במדריך זה אנו מסבירים כמה עליכם לשלם עבור אינסטלציה וחימום וכיצד להבטיח שתקבלו מחיר הוגן שהוא המחיר הטוב ביותר לרווח שלכם.

בפוסט הקודם שלנו עסקנו בעסקי אינסטלציה והתקנת חימום

אבל אתה יכול לעשות את זה גם אם אתה מכניס מדריך לשירותי אינסטלציה. אנו מניחים הנחות על סמך ממוצעים ארציים ומבקשים מחירים ברשימה, וזכור תמיד שהמחירים משתנים בהתאם לאינסטלטורים ולגאוגרפיה. רשימה זו אמורה לתת לך מושג לגבי המחיר הממוצע של שירותי תברואה וחימום באזורך.

חשוב לקחת בחשבון את החוויה של אינסטלטור

מכיוון שהדבר ישפיע על העלות, אך כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, מכיוון שלשרברבים שונים יהיו מחירים שונים. אולי הצעד החשוב ביותר בקביעת תעריף אחיד הוא החישוב הנכון של שיעור התברואה. כדי לקבל אומדן עלות כללי לבניינים חדשים, מתקין מכפיל את מספר ההתקנות עם ערכת ההתקנה שלהם ומוסיף אותם לערכה שלהם. מדריך זה נותן לך רשימה של הסיבות הנפוצות ביותר שאתה צריך להתקשר לאינסטלטור, כמו גם עלות שירותי אינסטלציה דחופה 24 שעות. בעיות תכופות בצנרת אינן ספציפיות למטבחים או חדרי אמבטיה, אך אם כן, אז ניתן לצפות לבעיות בצנרת בחלקים אחרים של הבית, שעליהן אולי תצטרכו לשלם. לאחר שתכיר את אפשרויות התמחור שלך ועלויות נוספות, הודע לנו באופן ספציפי כיצד תוכל לאמוד את עבודות האינסטלציה שלך. זכרו כי בעת תקצוב שירותי התברואה עליכם לקחת בחשבון גם חומרי אינסטלציה. סוג העבודה וגודל העבודה הוא הגורם החשוב ביותר בעלות התברואה, שתלוי גם בחומר התברואתי שנבחר (לדוגמא התקנת גיגית נחושת עולה יותר מאמבט אקרילי).

כל סוג של אינסטלציה דורש חומרים שונים

מיומנויות, כוח אדם וזמן, וככזה האינסטלטור שלך עשוי לגבות אגרות שונות עבור עבודות מסוגים שונים, כמו אינסטלציה, חשמל, אינסטלציה ואינסטלציה. מחירי האינסטלטורים משתנים מאוד בהתאם למה שהם גובים לשעה ועלות הפרויקט. כמו בכל חברות האינסטלציה, בסופו של דבר אתה משלם את דמי המינימום שלך (או מתקשר אליהם אם החיובים שלך משתנים). שכר הטרחה של שרברבים תלוי במקום מגוריכם ועשוי להשתנות בהתאם לרמת ההסמכה שלכם. התעריפים היומיים עבור אינסטלטורים עשויים להשתנות בין PS18000 ל- PS350, אם כי עליכם לצפות לשלם 20-30% יותר ליום אם השרברב שלכם מתקין ציוד בביתכם.

לדוגמא

התקנת מערכת אינסטלציה חדשה לגמרי לאמבטיה, שעשויה לארוך מספר ימים, תעלה בין 15,000 ל -20,500 כ"ס, או כ -1,300 עד 2,400 כ"ס. אינסטלטורים רבים מציעים מגוון עבודות שדורשות זמן רב, כמו תיקון שירותים, חיבור ניקוז ותיקון מתקנים סניטריים. עבודות קטנות יותר דורשות אינסטלטור בלבד ונמשכות לא יותר מכמה שעות, אך ניתן לבצען בפחות משעה, עם לפחות שעתיים עבודה ביום.

אינסטלטור זוטר עולה בין $ 19.5 ל- $ 29.5 לשעה ובאמצעותו ניתן לנקות ניקוז וסתימת ניקוז

לדוגמא, תיקון שירותים, כיור, ברז או אמבטיה עולה בין 75 $ ל -250 $, שניתן להשתמש בהם גם לתיקון דוד מים, אמבטיה או משאבה. אינסטלטורים עולים בין 1,000 ל -2,500 דולר, או כ -3,300 עד 4,400 דולר.

תיקוני אינסטלציה וחימום

צנרת דולפת, נזילות ועלויות תחזוקת אינסטלציה בין $ 100 ל -300 $. שירותי התברואה המשתלמים ביותר כוללים הסרת ניקוזים סתומים ותיקון ברזים ושירותים. התעריפים האחידים יכולים לנוע בין 100 $ ל -400 $ עבור חיבור ניקוז ובין 1,000 $ ליותר מ -3,500 $ עבור תיקון צינורות דולפים.

פירטנו את המחירים שאתה יכול לצפות לכל אחת מהעבודות האלה, ואם הם נראים מעט גבוהים, ייתכן שלא תהיה מעוניין לבצע את התיקונים בעצמך.

אל תשכח להעמיד 200 דולר, אולי אפילו 500 דולר, תלוי מה אתה צריך כדי להתקין את האמבטיה. זה כולל אינסטלטור שיבדוק את המערכת במידת הצורך, כמו גם התקנת המערכת הסניטרית עצמה.

ככל שתוכל לספק יותר מידע

כך יהיה לאינסטלטור שלך קל יותר לקבל מושג לגבי העלות. זכרו לכלול כמה שיותר פרטים כדי שהשרברב יוכל לתת לכם ייעוץ טוב יותר ולתת לכם עלויות אינסטלציה מדויקות יותר. אתה יכול לבקש משירות התברואה שלך לספק לך רשימה של כל האפשרויות הזמינות והמחיר הסופי שאתה משלם. כתוצאה מכך יתכן שתתפתו לקבוע את המחיר התברואתי שלכם נמוך מדי או גרוע מכך. ברגע שהשרברב שלך יודע מה עליו לשקול לפני שחושב את המחיר, זה הופך להיות הרבה פחות מפחיד עבורו לעשות זאת.

אם זה המקרה, כנראה שעדיף להזמין אינסטלטור או אינסטלטור שיעזור לך להרגיש בשלום. בכל מה שקשור לשכירת אינסטלטורים, תוכלו לשכור אינסטלטור כללי לביצוע תיקונים בסיסיים או אינסטלטור המתמחה בפרויקטים של בנייה חדשה או שיפוץ.