ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

מכונות נגרות

מכונות לעיבוד עץ הן ציוד בית מלאכה המשמש לעיבוד עץ. מכונות לעיבוד עץ מקלות יותר על עבודת עץ מאשר על כלי יד וחוסכות כמות ניכרת של זמן הדרוש להשלמת פרויקט. למרות שיש סוגים רבים של כלי יד שנוכל להשתמש בהם לעיבוד עץ, רוב העבודה קשה לביצוע ללא שימוש באחת מהמכונות הללו.

ישנם סוגים שונים של מכונות לעיבוד עץ המסייעות לנו בעבודתנו ומחולקות לשתי קטגוריות בסיסיות

כלי עבודה ומכונות נייחות. מכונות לעיבוד עץ המונעות על ידי מנועים חשמליים משמשות בסדנאות לעיבוד עץ, בעבודות עץ ובתעשיית הרהיטים.

החותך

הוא אחת ממכונות העץ הנפלאות ביותר שיכולות לבצע מספר משימות שלא היית עושה בדרך כלל, כגון חיתוך קצוות דקורטיביים, טיפול במפרקים שונים, חריצים, ארנבים ודאדו. אם אתה צריך מכונת גילוח עץ בשילוב עם מסור, מסור להקה, מלטשת להקה וכו ', יש לך אפשרויות רבות לבחירה. בנוסף לשלוש מכונות העץ הללו, ישנן מספר כלי חשמל אחרים שכדאי לך לרכוש.

ישנן מספר סיבות מדוע מסורי שולחן נחשקים למקום בכל מכונת עיבוד עץ שיש לך בבית המלאכה

אך הם לא רק מאפשרים דיוק רב יותר בקריעת חומר בקו ישר, אלא הם שימושיים גם לחיתוך חומר. מזוויות שונות. למסור שולחן יש מנוע רב עוצמה שניתן להשתמש בו לחיתוך עץ קשה ולקיצוץ עמוק.

רובר K

היא מכונת CNC חכמה לעץ, המתאימה לאומנים, לעסקים קטנים ובינוניים המחפשים פתרון פשוט במחיר משתלם. רובר K-Biesse הוא מכשיר כניסה ברמת הכניסה לעץ והמכונה הקומפקטית ביותר בשוק לעיבוד לוחות עץ. רובר 15 היא מכונת כרסום העץ האחרונה שלנו, המציעה ביצועים וגמישות בשיא במחירים נוחים.

סדרת הובי Axminster Hobby AWC4 היא מכונה בעלת ארבעה פונקציות הכוללת ניסור, יצירת ציר, חיבור והקצעה. מנגרים ובעלי מדרגות בהתאמה אישית ועד אמנים, יצרני רהיטים ויצרנים, אתה יכול לייצר מכונת עבודת עץ ישנה.

רוב המכונות הללו משתמשות בעץ מלא או מרוכבים

המכונות המקצועיות כוללות פלשן ושידה עם אפשרויות לעובי 11.8, 16 ו -9 אינץ ', שולחנות ניקוד שקופים 12 אינץ' וחותך ציר בעל שלוש מהירויות הפועל ב -10,000 סל"ד. מכונות פונקציונאליות משתמשות בשולחנות הזזה, וזה יתרון על פני רוב החלופות העומדות בפני עצמן.

לצוות המכירות יש ניסיון רב בכל הנוגע לסייע לסדנאות עבודות עץ בבחירת המכונה הנכונה. כדי למכור מכונות חדשות, החברה מעודדת סוחרים ולקוחות לעבוד ישירות מול המפעל במהלך תהליך בחירת המכונה.

רובר K-Biesse

הוא חותך קינון ברמת הכניסה לעץ המצויד בשולחן 4×8 ומבנה פורטל. עם כיוון השעון מלמעלה למעלה, KPF-300A (ראה Shaper) ו- KPS-400 הן מכונות שילוב של 5 ב -1 ו- KP300V (ראה Shaper). רובר B-FT ממוקם במרכז עיבוד הקינון שלה, ומעלה את תקני האיכות והפריון בתעשייה.

מכונות לעיבוד עץ מועדפות בתעשיות שבהן מייצרים ברגים וחוטים או משתמשים בחורים

מוצרים אלה הם מקצועיים למחצה ומשמשים את בעלי המלאכה והסדנאות הקטנים שאינם דוחפים את המכונות שלהם עד לקצה הגבול, אך רוצים דיוק מקצועי ואיכות חיתוך.

אם מכונות לעיבוד עץ תעשייתיות חדשות לגמרי ואינן הבחירה הנכונה לעסק שלך

יש לנו אפשרויות אחרות עבורך. מכונות רב תכליתיות רבות נרכשו במהלך השנים מחנויות קטנות והן רכישות מצוינות בשוק היד שנייה עבור חברות הזקוקות לחלקי חילוף או תחזוקה מיוחדת בכדי שיוכלו להופיע.
למידע מורחב בתחום של מכונות נגרות מומלץ לבקר באתר ben-ami.co.il

מטוסי משטח הם מכונות לעיבוד עץ חיוניות לכל סדנת עבודות עץ

בדומה למכונות אחרות לעיבוד עץ, מסורי זרוע רדיאליות זמינות בגדלים שונים ומיועדות לשימוש תעשייתי וביתי כאחד. מסורים עגולים מתכווננים הם סוג של מכונת לעיבוד עץ הכוללת שולחן הטיה מתכוונן שניתן להשתמש בו לביצוע חיתוכים לעומק מסוים של חומר העבודה.

אם אתה מוצא מכונה מסוימת, ישנם סוגים שונים של מכונות לעיבוד עץ, אך אלה המכונות הפחות נפוצות לביצוע עבודתך. ניתן להקים הריסה בכל עת ולתפקד כמכונת מנוע אחת שיכולה לבצע כלי אחד אחרי השני.

סיווג זה מבוסס על ההנחה שמדובר במכונת עבודות העץ הטובה ביותר הקיימת בשלב זה

וניתן להשתמש בה במצב רגיל לעיבוד עץ נייח. הוא מבוסס גם על רמת המחיר, הציוד ויעדי השוק הכלליים של היצרן. Kathy Wise Design Inc. אני מאמין שאין דרך נכונה או לא נכונה ליצור שיבוצים לסגנונות שונים.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן