מים לא יורדים בשירותים

רבים מאיתנו חוו את האימה שבשירותים שלנו מתמלאים ושופכים את המים לאסלה רק כדי לשטוף את מה שזרקנו לאחר המילוי. אז בואו נדון היום בסיבות שבגללן השירותים שלכם לא ישטפו ולמה זה בכלל לא ישטף.

לקבלת שירות מאינסטלטור בירושלים, מודיעין, והסביבה, נא ליצור קשר:

  בעיה זו נגרמת על ידי מיכל האסלה הדולף, אשר מזרים מים לקערה ויכול לבזבז עד 200 ליטרים ליום. בעיה זו מקשה מאוד על שמירה על ניקיון האסלה ועל פינוי הביוב אם תצטרכו לשטוף יותר מפעם אחת. בעיה נוספת המתרחשת בתדירות גבוהה מאוד היא כאשר לא שוטפים מספיק מים בכדי לבזבז אותם, כאשר השירותים אינם שוטפים כראוי ומשאירים פסולת.

  אם אתה משתמש יותר מדי בנייר טואלט ומנסה לשטוף אותו באסלה, הצינור יכול להיסתם ולהפוך שטיפה נוספת לבלתי אפשרית. שטיפה אחרת מלבד נייר טואלט לאסלה או שיש מיכל ביוב עלולה להיסתם ולגרום לנזילה.

  אחת הדרכים היעילות ביותר למנוע הצפת שירותים היא לכבות את אספקת המים לאסלה. אם כן, כבה את אספקת המים שלך, ואז הסר צינור אספקה מתחתית השירותים שלך והסיט אותו לקערת השירותים. כאשר הקערה ריקה, מסירים אותה, מבריגים אותה על הרצפה ושוטפים אותה.

  זה מונע כניסת מים חדשים לקערת השירותים, אך לא מונע את המים שכבר זורמים לקערה. אם מזיגה של מים חמים לא עובדת לניתוק האסלה, ניתן להשתמש גם בנוזל שטיפה בשירותים סתומים. בעוד מים בשירותים עדיין זורמים לאט לאט בביוב, מים חמים בביוב עוזרים להמיס את העצירות.

  ודא שהמים לא חמים במיוחד, אחרת אתה עלול לגלות שאתה צריך לתקן קערת שירותים סדוקה. תיקון שירותים קל כמו לכבות את המים ולנקז את המיכל והקערה לחלוטין לפני שמסירים את האסלה מהרצפה. ברגע שהמים מתנקזים, יש לנקז אותם כדי להסיר לחלוטין את תכולת השירותים.

  אם יש לך בעיה בשירותים שלך שלא שוטפת או מתמלאת, יש הרבה דרכים שבהן אתה יכול באמת לתקן את זה. הדרך הראשונה והקלה ביותר לכבות את מי השירותים היא להפעיל את שסתום המים הראשי. אם השירותים עדיין לא שטופים לחלוטין, יתכן אוגן אוגן ניקוז, מה שמצריך מומחה. ישנן דרכים רבות בהן תוכל לעזור לפתור את הבעיה שהשירותים שלך לא נשטפים כשהם מלאים במים, אך הם לא נשטפים.

  עכשיו כשכיסית אותם, הדרך העיקרית השנייה למנוע את הצפת האסלה שלך היא למלא את המיכל בשירותים. זה מונע ממילויו מחדש במים, כך שאם תשטפו אותו בטעות, תוכלו לשטוף אותו שוב.

  אם אינך מוצא דרך למנוע את הצפת האסלה, הסר את המכסה מהמיכל והרם את כדור השחייה או הדלי מספיק גבוה כדי למנוע את זרימת המים. המתן רגע ואתה תהיה בחשכה כל עוד מפלס המים שלך ירד מספיק, אז עזוב את הדש הצף מבלי לדאוג להצפת האסלה שלך.

  אם יש לך עצירות בכל מקום במערכת, זה מונע מהמים לשטוף את השירותים לחלוטין. אם המים בקערת השירותים לא נקזו תוך כדקה, עליכם לכבות את שסתום המים / השירותים.

  אם אתם חווים עצירות מתמשכת, הדרך הקלה ביותר לנתק את האסלה היא למלא דלי במים חמים ולשפוך את המים לקערת השירותים בגובה המותניים כדי שלא יתיז או יזהם את הרצפה. אם כבר מילאתם את קערת האסלה עד אפס מקום, תוכלו להסיר אותה עם הבוכנה המתיזה ונשפכת בעת טבילה, אך היזהרו מכיוון שהדבר יתיז מים על סביבתיכם ואל האסלה שלכם. אתה יכול גם לרוקן את השירותים שלך באחת מהשיטות לעיל, שם אתה שופך כמויות גדולות של מים ישירות לתוכם. אל תרסס מים לבריכה, אל תעשה זאת כי זה היה מתיז מים על הסביבה.

  אם מפלס המים בשירותים עולה, הדבר הראשון לעשות הוא להסיר את מכסה מיכל האסלה וללחוץ על הדש. דשי האסלה מאפשרים לזרום מים מהמיכל לתוך קערת השירותים, ואם אתה שומר אותו סגור, מפלס המים מיד מפסיק לעלות ואולי לעלות על גדותיו. מוזגים מעט מים לקערת האסלה שלך ומחכים דקה או שתיים, ואז מנסים לטבול אותם בקערה ולשטוף אותה שוב. הצעדים הבאים שלך הם לשים מעט מים חמים בקערה, שיעזרו לשחרר את הסתימה ולהקל על השטיפה.

  דילוג לתוכן