גם אם אתה נמצא במשבר פיננסי אין כל ערובה שתאושר להלוואה או שאפילו תקבל אישור לקבל את הכספים שאתה תובע.

ניתן להגיש בקשה לקבלת הלוואה מיידית במזומן ממלווה מקוון

מבנק לבנים מסורתי או מאיגוד אשראי. ישנן אפשרויות להלוואות המציעות כספים זולים יותר עבור הלווה. אם אתה זקוק למזומן במהירות, אתה יכול לשקול קבלת הלוואה מיידית ליום המשכורת כמקור מימון לטווח קצר.

תלוי במלווה המעניק קבלת הלוואה מיידית

תוכל לקבל שיעור טוב יותר ממלווה מקוון מאשר מבנק או מאיגוד אשראי. המלווים המקוונים יכולים להוות מקור טוב בהלוואות של עד 5,000 ש"ח מכיוון שהם מציעים תהליך יישום דיגיטלי יעיל להלוואות. במלווים מקוונים החלטות בקשה ואישור נוטות להיות מהירות יותר וכוללות פחות ניירת.

אתה יכול גם לקבל הנחה קטנה בריבית אם כבר יש לך חשבון בנק במוסד מסוים. כמו מלווים אחרים, ישנם בנקים המציעים הנחות בהרשמה אוטומטית המאפשרות לנכות את תשלומי ההלוואה החודשית שלך ישירות מחשבון הצ'ק או החיסכון שלך.

עשה את המחקר שלך לפני שתגיש בקשה להלוואה מכיוון שהריבית תשתנה מספק לספק

שיעורי ריבית לסכומי הלוואות גדולים יותר יכולים להיות תחרותיים, אך זכרו שחשוב לא ללוות יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להחזיר. חשוב על כמה זמן לוקח להחזיר את ההלוואה שלך וודא שאתה עומד בקצב ההחזרים החודשיים לפני הגשת הבקשה.

הלוואות ליום המשכורת הן בעייתיות עבור האנשים המשתמשים בהן

משום שהן מעדיפות לווים שאין להם מזומנים או אפשרויות מימון אחרות. ניתן להאריך ולהאריך הלוואות ליום תשלום בחינם, אך דמי אשראי יכולים להגדיל את העלות הכוללת אם הלווה ידחה את ההלוואה ליום התשלום הבא. גם אם יש לכם הלוואה למספר שבועות בלבד, סביר להניח שתשלמו יותר ריבית על הלוואה ליום המשכורת מאשר על הלוואה אישית, כרטיס אשראי או מקדמה במזומן.

רכיבה על אופניים או בקשה והארכת הלוואות ליום המשכורת יכולה להכניס אותך למעגל חוב

לכן יש להימנע ככל האפשר מהגשת הבקשות להלוואות ליום המשכורת. אם אתה לא מחזיר את ההלוואה, הלשכה להגנה פיננסית על הצרכן אומרת כי 80% מההלוואות ליום המשכורת אינן מוחזרות תוך שבועיים, והריבית שלך עשויה לעלות ל -5.21% ולהמשיך לעלות לאורך זמן אם אינך יכול להחזיר. החוב. השווה ריביות ליום המשכורת עם שיעורי ריבית ממוצעים לאופציות חלופיות כגון כרטיסי אשראי (15-30%), תוכניות ניהול חוב (8-10%), הלוואות אישיות (14-35%) והלוואות מקוונות (10-35%).

מחקר שערך הפדרל ריזרב של סנט לואיס מראה כי למעלה מ- 12 מיליון אמריקאים, בעיקר צרכנים עניים ללא גישה לכרטיסי אשראי או הלוואות בנקאיות, פונים למלווים ליום המשכורת בכדי לפתור בעיות פיננסיות קצרות טווח.

ההלוואות האישיות הטובות ביותר מציעות תנאי החזר גמישים יותר ושיעורי ריבית נמוכים יותר מכרטיסי אשראי

מה שמסביר מדוע הם גדלו בפופולריות בשנים האחרונות. הגישה להלוואות אישיות קלה מאי פעם, מכיוון שעליית פלטפורמות האשראי המקוונות ושווקי השוק הקלה על אי פעם לקנות קבלת הלוואה מיידית על בסיס הכנסותיך, ראוי אשראי והיסטוריית האשראי שלך.

מי שמחפש את ההלוואה האישית המתאימה למצבם הכלכלי צריך לשים לב

הלוואה אישית של 5,000 ש"ח אולי נראית הרבה כסף, אך מרבית המלווים גובים שיעורים גבוהים בהרבה. המכסה הוא 35,000 ש"ח עבור מלווים רבים, אך הם גם מלווים 50,000 עד 100,000 ש"ח לאנשים הלווים סכומים גדולים יותר לצורך איחוד חובות כרטיסי אשראי או תשלום חובות אחרים בריבית גבוהה.

בחברת loan4u ניתן לקבל שירות של קבלת הלוואה מיידית במזומן, בצ'קים, בהוראת קבע ועוד מסלולים נוספים שמומלץ לבדוק כאן.

באמצעות דמי המימון הזמינים הנמוכים ביותר (15 ש"ח לכל 100 ש"ח מושאל)

הלקוח חייב בדמי מימון של 5,625 ש"ח לסכום הלוואה כולל של 43,125 ש"ח. על מנת להאריך את ההלוואה, על הלקוח להחזיר את סכום ההלוואה המקורי בתוספת דמי המימון וכל עלויות מימון נוספות לסכום הכולל החדש.

תלוי כיצד המלווה ליום המשכורת מעבד את ההלוואה

יהיה עליכם לכתוב צ'ק מתוארך לסכום ההלוואה ולכל העמלות. הסכום והעמלות עשויים לנוע בין 10% ל -30% מה- ש"ח 100 שהושאלו, בהתאם לחוקי מדינתך ולסכום המקסימלי שמדינתך מאפשרת לך ללוות. לדוגמא, אם אתה צריך ללוות 300 ש"ח ליום התשלום הבא שלך, ההחזר יעלה 345 ש"ח, בהנחה שעמלה היא 15% על כל 100 ש"ח.

במקרים מסוימים תחתום על חוזה הקובע כי ההמחאה המאוחרת בסכום ההלוואה בתוספת העמלות תישמר עד שהמלווה יסכים למועד פירעון ביום התשלום

ביום הבשלת ההלוואה תידרש להחזיר את ההלוואה בנוסף לעמלות שגובה המלווה. אם לא תחזירו אותה במלואה, תוכלו לבקש מהמלווה להאריך את ההלוואה או להמיר אותה להלוואה חדשה, כלומר לשלם את העמלות שוב.

הלוואות ליום המשכורת הן סוג של קבלת הלוואה מיידית אישית מהירה בסך 500 ש"ח ומטה אשר מתבגרת ביום התשלום הבא

חלק מהמלווים ליום המשכורת גובים עמלות מופרזות, לעיתים עד 400 אחוזים. כדי לנקוט בפרספקטיבה, קבלת הלוואה מיידית של 500 ש"ח, עם עמלת הלוואה של 50%, שווה אפריל של מעל 260%.

אם אתה לוקח הלוואת תשלום מראש מסורתית, בסופו של דבר אתה משלם 800 ש"ח, וזה אבסורד. שיעורי הריבית גבוהים יותר עם מקדמות ליום המשכורת, מה שאומר שביום שאתה לווה את הכסף, תוסיף עוד כסף ליתרת ההלוואה הסופית שלך.

המלווים ליום המשכורת גובים בדרך כלל עמלות אחידות של בין 50 ש"ח ל 100 ש"ח. שני מלווים אחרים ברשימה שלנו, PenFed ו- Discover הלוואות אישיות, גובים עמלות מאוחרות של ש"ח 29 ו- ש"ח 39 בהתאמה.

מכיוון שהמלווים מצפים לשלם ריבית לאורך כל תקופת ההלוואה שלך, הם יכולים לגבות ממך עמלה אם תשלם תשלומים נוספים להחזר חובך. העמלה שווה לריבית הנותרת לך, בתוספת אחוז מיתרת המשיכה או מסכום חד פעמי.

לדוגמא עבור קבלת הלוואה מיידית

הלוואה מיידית של 10,000 ש"ח לחמש שנים עם ריבית של 10.5% (299 ש"ח בתוספת דמי ייצור של 299 ש"ח) ותשלומים חודשיים מתוזמנים של 60% יהיו 214.94 ש"ח באפריל של 11.855%, ריבית שעושה לא כולל הנחה אוטומטית. חלק מהמלווים מציעים שיעורים שנתיים מפורסמים של 5.1 אחוזים, אך עבור חלק מהלווים פירוש הדבר להציע 4.9 אחוזים בשיעור גבוה יותר. לקוחות מתאימים המשתמשים בהלוואות רוקט יכולים לראות אפשרויות הלוואות עם תנאים של 36 או 60 חודשים ושיעורי אפריל של לפחות 59.70% עם הנחות Autopay עד למקסימום של 29.99% ללא הנחות Autopay, בהתאם לפרופיל האשראי שלהם.