מותגי התברואה האיטלקיים מציעים את מיטב המותגים שלהם כדי לענות על הצרכים של מי שרוצה ליצור חדר אמבטיה יוקרתי איטלקי. ציוד האמבטיה המודרני מוצג בצורה של מוצרים איכותיים, שנועדו להציע לכם חדר רחצה איטלקי "מפואר".

כיום ישנם דגמים וצבעים רבים שיש לקחת בחשבון

כדי ליצור את החלל בו אתה חולם. אם ברצונכם לשפץ או ליצור חדר אמבטיה חדש, תוכלו לבחור מבין אפשרויות הכלים הסניטריים השונים. המוצרים הסניטריים בקולקציית Cento Ego הם בעלי צורות מרובעות ופינות רכות, כך שתוכלו לבחור בין עיצובים מסורתיים ומודרניים לבין מגוון רחב של צבעים וצורות.

המגמה

היא כיום לבחירת מוצרים סניטריים נוחים ופונקציונליים, וזו אחת הסיבות העיקריות לפופולריות שלו. רבים בוחרים בשירותים ובבידה תלויים על הקיר, שמעבר לערכם האסתטי שאי אפשר להכחיש, משדרים לעיתים גם תחושה של ניקיון רב יותר. אולי זה בגלל שהצורה המסוימת הזו שונה משמעותית מהקווים הקלאסיים, אך העובדה היא שהציוד הסניטרי היה תלוי בקיר היה המבוקש ביותר – על פי מאמר לאחרונה. גופי אמבטיה אלו יפים למראה ויכולים גם להיות שימושיים בחלל, במיוחד בחדר אמבטיה קטן.

למעשה, תוכלו לקשט את חדר הרחצה שלכם במתקנים סניטריים שיכולים לחולל שינוי וליצור תחושת ניקיון, כמו גם תחושת נוחות ונוחות. במקרה של המקלחת, למשל, הברז הוא אלמנט שיכול להביא נוחות לחדר הרחצה הביתי שלכם.

חדר אמבטיה מסוג זה מתאים לכל סוג של סביבה

אך הוא אידיאלי למי שרוצה להגיש חדר אמבטיה מודרני יותר על ידי יצירת קישור בין סגנונות מסורתיים למודרניים. אם אתם מחפשים מותג סניטרי איטלקי לפרויקט שלכם, תוכלו לגלות כמה מהמותגים הטובים ביותר של אמבטיות יוקרה איטלקיות. שירותים מודרניים ופונקציונליים ללא שוליים, הידועים גם בשירותים צדדיים פתוחים, הם פשרה טובה בין אסתטיקה להיגיינה. השירותים נטולי המסגרת של דור ה- DirectFlush מנקים את עצמם בכל שטיפה כדי להבטיח היגיינה וניקיון.

בנוסף

מגמות גוברות בהתאמה אישית של מושגי אמבטיה יובילו לגידול משמעותי בביקוש למוצרים ושירותים סניטריים בשוק זה. האלמנטים הבסיסיים של המינוח בחדר האמבטיה הם הגודל, הצורה וסוג האמבטיה, כמו גם סוג האסלה והגודל שלה. שוק זה מפולח לפי סוג, ולא מבוסס רק על מספר השירותים, אלא גם על גודלם וצורתם.

למוצרי קיר וסניטריה הוצעו אינספור אזורי רצפה ועמידה

שלא לדבר על קווי וינטאג 'המעודכנים בפרופילים מעוגלים. בחרו את גופי האמבטיה שלכם בקפידה תוך התחשבות בצורתם, בצבעם, באסתטיקה ובאיכות המוצרים וחשבו על הפתרונות שהופכים את חדר האמבטיה לפונקציונאלי ופרקטי. המעצב האיטלקי Matteo Thun, אינדיסימה, עיצב את חדרי הרחצה בכדי להעניק להם סגנון מודרני וחיוני והוא מציע מגוון רחב של מוצרים המיוצרים אך ורק באיטליה, בגדלים שונים, צורות, צבעים וגימורים שונים.

מוצרי סניטריים קרמיים הם חסכוניים, בעלי עמידות מצוינת בפני התקפות כימיות ועומדים בעומסים כבדים. כלים סניטריים קרמיים הם חסכוניים ויש להם עמידות מצוינת להתקפות כימיות, יכולים לעמוד בעומסים כבדים וחסכוניים.

מוצרי סניטריים קרמיים הם חסכוניים

בעלי עמידות מצוינת בפני התקפות כימיות ועומדים בעומסים כבדים. עם זאת, הם לא רק חסכוניים, אלא גם עמידים בפני השפעות של כימיקלים כמו ארסן, קדמיום, עופרת, כספית וכימיקלים רעילים אחרים. פריטים סניטריים קרמיים הם בכל זאת חסכוניים ויש להם עמידות מצוינת להתקפות כימיות, יכולים לעמוד בעומסים כבדים ועמידים גם בפני התקפות כימיות.

יצרני המוצרים הסניטריים המובילים הבאים עוזרים לענות על הביקוש הגובר למוצרים סניטריים משופרים בארה"ב ובעולם

היחסים עם הקמעונאים צפויים ליצור הזדמנויות חדשות בשרשרת האספקה ומודלים עסקיים חדשים. אחת היצרניות הגדולות ביותר של מוצרים איכותיים, חסכוניים וידידותיים לסביבה היא Flex-Rite, ספקית עולמית מובילה של מוצרים סניטריים בייצור המוני. צינורות הטוהר הגבוהים המשמשים בתעשיית החיטוי והתהליכים מובילים לרמת איכות ובטיחות גבוהה של צינורות התברואה שלהם תחת המותג Flex Rite, על פי החברה.

כלים סניטריים של וואל הם בעלי מסורת ארוכת שנים והם יציבים בייצור אגנים

שירותים ומשתנות באיכות גבוהה. החברה, שנוסדה בדרום אפריקה באמצע המאה ה -19, הבדילה את עצמה בכך שהיא מציעה מגוון רחב של מוצרים סניטריים איכותיים לגברים ולנשים. כל חדר אמבטיה בימינו מצויד בפתרונות הכוללים חיטוי, ניקוי, כביסה ותחזוקה של מוצרים סניטריים אחרים.

ניקיון ומינימליזם הם סימני ההיכר של מוצרי האמבטיה המפוארים של Vaal Sanitary. חדרי הרחצה היוקרתיים האיטלקיים הם חללים שתוכננו עם דגש על ניקיון, נוחות ונוחות לגברים ונשים, כמו גם לאיכות הסביבה.