הקדמה: מהו כנס מינגלינג ולמה הם חשובים? ¶

כנסים של מינגלינג הם מפגשים לא פורמליים של מתכנתים ומפתחי תוכנה. הם נועדו לאפשר לאנשים להיפגש, להתערבב וללמוד אחד מהשני. כנסים של מינגלינג מתקיימים בדרך כלל בסביבה מזדמנת שבה אנשים יכולים לחלוק את הידע שלהם עם אחרים.

כנסים של מינגלינג קיימים כבר עשרות שנים – אבל הם הפכו פופולריים יותר בשנים האחרונות. הם מספקים הזדמנות למפתחי תוכנה להיפגש ולהתחבר עם עמיתיהם. זה גם מספק דרך עבורם ללמוד מיומנויות חדשות מאחרים שעשויים להיות מנוסים יותר בתחום.

כנסים של מינגלינג הם דרך מצוינת להיפגש ולהתרועע עם עמיתים מהתעשייה. הם מספקים הזדמנות לאנשים לחלוק ידע וללמוד דברים חדשים.

הכנס מאורגן על ידי איגוד התוכנה הישראלי, שהוא ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו לקדם פיתוח תוכנה בישראל.

האירוע יתקיים ב-11 בינואר 2019 במרכז הכנסים הבינלאומי של תל אביב. בכנס יתקיימו שיחות של מומחים מובילים בתחום התכנות, כמו אורן שובל, מייסד ומנכ"ל Wix; רונן לוזון, מייסד ומנכ"ל Taboola; וגלעד קרן, מנהל תחום ניהול מוצר בגוגל.

הוא יכלול גם סדנאות בנושאים כמו פיתוח בלוקצ'יין למתחילים או מבוא לתכנות בינה מלאכותית בפייתון 3 (בין היתר).

למידע נוסף על אירוע זה לחץ כאן.

הקדמה: הכירו את סצנת הטכנולוגיה המרכזית בבירת ישראל תל אביב

כנס המינגלינג הוא אירוע שנתי המפגיש מפתחי תוכנה מכל העולם. הכנס הוא הזדמנות מצוינת ללמוד, ללמד ולהכיר עמיתים בתחום.

בכנס זה, תהיה לך הזדמנות לפגוש אנשים שמתעניינים בטכנולוגיה ויכולים לחלוק איתך את התובנות שלהם. פגישות כאלו הן דרך מצוינת להכיר את סצנת הטכנולוגיה הישראלית והשחקנים המרכזיים שלה.

כנס זה יהווה הזדמנות מצוינת למפתחים ללמוד וללמד תכנות מהטובים בתחומם.

הכנס יתקיים בתאריכים 9-10 בספטמבר 2018 בתל אביב.

האירוע מיועד למפתחי תוכנה בכל הרמות, המחפשים ללמוד וללמד תכנות מהטובים בתחומם.
למידע נוסף בתחום של החלפת ברז מטבח ניתן לבדוק כאן: richwaterjet777.com

סדר היום כולל הרצאות, סדנאות, הדרכות, דיוני פאנל ושיחות ברק.

תוכלו להכיר את סצנת הטכנולוגיה המרכזית בישראל וכן להכיר עמיתים וחברים חדשים בעלי תחומי עניין דומים.

מדוע מפתחים יצרו כנס מינגלינג בישראל ומהו סדר היום?

מפתחים רוצים לפגוש מפתחים אחרים, ללמוד מהם וללמד אותם. הם יצרו כנס מינגלינג בישראל כדי לעשות זאת.

הכירו את הטובים והמבריקים בקהילת פיתוח התוכנה הישראלית בכנס מינגלינג 2018!

לעתים קרובות מפתחים סקרנים לגבי מה מפתחים אחרים עושים וכיצד הם עובדים. זו הסיבה שהמארגנים של כנס המינגלינג הראשון אי פעם יצרו מקום בו הם יכולים לפגוש אחד את השני, ללמוד אחד מהשני וללמד אחד את השני.

כנס מינגלינג למפתחי תוכנה נוצר בישראל על ידי קבוצת מפתחי תוכנה שביקשו ליצור מרחב שבו מתכנתים יוכלו להיפגש, ללמוד אחד מהשני וללמד תכנות.

הכנס הוא אירוע חד-יומי שיתקיים ב-26 בינואר 2018 במרכז אקספו תל אביב. מטרת ההתכנסות היא לקדם ידע ושיתוף פעולה בין מתכנתים.

באירוע יתקיימו הרצאות של כמה מהמתכנתים המובילים בישראל, כמו גם סדנאות ומתחם תערוכות. לכנס יש גם מיקוד בינלאומי עם דוברים המגיעים מכל העולם.

למה מפתחי תוכנה לא צריכים להתערבב בכנסים כמו Microsoft Build ו-Google I/O?

כנס המינגלינג למפתחי תוכנה בתל אביב הוא הזדמנות מצוינת לפגוש עמיתים וללמוד מהטובים ביותר. זהו אירוע שבו אתה יכול ללמוד וללמד תכנות, לשתף את הידע שלך ולקבל השראה מאלה שנמצאים בראש המשחק שלהם.

עובדה ידועה היא שכנסים הם המקום הטוב ביותר עבור מפתחי תוכנה ללמוד על טרנדים חדשים, לפגוש עמיתים ולחלוק את הידע שלהם.

מינגלינג בכנסים הוא הזדמנות מצוינת להכיר את עמיתיך ולגלות מה הם זוממים. אתה יכול גם ללמד אותם משהו שאתה יודע או שהם לא יודעים.

עם זאת, ישנם אנשים הטוענים כי מינגלינג בכנסים אינו הרעיון הטוב ביותר. הם אומרים שעדיף למפתחי תוכנה להתמקד בלימוד ובהוראת תכנות מהטובים ביותר, במקום להתערבב אחד עם השני.