אתה לא מאמין בזה, אבל אתה מאמין בזה. צינור נחושת נמצא בשימוש כבר עשרות שנים ותמצאו אותו בצורות, גדלים, צבעים, צורות וצורות רבות ושונות. נפוצים מאוד דבורי CPVC עם צינורות בצבע שמנת, כגון נחושת ונחושת – לבנות, וכן מגוון צבעים אחרים.

אם הלחמת בעבר, אתה יודע כמה חשוב להיפטר מהמים שליד צינור הנחושת על ידי חימום הצינור לקבלת הלחמה. אין צורך בהתקנה, רק כמה צעדים פשוטים והלחמה קטנה בתחתית הצינור.

לאחר שהכל מתייבש לחלוטין (24 שעות)

מלאו את הצינור במים והניחו את הפרח באגרטל הצילום. אם אינכם מתכננים להכניס את המים לאגרטלים, תוכלו לדלג על שלב זה באמצעות פרחים מזויפים. למתכון זה הרבה מאוד גוף וקל לשריקה, כך שלפרחים יש מבנה מסוים ולא מדלגים.

אם הקצוות אינם מושחלים, תן להם לרתך, להלחין או להדביק את הצינור. אם אתה צריך לחבר צינור מגולוון, השתמש במחבר הברגה עם אטם מובנה, כגון ההתאמה הפנימית CPVC בתמונה 14.

אם אינך בזמן, תוכל תמיד להוסיף צנרת טרומית לפרויקט שלך. בעת קידוח חורים עבור חלקי מסגרת, עליך לתת לצינור מקום להעביר צינורות אופקיים ואנכיים ארוכים יותר.

אם בביתכם צינורות ניקוז מגולוונים

תוכלו למצוא אביזרי צנרת חלופיים, כולל חולצות מרפק מגולוונות. אם אתה קונה צינור PVC בחנות לחומרי בניין, בקש מהם לחתוך לך אותו שם, אז אתה לא צריך מסור. כחלופה לצינורות התואמים לאינסטלטורים, ניתן היה להשתמש ב- Kee Klamp בכדי למנוע את הטרחה של שימוש בצינורות הברגה ותוכל לבנות עימה את היחידה שלך. אתה יכול גם להשתמש בו כתחליף להתאמת הצינור שלך ולאחר מכן לעשות בו שימוש חוזר בבית שלך ללא כל הטרחה של צינורות טפחים משומשים.

ברצוני להגיש הזמנה כללית לקוראינו לשלוח לנו תמונות ישנות של צינורות וצינורות אותם הם היו רוצים לחלוק עם חובבי העולם

זכור לצבוע את החלק העליון של צינורות ה- PVC שלך בצבע הדומה לצבע הצבע על הקירות החיצוניים של ביתך, או אפילו בצבע כמו האדום.

אני מוגבל על ידי השטח בפוסט זה

אז אשתף כאן גרסה מורחבת ואשנה את גודל התמונה כך שתתאים לצינור הספציפי שלך. הנחתי את התמונה במים ולאחר שהיא ספוגה, ציפיתי את החלק החיצוני של צינור ה- PVC במוד פודג 'חיצוני והלכתי לעבוד עם פלסטיק ממס. התמונה חייבת להיות עטופה סביב הצינור המיועד שלו, אבל רציתי לחשוב איך לצנן גלידה – בשושנה.

אחרי שהכל הספיק להתייבש לחלוטין (24 שעות)

מילאתי את הצינור במים והכנסתי את הפרח לאגרטל הצילום. כדי לאחסן את התצלום שלך בחזרה, פשוט תפרק את הצינור שלך וזה תופס כמעט את כל השטח. האתגר היחיד יכול להיות לגרום לקפל את צילום הלייזר על הצינורות. אתה צריך חוויית mod podge קטנה, אבל אני די בטוח שזה עובד בלי.

צינורות אלו יכולים להיות קלים לרכישה

כל שעליך לדעת הוא אורך החומר, ותוכל למצוא אותם בהום דיפו המקומי, ב- Lowe או ב- WDV. אביזרי Y מאפשרים לשנות את גובה הצינור ולהסתעף לצינורות מים מתוקים ונקזים. בעוד שצינורות רבים עושים זאת, מוטב שתשקיעו בתיק דקורטיבי.

לא כל הצינורות מקודדים, ולא כל צינורות מקודדים ומתאימים לכל יישום, אך סוגים מסוימים מקודדים.

למרות שצנרת נחקרה באופן נרחב

פחות ידוע על המאפיינים שיש לפולי. בעוד שצינורות נחושת צריכים להיות קלים לזיהוי, אין לבלבל צינורות נחושת עם פולי, שכן צינורות אחרים, כגון PEX, CPVC ו- PVC, הם צינורות מים מפלסטיק נפוצים מאוד. לא רוצים לבלבל פולי עם צינורות פלסטיק העשויים ממערכות פולי-בוטילן, שהיו בעיה לפני למעלה מעשור, יותר ממה שלא מתבלבלים בין צינורות CPVC לבין אחרים כמו PXE, Pex או CP VC (PVC) צינור מים מפלסטיק נפוץ מאוד. בנוסף לצינורות הפולי הרבים שראו פקחי הבית, נכס נוסף שיש לפולי הוא כתמי מים רבים על התקרה.

צינורות CPVC

צינורות ואביזרים מושלמים לאזורים בארץ בהם קיימים מים אגרסיביים שאוכלים צינורות נחושת. כשעברנו לביתנו הנוכחי, יצאנו וקנינו כמה צינורות CPVC לילדים שלנו לשחק איתם בחצר האחורית. ילדינו בילו שעות אינסופיות בבניית מערכות צנרת פשוטות ובשימוש בצינורות להזרמת מים דרכם.