ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

יצאת צדיק

הסרט, בבימויו של אד פרקינס והפקתו של סיימון צ'ין, אמור להגיע למסך הגדול ביום שישי, 18 באוקטובר. הבמה הגדולה לפאנל 2020 נקבעה, אך שכחנו את ההשקה הגדולה אתמול, החל ממנהיג בתעשייה. מותגי הקומדיה CH Media ו- Reddit חברו ל- PhotoChop, אחד האתרים הפופולריים ביותר לשיתוף תמונות, כדי להשיק פלטפורמה חדשה למשתמשים – תוכן שנוצר ויעלה בקהילת Reddit / r / photoshopbattle. נושא חם אחד שיועבר לאתר יהיה עריכת תמונות, נושא שיחה פופולרי בקרב משתמשי Reddit.

Hooded Justice

סיפור גיבור אמריקאי, עוסק באזרח חזק, אגרסיבי, חובש מכסה מנוע עם לולאה, אך מגלם בבירור השחקן הלבן שייאן ג'קסון. הגיבור, ששמו קפטן מטרופוליס, מאמין שהוא חבר בליגת הצדק של אמריקה, קבוצת משמרות נגד המשטרה. הוא הזוי, אנחנו לומדים, ואין שום דבר רע בזה, אלא שהוא חייב להיות, על פי הסרט.

אנחנו מסתכנים לזמן קצר לסקוטי, אחד מניסיונות השודדים, שהולך למשפחתו של ג'סי לארוחת ערב. על היאכטה שלו, הוא דן ביכולותיו עם אשתו ובנו, בעודו ממתין לדרשת חג הפסחא, ומושך את סקוטי, שממשיך לשקר.

הוא נאמן, הוא לא ייתן לפסיכולוגים שלך לפתות אותך, אבל בפיתוי אלוהים יציע לך גם מוצא, ואתה יכול לשאת אותו. בסופו של דבר תתרגלו לאיבוד כל הברכות ועדיין לגור בכעס. אבל האדון סבלני; הוא לא מחליש את הבטחותיו אלא אם כן אתה מחשיב רשלנות. כשתאבד, תשובה תבוא עליך; וכאשר אתה מתוודה על חטאיך, היזהר ממי שיסלח להם ומנקה אותך מכל עוול (קורינתים א ', ה' 15). אנו מקווים שתוסף זה יכול להציב אותך בדרך לישועה ולחיים טובים יותר בקהילה שלנו. אין ספק שאנחנו בשלים לבשורה הטובה של הישועה, אפילו איפה שאנחנו הולכים לכנסייה, עובדים, משחקים ומשחקים עם האנשים איתי אני עובד.

גרייס ניתנה לנו בישוע המשיח, וגברים ונשים הם התקווה שלנו; תביא לנו את התקווה היחידה שהם צריכים: חסד אלוהים.

באשר לחוק עצמו

הוא אינו רע, אלא קדוש, צודק וטוב; אכן, אין צדק שאינו ניתן למגע עם אלוהים, שמבוסס על אמונה באלוהים ועל חסדי האל, ולא על הצדק שלנו, המבוסס על החוק. קבלת החדשות הטובות על גאולתנו במשיח אינה תלויה בצדקות; זו דווקא מתנה של ישו. איננו יכולים להשיג צדק, המבוסס רק על החוק שהוא "קדוש וצודק" ו"טוב ", לא באמצעות עבודתנו, רק באמצעות אמונה.

הקוד מחייב ספקים כנים לנהוג בצורה הוגנת ואתית

להבטיח תנאי עבודה בטוחים, להתייחס לעובדים בכבוד ובכבוד, ולנקוט בשיטות אחראיות על הסביבה בכל מקום בו הם מייצרים מוצרים או מספקים שירותים לגיטימיים. הקוד מתווה מספר עקרונות הנוגעים להתנהגות הספקים, כמו הזכות לחופש הביטוי, חופש הדת, חופש מאפליה והגנה על זכויות האדם. יש להתייחס לכל העובדים בכבוד ובכבוד מירבי, נכון ולא נכון, בהתאם לקוד ההתנהגות שלנו וחוקים ותקנות אחרים; ונכון, כמו במקרה של הקוד האמריקני, שכל הספקים הצדיקים חייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של זכויות אדם, ללא קשר לגזע, צבע, דת או מוצא לאומי.

חברים שלנו

אנחנו עוזרים, שמכריזים על הבשורה לעולם לא מאמין ולעיתים עוין. לפעמים אנו מונחים על ידי מי שמוכן לשרת אותנו באופן שמברך אותנו ומראה לנו שאנחנו מאזינים לתפילותינו. יש כוח שמשאיר אותנו ערים לחיות בתקווה, שפותח את דלתות השמים, מחייה את חיינו, מגנה אותנו, מוביל אותנו ללידה חדשה והופך את הבשורה שלנו לחזקה. אלוהים ראוי שישבחו אותו על רחמיו, גם אם לא מוציא את הארנק.

אנו מחקים את ישו על ידי חיים של צדק

והרצון לחקור את המסתורין הבלתי נדלה הזה יהיה חי. זה גרם לי לתהות אם צדקנות עצמית – צדק יכול להוליד צדק עצמי – מוליד צדק. כשאנחנו מאמינים שמצאנו את הרגע של גוטחה שלנו, אנחנו נתפסים בשמחה רבה מדי.

כשאנשים עזבו את גן עדן במצב נופל, התפתחה התנהגות חוטאת כדי לספק את התיאבון שלנו. ראינו שאלוהים נותן לאדם וחוה שורה חדשה של סת, והקו של למך וקין התרברב על הריגה.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן