צוות החלפת והתיקונים של המרזבים יבצע את התיקונים הנדרשים למרזבים הקיימים שלכם אם אתם זקוקים לתיקון מרזבים פשוט בכדי לשפר את מראה ביתכם בדנבר. הגג שלך יכול לתקן את המרזבים שלך בצורה חסכונית ויעילה מפני נזקי סערה וברד ולהבטיח שהמים מופנים ומופנים כראוי מהגג. עיין בבלוג זה כדי לקבל מידע נוסף על תהליך התיקון הנכון לתיקון הגג שלך. מרזבי גשם סתומים, נפולים או שבורים, כמו גם נזק שנגרם כתוצאה מנזקי גשם וסערה, כמו נגר מי גשמים.

יש לנו צוות מוכשר להתקנת מרזבים, המתמחה בתיקון מרזבים שהותקנו כראוי. יש לנו את המומחיות והמומחיות להבטיח כי המרזבים שלכם יתוקנו ביסודיות ותוך תשומת לב רבה לפרטים.

אם המרזבים הנוכחיים שלך מיושנים או שאינם תקונים

המומחים שלנו לתיקון והתקנת מרזבים יכולים לעזור לך להתקין מרזב או למצוא אחד חדש לבית, לעסק שלך או לרכוש אחר הזקוק לתיקון. גג קירוי יוקרתי בלאס וגאס יכול לספק לכם את סוג המרזבים החלופיים המתאימים ביותר לרכושכם. אם יש לך ספק, התקשר לשירות תיקוני הגגות שלנו ואם המרזב שלך נגרם נזק גדול, אל תהסס לפנות אלינו כי אנחנו יכולים לעזור לך לתקן או לתחזק את המרזב שלך.

קירוי פרסטיז 'מתמחה בקירוי גגות בהתאמה אישית, כולל ייצור מרזבים תפורות, כך שתקבלו מערכת מחניקה המשלימה ומגנה על ביתכם.

אם אתה חושד כי מרזב דולף גורם נזק למים בביתך

התבונן במקצועי ובדוק אם אתה זקוק להחלפת מרזב. אם מפרקים, סדקים או תפרים מהמרזבים שלך דולפים, כנראה שהגיע הזמן להחליף מרזב, ואם צריך להחליף או לתקן יותר משניים או שלושה חלקים, עדיף להחליף אותם. זה טוב גם אם גגות מקצועיים מבצעים תיקונים במערכת המרזבים שלך, כך שלא תצטרך פשוט להדק או להחליף חלקים קטנים בגלל מערכת מרזבים פגומה או פגומה.

הפיתרון הכי קל

הוא לנקות את המרזבים לפחות פעם בשבוע ולפעמים לעתים קרובות יותר, תלוי כמה עצים יש בגינה שלך. בין אם אתם בודקים מרזבים משלכם או שוכרים איש מקצוע מוסמך לביצוע משימה זו, ישנם סימני אזהרה מסוימים המצביעים על כך שמרזב חלופי עשוי להיות דרך הפעולה הטובה ביותר. הסתכל על המרזב שלך ובדוק אם חסימות נפולות ובדוק אם הן נפולות וזקוקות לתיקון. אם המרזבים צנחו, זה יכול להצביע על אזור מלא מים עומדים או פסולת.

אם יש לך הידוק פגום

מרזב שיורד מהגג יכול להיות גם סימן לכך שהפסולת הצטברה, מה שגרם למים לזרום מהציפוי ולמשוך את המרזב מחוץ לתא. לפעמים נזקי מים או נזילה אינם תוצאה של מרזב דולף, אלא בעיה עם פיאק או קרשים נרקבים. זה יכול להיות שגשם במרזבים גרם לדליפות מהגג לחלחל דרך הקירות לרצפה, או שהדלפות ליד הבית שלך חדרו לקרקע. מרזב המותקן בצורה לא נכונה יכול לדחוק פסולת ומים מתחת לרעפים, וכתוצאה מכך מבנה גג דולף.

ניתן לאטום מרזב דולף על ידי איטום המפרקים שבתוכו, אך ללא פיתרון פשוט חורי הדליפה גדולים מדי. מרזב חסום יכול לעלות על גדותיו ולדחוף מים כלפי מטה, וכתוצאה מכך יסוד פגום.

במקרים רבים ניתן לתקן את הגופים השבורים, אך אם הבעיה נמשכת, המרזב יכול להיסתם לאורך זמן ולהתמלא בעפר. אחד הגורמים השכיחים ביותר למרזבים סתומים בארצות הברית הוא שהם נסוגים מהבית.

חורים

סדקים, סתימות וסתימות ימנעו את כוונון המים כראוי למיקום הרצוי. אם מרזב נחסם, לא ניתן לנקז מים כראוי וגולשים אל יסוד הבית. אם מרזב עומס יתר על המידה ואינו זורם כראוי, המים זורמים ממנו ואל יסוד הבית עצמו או שהוא יכול לנקז לאזורים אחרים בביתכם, כמו למשל המרתף.

לא רק שהגג סובל אם מרזב פגום או פגום, אלא שהמרזב דולף וכנראה שיש להחליפו כאשר הצבע על המרזב עצמו מתקלף.

ראוי לציין כי מרזבים דולפים יכולים לנקז מים לגג

לכן אל תתעלם מנקודה לחה בתקרה. תחזוקה מונעת של המרזב יכולה לחסוך לכם נזק לביתכם על ידי תיקון או אפילו החלפה של מערכת המרזבים. בדיקה קבועה של חברת מרזבים ואחזקת גגות עדיפה גם על בדיקה רגילה, מכיוון שהמרזב פחות דולף. ניקוי המרזב יכול לעזור לכם להפיק את המיטב מהגג שלכם ולהבטיח שלא תצטרכו לעבור תיקונים יקרים בינתיים.