ניתן להתקשר לייעוץ ושירות מיידי:
055-9397787  
או למלא את הטופס לטיפול מהיר:

מאמרים נוספים

סתימה באמבטיה

כבעל בית חשוב לדעת כיצד לתקן ניקוז אמבטיה חסום כדי שתוכלו לחזור לשגרה היומיומית שלכם. אם אתה ממלא את המים באמבטיה כדי להתקלח, ייתכן שאתה תוהה אם לנקז שלך יש בעיה רצינית.

זרימה איטית של מים מהברז יכולה להיות אחת הסיבות לכך שהאמבטיה שלך או ניקוז אחר נסתמים

זכרו שההסתברות שהביוב הראשי שלכם חסום היא גבוהה וניקוז האמבטיה ייחסם גם עם הזמן. כשזה קורה, חשוב לדעת שאם בכל זאת תתפתלו ותסתמו את צינורות הניקוז או הביוב הראשיים, לא יהיו סתימות גדולות שיובילו לניקוז באמבטיה, גם אם הוא איטי מהרגיל. לאחר שנפתרה בעיית הניקוז, אל תשכח למזער את הסיכון לניקוז האמבטיה שלך שוב.

אם אינך מצליח לסתום את הניקוז שלך בכל פעם שהוא נעצר או מאט, או אם אתה חושש מפגיעה ארוכת טווח במערכת התברואה שלך, אז תאהב את ה- HairCatcher באמבטיה.

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוז אמבטיה סתומה לשיער היא לשלוף אותה. אם השיער אינו הבעיה והבקבוקון אינו פועל, ייתכן שתצטרך לחצות את קו האמבטיה כדי לשלוף את הסתימה, שאינה נגישה בקלות.

מלכודת P באמבטיה אינה נגישה כל כך בקלות

לכן עליכם לנסות לטבול או לנחש קודם את ניקוז האמבטיה. אם ניקוז האמבטיה שלך עדיין חסום לאחר שניסית את השיטה הנ"ל, אנו ממליצים להסיר אותו בעזרת איש מקצוע. לפני שתתקשרו לאינסטלטור, עליכם לשקול כמה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם בעלות נמוכה, כמו למשל לשפוך מסירי פקקי ניקוז שונים לנקז, להשתמש בבוכנה או להשתמש בנחש האינסטלטור. אתה יכול גם לנסות תרופות ביתיות אחרות כדי לחסום את ניקוז האמבטיה אם הם עולים כדי לאתר את העצירות בהמשך.

אם יש לכם דקה פנויה ומוכנים להשקיע מעט

תוכלו למנוע את ניקוז האמבטיה שלכם להיסתם לנצח. אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף בצנרת שלך, הנה כמה טיפים להתמודדות עם פקקי כיור וניקוזי אמבטיה סתומים. אופן ההלבנה של ניקוז האמבטיה לא תמיד יכול להיות הפיתרון לבעיית העצירות, אך החזרת האמבטיה למסלול אינה אפשרות.

אם אינך מצליח לפתוח את הכיור

המקלחת או השירותים שלך, לא משנה אילו טריקים תנסה, הגיע הזמן לקרוא לזה. אם מיצית את כל השיטות הללו ועדיין יש לך ניקוז אמבטיה חסום, אז אולי הגיע הזמן להזמין מומחה. האם באמת עדיף לנסות "לנתק" את האמבטיה בשיטות DIY לפני שתחליט להתקשר לאינסטלטור?

מניסיוני, הסרת ניקוז אמבטיה סתום יכולה לרוב לדרוש שילוב של מספר שיטות. אני יודע מניסיון שתמיד כדאי להימנע מהטרחה בהעסקת אינסטלטור אם אתה יכול לעזור לו, ושתיקון אמבטיה שמתנקזת לאט הוא לעתים קרובות לא קל כמו שרבים חושבים.

אם אינך יודע מה גורם לעצירות

ניקוז האמבטיה שלך הוא בדרך כלל מקום טוב לחפש את העצירות, ואם הוא עמוק מדי בניקוז האמבטיה, ייתכן שלא תוכל לראות או לשלוף אותו. אם תחליט להתקשר לאינסטלטור, עיין במי השטיפה שנשפכים לאמבטיה, הסר את המסננת ובדוק היכן הסתימה. סתימת פתח הניקוז של אמבטיה אינה תמיד קלה, במיוחד כאשר הסתימות נמצאות בסמוך לסל הניקוז, שם 80% מהם מתחילים, אך פתחי הניקוז של האמבטיה הם בדרך כלל המקום הטוב ביותר לחפש בו.

כשאתה משתמש בפצצת אמבטיה, נסה להשתמש במחסום כדי למנוע מהמרכיבים לשטוף לטמיון. נסה לשים סודה לשתייה וחומץ על ניקוז האמבטיה החסום, אך אל תשתמש בה כדי לנקות אותה עוד יותר אם בקרת הפקק הפשוטה שהוזכרה לעיל אינה פועלת.

אם תבחרו בשואב ניקוז כימי לנתק את האמבטיה

עליכם לקנות אחד המיועד לסוג הצינור או מערכת הניקוז שיש לכם בחדר האמבטיה. אם אתם חווים מים דוממים באמבטיה, ייתכן שהגיע הזמן לפרוץ את הכלים ולנקות את המנקה. ישנם מספר מכשירי טבילה מיני המיועדים לאמבטיות סתומות, ניקוז, מקלחות וכיורים. נחש יכול גם לעזור לסתום כיורים, אמבטיות או ניקוז מקלחת אם שיער או כלי נשק אחרים חוסמים אותם.

אם תמשיך להשתמש במים קשים

סביר להניח שתיתקל באמבטיות סתומות בתדירות גבוהה יותר. אם זה סוג עם תקע נשלף, הכניסו אותו למגירה כשהאמבטיה ריקה. לאחר ההתקנה, עליך לנקות את פקקי הניקוז רק פעם בשבוע, אחרת לא תחווה אמבטיה סתומה בתדירות גבוהה יותר.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן