ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

משאבות טבולות

משאבת ביצה היא משאבה המשמשת להוצאת מים שהצטברו באגן ביצות שנמצא בדרך כלל במרתף הבית. קל לבלבל את משאבות היניקה עם משאבות הזרמת הקולחים, אך השתיים אינן ניתנות להחלפה. ניתן להפעיל משאבת בסיס לשאיבת מים החוצה כאשר היא מגיעה לרמה מסוימת במרתף.

דרך נוספת להגן על המרתף מפני הצפה ולהבטיח שהמשאבה עובדת

היא להתקין אזעקה למשאבה. A מותאם בקלות כך שהאזעקה תוכל להזהיר אותך כראוי אם היא נכשלה. החלק השני של ההדרכה על התוכנה נמצא כאן: https: / / www. אם המשאבה אינה פועלת כראוי או זקוקה לשדרוג, אנא עיינו או צרו קשר לקבלת מידע נוסף. משאבות הצפה במרתף יכולות להוות פיתרון טוב לבעיית ההצפה במרתף של בית מפלס מים גבוה.

אם יש לך בעיות מים במרתף שלך

אתה יכול להתקין משאבה טבולה כדי לשמור על המרתף יבש וללא עובש, שתותקן במחיר של בין 490 $ ל -1,170 $. אם יש לך מערכת משאבת שאיבה משולבת, אתה יכול לקבל אחת כלולה במשאבה הראשית שלך או לקנות משאבה חלופית למערכת שלך בנפרד. אתה יכול להחליף את המשאבה בכל עת, כך שהעלות היחידה שתצטרך לשאוב אותה החוצה, וזהו.

אם יש לך בעיות כרוניות במים במרתף

שקול שתי משאבות לבור כדי להכפיל את יכולת הניקוז. חוזה: ברצוני להשתמש במשאבה כמו הונדה WSP100AA (150 גרם לדקה) בכדי לשאוב מי גשמים מהמים כדי להגן על בניין העסקים שלי. חבר בקרוב את משאבת היניקה, שלדעתי היא משאבת הניקוז היעילה והמשתלמת ביותר כיום בשוק. משאבה לבריכה עם גב סוללה מסייע לניקוז עודפי מים מהמרתף ואזורים מוצפים אחרים גם אם החשמל נכשל.

אם יש לך מערכת ביוב

אתה לא צריך לשאוב את הביוב שלך במרתף עם ביצה. על מערכת ניקוז המרתף שלך להיות מתוכננת לקליטת מים מנקז הרצפה במרתף ולא מאזורים אחרים בבית. אין להעביר את המים במשאבת הבור ישירות לנקז, מכיוון שהם מנקזים את המים הרחק מהבית, אלא למערכת ניקוז נפרדת.

משאבות אבק חיצוניות מכניסות מי גשמים לא רצויים לחצר האחורית ומפנות אותן בבטחה מהיסוד. בדוק היטב את הניקוז בביתך לפני שאתה שוקל להתקין משאבת מים.

חלקם מיועדים להרכבה על אגן משאבות הביצה, אחרים הם סוגי בסיס המותקנים על בור ביצה (ראה איור). ישנם אחרים הנמצאים בסמיכות למשאבה שלך, כגון שקעים. המשאבות עם בסיס ממוקמות מעל קו המים בתעלת הביצה ואינן מיועדות להירטב.

משאבות ביוב מותקנות לעיתים קרובות

כדי לשלוט במערכות ביוב, לנהל שיטפונות, לנהל את מערכת הביוב ולעזור לשלוט בשיטפונות מי תהום. משאבות אבק טבולות שקטות בהרבה ממשאבות בסיס ומומלצות לבקרת שיטפונות. כפי שהייתם מצפים משמם, הם נחים מתחת למים בתחתית בור הביצה, נאטמים ומורידים ישירות למים במקום לשמש כ"בור ביצות "לאיסוף עודפי מים. הם מצוינים לשאיבת מי תהום שמחלחלים ומשקעים, אך אינם מומלצים להגנה מפני שיטפונות בשל עלותם הגבוהה וחוסר האמינות.

יש להסיר את המים המתנקזים מהביצה ואת זה משיגים בעזרת משאבת יניקה. מים מוציאים דרך סדרה של שסתומים, שסתומים בתחתית המשאבה ושסתום בחלק העליון.

ניתן להשיג זאת באמצעות הפעלת תמיסת חומץ דרך משאבת הבור

כדי להבטיח שהצף אינו מוגבל, וניקוי המים בצינור הניקוז ובחלקים אחרים של המשאבה כגון השסתומים והשסתומים. צרו איתנו קשר למידע נוסף על הסיבה שאתם זקוקים למשאבת מים, ואילו משאבות מים אחרות מונחות את יובשכם.

לפני שנתחיל

ראשית עלינו לבדוק כיצד משאבות ביוב ומשאבות ביצה זהות וכיצד הן פועלות. עבור הבעלים האומלל של מרתף לח, הנה הסקופ: בבית שלך, בדרך כלל יש משאבת ביוב ומשאבת מים במרתף ובדרך כלל משתמשים בהם. במקרה של המשאבה הצוללת, משאבת היניקה ממוקמת במרתף על הרצפה, ובכמה בתים משתמשים בה בדרך כלל על צינור הביוב.

בקרקע מותקן אגן משאבות ביצה לאיסוף מים

ותעלה בלתי נראית מכילה צינור פלסטיק נקבובי המכונה אריח ניקוז. המשאבה הצוללת היא משאבה אטומה למים המאפשרת לכם להשתמש בחור לאיסוף מים. על ידי הפעלת מתג משאבת הבור ניתן לשפוך כמה ליטרים של מים לבריכה. ברגע שהוא מגיע לרמה מסוימת באגן זה, הוא עובר ל"בור ביצות ", שם הוא יכול ואז לדלוף מים מחוץ למרתף.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן