתוק

כגון מסנני מים ומסנני משקעים. ניתן להתקין מערכות אלו אם בדיקת חדירת הקרקע עוברת בעומק סטנדרטי של 24 אינץ '. אפשרויות מערכת אחרות כוללות מערכות סינון מים, מערכות טיפול במים ומערכות סינון מים (ראה להלן אפשרויות מערכת נוספות).

בועות קרח אינן מעכבות את זרימת המים מהאגם לנהר הניאגרה, אך הן עלולות לגרום לבעיות באיכות המים באזור.

בעת שימוש בצינורות פלסטיק

יש לשים לב שמיקום לוחות האדן אינו פוגע בתפקוד הפרט המהבהב שלהם, כפי שמשמש במערכת אדני Envira. לפני מריחת איטום יש להתקין מוט תקרה בקוטר מתאים על התקרה ולהתקין גם שסתום הפגת לחץ. קצב הייצוב גבוה מספיק בכדי לאפשר הנחת שטיח באדמה קיימת. יש להתקין יחידות כניסת ויציאת נחושת מס '36 כאשר משתמשים בצינור פלסטיק.

אם ברצונך ללמוד עוד על התקנת חלונות במפלי הניאגרה

אנא פנה למומחים שלנו ב- StockMohr לקבלת ייעוץ בחינם. אנו מספקים לך את היכולת לבצע את הפרויקט שלך כשירות מתחילתו ועד סופו. המסדרון ברחוב ניאגרה הוא ביתם של קהילות רבות התורמות למגוון התרבותי ולמרקם החברתי של העיר. אנו גאים לעזור לניו יורק, כולל מפלי הניאגרה, עמק נהר הניאגרה, מחוז ניאגרה וכל אזור ניאגרה.