השעון מתקתק ויגרום כאב וסבל רב לאנשי האזור ולשאר העולם.

צוות ניהול שיטפונות המטרו סקר ועדכן את תוכניות בקרת השיטפונות הרבה לפני שהנהר החל לעלות

לאחר שמי השיטפון נסוגו והמצב התייצב, הצוותים הצליחו לתקן ולחבר מחדש את תחנות השאיבה שסיפקו לתושבים 72 שעות. זהו שלב ראשון קריטי בהגנה על עמק מיסיסיפי התחתון מפני שיטפונות עתידיים. עלינו לבנות כדי להגן על התשתית הקריטית שלנו בעתיד במהלך אירוע שיטפון ולהעביר את האחריות לרווחתם ובריאותם ארוכת הטווח של תושבי מיסיסיפי והאזור.

אם באר הוצפה

יש לחטא אותה, לבדוק ולבדוק אותה שוב ברגע שמי השיטפון נסוגים. יש לבדוק בריכות שטפונות לריכוז חיידקים מוגבר, מכיוון שהן בריכות המיועדות לשימוש פנאי ולא לטיפול במי גשמים. שיטות טיפול נוספות, הכוללות אור אולטרה סגול, מבטיחות כי מכון הנגיף Minot מטפל במים מזרימת העכבר לרמות העומדות בתקנים למי שתייה בטוחים ומונעים זיהום של המערכת במקרה של הצפה מחדש של שדה הבאר.

כיסוי אסונות שיטפונות פרו ניתן למצוא בספר הטלפונים המקומי שלך

ואתה יכול לבקר בדף המידע של ביטוח שיטפון של האיגוד הלאומי לביטוח שיטפונות. ניתן גם לשכור משקם שיטפונות ולהתייעץ עם עורך דין לפני שמסירים את השיטפון כדי לקבוע אם יש לשמור מסמכים שנפגעו מהשיטפון, כמו ניירות יקרי ערך שנפגעו במקפיא. אחסן אותם במקום בטוח עד שתזדקק להם, או אחסן אותם לשימוש מאוחר יותר.

אם אתה חבר בתוכנית העזרה ההדדית MnWARN

תוכל לקבל סיוע אם אתה זקוק לציוד הגנה מפני שיטפונות ושירותים נלווים כדי להגן על עצמך מפני שיטפונות. ככל שהנהר עולה, הכימיקלים המשמשים בתהליך הטיפול יעלו, ותזדקקו למספיק מים כדי לשרוד שיטפון אפשרי.

ערים ומחוזות מסוימות נותנות לך מידע על אופן איסוף המוצרים שלך לסילוק לאחר שיטפון. למידע נוסף על אופן הוצאת נפט ופסולת אחרת לאחר שפיכת גל הגאות, עיין בסעיף "ניקוי לאחר שיטפונות".

לפני הכנת או צריכת מזון

שטפי את ידיך במים וסבון שהורתחו וחיטאו, השתמש בשירותים, השתתף בניקוי או טפל בחפצים מזוהמים במים. הימנע מאזורים מוצפים עד לסיום הניקוי, גם אם אינך יודע על סיכונים בריאותיים כלשהם. אם חווית הצפה או הצפת ביוב, עקוב אחר מידע זה כדי להגן על בריאותך.

לאחר הסרת טפטים ולוחות רטובים, צלם כי המבטח שלך רוצה לראות את כמות נזקי המים על הקירות.

משפחות צריכות למסור לילדים מידע עובדתי על שיטפונות במילים פשוטות

כולל כיצד שיטפונות יכולים להועיל למערכת האקולוגית. על המשפחות לדעת איזה מידע בנושא חירום מסופק, אילו מסמכים עליהן להביא איתן כשצריך לפנותן והאם יש להן ביטוח הולם. גלה כיצד לגשת למידע הצפה רשמי מעודכן מהסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA). דף המשאבים של OSHA כולל QuickCards ™ וגיליונות מידע המספקים מידע על אזורי ההצפה בארצות הברית ועל סוג השיטפונות.

יש להשתמש במערכות הגנה מפני שיטפונות לא רק למניעת שיטפונות

אלא ניתן להשתמש בהן גם למאבק בבצורת. טכניקות אחרות כוללות שמירה על מים נוספים בעת שיטפונות. בעוד שפרויקטים רבים ברחבי העולם נועדו להילחם בשיטפונות, חלק מהפרויקטים הללו עשויים אפילו להתגלות כמועילים יותר לסביבה מאשר בשיטות אחרות לשליטה בשיטפונות. ברוטרדם, פרויקט אף נבנה כפיתוח דיור צף, שאינו מושפע מעליית מפלס הים. שקול את יחסי הגומלין בין מים ויבשה ובחר את המכשירים הטובים ביותר להגנה מפני שיטפונות. – כמו בדבר אסון קתרינה בשנת 2005, באזורים מסוימים מעדיפים שלא יהיו דרגות הגנה מפני שיטפון. בחלק מהמקרים, שיטפונות כבר התרחשו או קרובים, ומוני מים בשילוב עם מזג האוויר עלולים לפגוע או לפגוע באגדות. גם עם גשמים קלים יחסית, חופים, אגמים ומפרצים יכולים להיות מוצפים. אסטרטגיה של ניהול סיכוני שיטפון המתמקדת אך ורק בהגנה על אזור עם שפל, תזניח את האופי המקיף של סיכוני שיטפון ואתגרים.

רגל אחת של מים יכולה לנהוג ברכב

שתי מטרים של מים נעים מספיק כדי לסחוף מכונית, שישה סנטימטרים של מים עומדים מספיק למכונית נייחת, ורק שישה סנטימטרים של מים נעים יכולים להפיל אותך . רגל במים, מטר וחצי של גשם או שני סנטימטרים יכולים לסחוף רכב, אך רק שני מטרים בשיטפון עלולים לגרום לגל של שני מטרים.