המבשלת והמעשנה של הדוד בילי, שהוקמה בשנת 2006, ממוקמת בלב אוניברסיטת טקסס שבמרכז העיר אוסטין, בהשראת אגף משנות ה -30 של המאה העשרים שהכיל מעיין מפורסם. Keep Calm, "שמוצג ב- KCCO ומופץ על ידי חברת Brown Distributing, זמין כטיוטה וניתן לרכוש אותו במבשלה ובמעשנה. UncleBilly's מציע קוקטיילים בעבודת יד, מנגלים טקסס מעושנים באיטיות ומגוון של בירות, יינות ומשקאות חריפים .

לפני שהצטרף למשפחת פוקס, בריאן היה מנגל מקצועי – הוא ו- EMT, והוא היה בענף במשך שנים רבות כחבר באיגוד הברביקיו של טקסס ובאיגוד המנגלים של טקסס.

אחרי בבית הספר התיכון

אדם למד במורסוויל, צפון קרוליינה, שם הרוויח את התואר הראשון במדעים כדי להפוך לטכנאי רכב מנועי המתמחה בתיקון סולר. לאחר שסיים את לימודיו, עבד אצל מידלטון פורד במשך שנתיים בתיקון מלגזות, ואז המשיך את לימודיו על ידי קבלת תואר שני. תואר בהנדסת רכב מאוניברסיטת צפון קרוליינה בצ'אפל היל (UNCL). לאחר שעזב את בית הספר אריק המשיך את הכשרתו ב- MATC (מכללת הנדסת רכב) בשארלוט, צפון קרוליינה, שם הרוויח דוקטורט גרי.

הוא נשכר על ידי מייק כמצטרף ראשי למועדון PTL בפורט מיל שבסייקל, ואז עבד כחשמלאי במספר חברות אחרות.

במהלך ביקורו בבסיס נאמר לדימלר כי החברה בנתה מכ"ם איתו עבד בעבר. לא הצליח להגיע לטלנר בטלפון, מלווין שלח לו בדוא"ל לומר שגם אחרים עזבו, כמו חברו ושותפו – אותה תפקיד באימון קרוסטאון מיאמי.

הוא רצה לדעת על דודו הגדול המסתורי, שנראה כמו פיראט וניגן במקצוע ויולה. ג'יין רצתה שהוא יכלול את אביו ודודו, שניגנו בגיטרה ונשמעו כמו האחים אברלי כשהם התארגנו. המשמר הלאומי לשעבר חשב שאחייניתו מתאימה יותר לעבודה בחיל האוויר מאשר לעבודה אזרחית בבסיס צבאי, וכך עשה.

הוא גם אוהב לראות סרטים ולקרוא מדריכים טכניים, אבל אומר שהוא מלא במידע מיותר ויש לו הרבה שאלות. הוא גם נהנה לעבוד על פרויקטים של הארכת קורסים, משתתף בהכשרת עובדים חדשים ותמיד מוכן לעזור במקום בו הוא זקוק. בנוסף לתפקידו כמהנדס, הוא ממלא גם מספר תפקידים נוספים, כמו למשל חבר בצוות התחזוקה.

קורץ חזר למפעל ה- ITT בקליפורניה בסתיו 1981 וחזר לכווית בשנת 1982

הוא התפטר ממשרד המחוז לשירותים חברתיים במיזורי בתחילת השנה, שם היה חוקר הונאות מדיקייד. מרואן א-שהחי הוצג בפניו אז על ידי דודו, ולכאורה ביקש לעזור לו להעביר כסף לחברת דובאי שלו, מה שעזר לו להימנע מדמי בנק על ידי העברת כספים מחשבון כווית שלו לבנק בסנט לואיס.

כשהוא הגיע לבית החולים

הוא כתב לי שאלות על מה שהוא יכול לעשות כדי להשתפר, וביקשתי ממנו לדבר עם האחיות כדי לקבל עדכון. הוא לקח אותי לבקר בבית החולים והיה הראשון להודיע לי על תוכניותיו. דודי היה בבית, התרגש והתחיל לתכנן דברים שנעשה מיד. אחרי כמה שבועות הייתי גם בבית חולים וגם במצב יציב, ודודי היה בבית במשך שבוע.

לסבי

שנפטר כעת, היה בקבוצת הסימנים הקוראים A כי הוא היה מפעיל הכיתה המתקדמת. כטכנאי יכולתי לבקש מיד את מספר התחנה של סבי ואת המספר היחיד שהיה בו תמרורי התחנה שלו. לפני שהוא נכנס לתפקידו הנוכחי בשנת 2015, אריק בילה ארבע שנים כעוזר פרופסור להנדסת חשמל באוניברסיטת קליפורניה בברקלי. כשהתחלתי עבדתי במחלקה למדעי המחשב באוניברסיטת ברקלי כמדען מחשבים, מתכנת מחשבים ומהנדס מערכות מחשב.

לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר התיכון איסט סנט לואיס בשנת 1968, הוא נסע לביילי טק ללמוד הנדסת חשמל באוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין, שם התמחה בהנדסת חשמל.

הוא למד כיצד להסיר מנועים מ- F-15, עם כל הדקויות הקשורות לתחזוקת ותיקון מטוסים. הוא עבד גם עם דודו כדי להכין את מג'יד חאן ואחרים למבצעי טרור, והוא גם עבר לבלוצ'י וראה אותו בבואו לבקר. סבא רבא שלו הלך לבית ספר בעיר ניו יורק כדי ללמוד את המלאכה והלך בעקבותיו, אך הוא נפטר מפציעות שנפגעו במלחמת העולם השנייה.

הצוות עקב אחר המטוס באמצעות מכ"ם כשהוא חוזר ממשימת אימונים, ואילו דימלר עזר לתקן את כל הבעיות וביצע את התיקונים הנדרשים.