יצרנו את המדריך למחיר אינסטלטורים שיעזור לבעלי בתים להבין את עלות האינסטלציה בביתם ולעזור לכם להעריך את המחיר הטוב ביותר עבור מערכת האינסטלציה של ביתכם. במדריך זה אנו מסבירים כמה עליכם לשלם עבור אינסטלציה ועלויות הצנרת הממוצעות בפריסה ארצית ומראים לכם כיצד להבטיח שתקבלו מחיר הוגן שמתאים למחיר. זה כולל אינסטלטור שיבדוק את המערכת שלכם במידת הצורך, כמו גם את מחיר הצנרת אליה אתם באים ומה קשור אליה.

שכר הטרחה של שרברבים תלוי במקום מגוריך ועשוי להשתנות בהתאם למיומנותך. על ידי מחקר מה הם מבקשים באזור שלך, אתה מוודא שאתה מבין את המשכורת והצרכים שלך.

זכור לכלול כמה שיותר פרטים

כדי שהשרברב שלך יוכל לתת לך ייעוץ טוב יותר ולתת לך חשבון מדויק יותר עבור השרברב. אתה יכול לבקש משירות תברואתי או תברואתי שיספק לך מידע מפורט יותר על המחיר הסופי שתשלם, כגון העלות הכוללת של השירות.

אם האינסטלטור שלך מציע תעריף אחיד, זה יעלה בין 130 $ ל -520 $ לתקן ברז לאסלה או לחבר ניקוז. הם משלמים 45 עד 65 דולר לשעה כדי להתקין מלכודת חדשה, חלק ממה שהשרברבים מוסיפים למחיר הסיטונאי שלהם.

אינסטלטורים גובים תעריף שעה לפי מספר השעות הכולל הדרוש להשלמת העבודה. אינסטלטורים מסחריים גובים בדרך כלל 85 דולר לשעה, בעוד שרברבים פרטיים מרוויחים כ -70 דולר לשעה בממוצע.

התעריפים היומיים לאינסטלטורים משתנים מ PS18000 ל- PS350

אם כי אתה צריך לצפות לשלם 20 עד 30 דולר יותר ביום אם אינסטלטור מתקין ציוד בביתך. עבור אינסטלטורים לשעת חירום – בתשלומים, עליכם לצפות לא יותר מ- $ 50 לשעה עבור שיחת חירום, או ל- $ 100 עבור יום שלם בעבודה.

קוץ מציע תעריף שעתי בתעריף אחיד, אז זכור זאת כשאתה חושב על מחירון השירותים הסניטריים שלך.

חלק מהשרברבים יפרקו את המחיר שהם משלמים במסגרת תשלום נפרד עבור עבודה

ואחרים יגבו מחיר אחיד עבור שיחת השירות. חברות צנרת ואינסטלציה מסוימות ישלמו בסופו של דבר את דמי המינימום או יגבו תשלום משתנה. מחירי האינסטלטורים משתנים מאוד בהתאם למה שהם גובים לשעה ועלות הפרויקט. חברות אינסטלציה מסוימות גובות מדי שעה, אחרות לא, כך שתצטרך להתקשר אליהן אם החיובים שלך משתנים או לא. אך מחיר החותמות יכול להשתנות באופן דרמטי מחברת אינסטלציה אחת לאחרת, תלוי בעמלות, שעות עבודה, פרויקטים, עלויות וכו '. —- חשוב לקחת בחשבון את החוויה של אינסטלטור, שכן זה יהיה להשפיע על העלויות שלך. לאינסטלטורים שונים מחירים שונים, ולכן כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, שכן חברות אינסטלציה שונות וניסיון אינסטלציה שונה משפיעים על ממוצע המחירים הארצי. בדיוק כמו שאתה שומר לעצמך את הזכות לשכור אינסטלטור אם צב פולש לצינורות הביוב שלך או מוציא נסיכה מהטירה שלך, בוא נראה מה משפיע על המחירים והממוצעים הלאומיים. ואם תרצו להזמין איש מקצוע שיעשה את העבודה עבורכם.

אם יש לך שירותים מחוברים

בשירותים, משמאל – דרך אוגן שירותים או שירותים שפשוט לא יורדים כמו שצריך, הטבלה שלהלן מציגה את השירותים והתיקונים הנפוצים ביותר שתצטרך להתקשר אליך אינסטלטור מקומי כדי לסיים אותם. כלולים בעיות תכופות בציוד סניטרי שאינן ספציפיות למטבח או לחדר האמבטיה שלך, מכיוון שאתה עשוי לשלם עבור תברואת חירום 24 שעות ביממה.

אם אתה זקוק לאחת מהמשרות הרשומות

תצטרך להתקשר לשירותי הצנרת והביוב של ניק כדי לקבל הצעת מחיר בחינם. לרובם אין מחירון אינסטלטור באתר שלהם, אז בקשו למצוא את המחיר המקומי שלכם. מצד שני, חלק מהשרברבים יגבו מכם מחיר ולא משנה כמה זמן תעבור המשימה, ואם הם לא יוכלו להגיד לכם מחיר לאחר שראו את העבודה, הם יגידו לכם איזה עמלה מינימלית יש להם.

עדיף לקבל הצעה איתנה לפרויקט אינסטלציה לפני תחילת העבודה ולשלם את התעריף הקבוע או לפי שעה

רוב האינסטלטורים גובים את מה שהם מחויבים, בין אם הם גובים זאת לפי שעה או לפי יום. עם זאת, מתקינים רבים גובים מחיר לפי שעה או מציעים מחירי זמן קבועים – מה שעלול להוביל לבעיות כמו תיקון שירותים או חיבור לטמיון. אתה גובה את אותו התעריף כאילו שילמת אותו בזמן העבודה.

כל סוג של אינסטלציה דורש חומרים

כישורים, כוח אדם וזמן שונים, וככזה אינסטלטור יכול לגבות מחירים שונים עבור עבודות מסוגים שונים, כמו אינסטלציה, כלי אינסטלציה וציוד אינסטלציה. תוכלו לחסוך את עלות האינסטלטור על ידי ביצוע העבודה בעצמכם, אך זכרו כי עליכם לקחת בחשבון חומרי אינסטלציה בעת תקצוב שירותי אינסטלציה. כאשר אתה קונה כלים סניטריים, אתה יכול גם להוסיף מגוון כלים אחרים וכלים סניטריים וכלים לעבודה הסניטרית שלך.